Kolektiv Salonu Synergy

Biologique Recherche - Kosmetický salon Synergy, již více než 10 let nabízí svým klientům jedinečné služby upravené podle individuálních potřeb. Patříme do sítě unikátních autorizovaných kosmetických salonů značky Biologique Recherche a zároveň si u nás tuto exkluzivní profesionální kosmetiku můžete i zakoupit.

Za celou dobu své existence se snažíme našim klientům přinášet nejen kosmetické ošetření a péči, ale i nadstavbové služby. V rámci všech našich procedur se snažíme věnovat péči a pozornost nejen vašemu zevnějšku, ale i příčinám, které mohou způsobovat případné potíže. Společně s vámi nalezneme taková řešení, abychom zabránili opakovanému výskytu, ať už se jedná o problematickou pleť, nadváhu nebo celulitidu. Je dokázáno, že většinu našich problémů odhalí obličej. V jeho jasu, konturách a především problémových zónách poznáme, kde jsou kořeny vašich problémů. Poradíme vám, jak správně postupovat a jak být krásní i zdraví zároveň.

Kosmetický salon Synergy nabízí jedinečné kosmetické programy, kde k výrazně lepšímu a atraktivnějšímu vzhledu pokožky přispívá především exkluzivita a vysoká kvalita profesionálních produktů Biologique Recherche. Našim klientům nabízíme širokou škálu procedur na obličej a tělo, zejména vyhlazení jemných vrásek, odstranění akné, špičkové tělové programy a procedury spojené s odstraněním celulitidy.

Přejeme si, abyste se u nás cítili dobře a příjemně. Abyste z našeho salonu odcházeli nejen dokonalejší, ale zároveň se cítili zdravější a plni energie. Dodáváme svým klientům dobrou náladu, určitě nám dáte za pravdu, že každý centimetr přes boky či pas i každá vyhlazená vráska vyvolá úsměv na tváři.

Díky poznání potřeb vašeho organismu, vám vrátíme a zvýšíme sebevědomí! V našem salonu se vám dostane nejlepší péče odborného personálu, který se vám bude plně věnovat a zodpoví veškeré otázky týkající se problematiky vaší pleti i postavy.

V rámci různých estetických operací vám také zajistíme před i po operační péči.

V našem salonu se domluvíte česky, rusky a anglicky.

Těšíme se na vás v našem salonu na Senovážném náměstí 1463/5 v centru Prahy.