Kolektiv Salonu Synergy

Kosmetický salon Synergy Biologique Recherche, již více než 10 let nabízí svým klientům jedinečné služby upravené podle individuálních potřeb. Patříme do sítě unikátních EXPERT CENTER značky Biologique Recherche a zároveň si u nás tuto exkluzivní profesionální kosmetiku můžete i zakoupit.

Za celou dobu své existence se snažíme našim klientům přinášet nejen kosmetické ošetření a péči, ale i nadstavbové služby. V rámci všech našich procedur se snažíme věnovat péči a pozornost nejen vašemu zevnějšku, ale i příčinám, které mohou způsobovat případné potíže. Společně s vámi nalezneme taková řešení, abychom zabránili opakovanému výskytu, ať už se jedná o problematickou pleť, nadváhu nebo celulitidu. Je dokázáno, že většinu našich problémů odhalí obličej. V jeho jasu, konturách a především problémových zónách poznáme, kde jsou kořeny vašich problémů. Poradíme vám, jak správně postupovat a jak být krásní i zdraví zároveň.

Kosmetický salon Synergy nabízí jedinečné kosmetické programy, kde k výrazně lepšímu a atraktivnějšímu vzhledu pokožky přispívá především exkluzivita a vysoká kvalita profesionálních produktů Biologique Recherche. Našim klientům nabízíme širokou škálu procedur na obličej a tělo, zejména vyhlazení jemných vrásek, odstranění akné, špičkové tělové programy a procedury spojené s odstraněním celulitidy.

Přejeme si, abyste se u nás cítili dobře a příjemně. Abyste z našeho salonu odcházeli nejen dokonalejší, ale zároveň se cítili zdravější a plni energie. Dodáváme svým klientům dobrou náladu, určitě nám dáte za pravdu, že každý centimetr přes boky či pas i každá vyhlazená vráska vyvolá úsměv na tváři.

Díky poznání potřeb vašeho organismu, vám vrátíme a zvýšíme sebevědomí! V našem salonu se vám dostane nejlepší péče odborného personálu, který se vám bude plně věnovat a zodpoví veškeré otázky týkající se problematiky vaší pleti i postavy.

V rámci různých estetických operací vám také zajistíme před i po operační péči.

01. 08. 2018 náš salon se přestěhoval do nových a větších prostor budovy Casa Bolzano na adrese Bolzanova 1679/3, Praha 1.

Tímto přestěhováním se kosmetický salon SYNERGY transformuje ze standardního kosmetického salonu na originální kliniku krásy s výbornými službami, které budou poskytovány v komfortním a útulném prostředí. Námi vypracovaný koncept poskytování komplexních služeb péče o obličej a tělo je postaven na těchto pilířích:

  • přesná diagnostika pleti, léčení a korekce případných změn,
  • prevence stárnutí pleti,
  • správné používání kosmetických produktů v domácích podmínkách

Náš koncept zahrnuje široké využití účinných kosmetických produktů Biologique Recherche, moderních kosmetických přístrojů a nejnovějších poznatků estetické dermatologie.

V říjnu 2018 náš salon získal významné ocenění od Biologique Recherche ČR, kdy jsme byly vyhlášeny jako nejlepší v České republice v kategorie "Proměna salonu". 

V našem salonu se domluvíte česky, rusky a anglicky.

Těšíme se na vás v našem salonu na adrese Bolzanova 1679/3 v centru Prahy.

360 virtuální prohlídka kliniky