FOTONA SP Dynamis - je unikátní v tom, že kombinuje 2 nejvýkonnější lasery - Er:YAG (erbiový) a Nd:YAG (neodymiový). Tyto lasery v kombinaci s různými typy nástavců a nastavení parametrů umožňují nejširší spektrum zákroků na poli estetické medicíny, dermatologie, gynekologie, ORL a chirurgie.

Výrobce FOTONA vyrábí nejlepší lasery na světě.  Jedná se o nejmodernější technologii, kdy laser disponuje mnoha kontrolními mechanismy, jsou zcela minimalizovány nežádoucí účinky, jako je spálení apod., které dříve bývalo častým doprovodným jevem. 

Nejžádanější ošetření, která umí pouze laser Fotona SP Dynamis jsou tato:

Absolutní hit v estetické medicíně

V jednom ošetření trvajícím cca hodinu navodíme maximální lifting povislých tváří, omlazení sliznice rtů a zjemnění povrchu pleti laserovým peelingem. Toto ošetření je v podstatě kombinací nití, výplní a resurfacingu.

Princip a průběh ošetření obličejový lifting

Aplikační schéma patentované společností Fotona, které žádný jiný laserový systém nenahradí. Jde o 4 po sobě jdoucí kroky, kdy lékař přizpůsobí přesně nastavené hodnoty přístroje konkrétnímu typu pokožky a dosahujeme tak naprosto skvělých výsledků bez bolesti a nutnosti anestezie za cca 50 minut.

První krok – provádí se ZEVNITŘ tváří a rtů, tedy přes sliznici, která snese mnohem větší energii než pokožka aniž by se spálila. Laserový skennner vysílá paprsek, který navodí maximální kontrakci kolagenních vláken (OKAMŽITÝ EFEKT) a navíc navodí intenzivní tvorbu kolagenu (DOBÍHAJÍCÍ EFEKT cca 2-3měsíce po ošetření) Ihned po ošetření je patrné zpevnění tváře.

Druhý krok-se zaměříme na nedokonalosti pleti (FRAC 3 ošetření- trojrozměrný frakční efekt) tedy pigmentace apod. a zpevníme oblast podél čelisti a lícní kosti (EFEKT NITÍ)

Třetí krok podporuje novotvorbu kolagenu z vnější strany tváře za použití speciálního skeneru.

Čtvrtým krokem je studený, povrchový laserový peeling, který krásně vyhladí povrch pleti, uzavře rozšířené pory a zmírní jemné vrásky.

Výsledkem je tedy během jedné hodiny nejen zpevnění kontur a omlazení pleti zevnitř, z podkoží, ale toto ošetření vyřeší i povrchové nedostatky pleti.

Po ošetření se doporučuje používat krém s vysokým UVP a nechodit do sauny. Pleť může být mírně zarudlá, zarudnutí do 2 dnů ustupuje.

4D laserový lifting j je schopen konkurovat efektu výplní a do určité míry i niťovému liftingu. Je skvěle tolerován- bezbolestné ošetření s velmi rychlou regenerací a bezkonkurenčními výsledky.

Dle nejnovějších zahraničních odborných publikací se pro maximální a až 2 roky přetrvávající efekt doporučuje absolvovat 2-3 ošetření za sebou v odstupu 3 měsíců.  

Délka ošetření a cena:

Délka procedury: 60 minut

Cena 1 ošetření - 19.000,- Kč

balíček 3 ošetření - 39.000,- Kč

Zákrok nabízející zpevnění víček a oblasti očního okolí bez operace a zmenšení vrásek v okolí očí. Nebolestivý zákrok spočívající v intenzivním prohřevu tkáně očního okolí laserovým paprskem. Okamžitě dochází ke smrštění kolagenních vláken a novotvorbě kolagenu. Bez nutnosti rekonvalescence – žádné olupování, žádné modřiny.

Toto ošetření spolu se 4D liftingem se stává nejžádanějším zákrokem v estetické medicíně.

Zákrok nabízející zpevnění víček a oblasti očního okolí bez operace a zmenšení vrásek v okolí očí. Nebolestivý zákrok spočívající v intenzivním prohřevu tkáně očního okolí laserovým paprskem. Okamžitě dochází ke smrštění kolagenních vláken a novotvorbě kolagenu. Bez nutnosti rekonvalescence – žádné olupování, žádné modřiny.

Délka ošetření a cena: 

Délka procedury: 30 minut

Cena: od 6.000,- Kč za 1 ošetření

IntimaLase a IncontiLase

Omlazení pochvy a poševního vchodu je v současné době jedním z nejvíce žádaných ošetření estetické medicíny.

Vaginální omlazení a zpevnění a zúžení pochvy

Velká část žen trpí, nejen po porodu, různými problémy v oblasti intimních partií. Tyto obtíže pak mají za následek zhoršení kvality sexuálního života a později možné psychické a partnerské problémy.

V našem salonu provádíme vaginální omlazení a zpevnění a zúžení pochvy laserem Fotona. Společnost Fotona toto ošetření vynalezla a uvedla na trh jako první na světě a její systém je tedy nejdokonalejší. Nyní je absolutní novinkou speciální plně automatizovaný systém zvaný G-Runner.

Princip vaginálního omlazení

Laserový paprsek stimuluje vaginální tkáň a obnovuje se pevnost pochvy a poševního vchodu tvorbou nových kolagenních vláken. Výsledkem je zúžení a zlepšení pružnosti vaginy, lepší lubrikace a s tím související zlepšení sexuálních prožitků pro oba partnery. Dalším přínosem je snížení výskytu gynekologických zánětů a zabránění nechtěnému úniku moči.

Náš laser Fotona SP Dynamis má pro Váš komfort speciální aplikátor zvaný G runner, který je plně automatizovaný a proto je zaručeno, že bude efektivně ošetřena celá stěna vaginy.

Nejde ale jen o omlazení. Fotona G runner zákrok je vhodný i pro mladé ženy po vaginálním porodu, neboť po porodu dochází vždy k určitému stupni uvolnění poševních stěn a tím tedy i zvětšení vnitřního průměru pochvy, což může způsobit horší kontakt s partnerem při pohlavním styku a tím i pokles sexuálního uspokojení pro ženu i jejího partnera.  

Průběh vaginálního omlazení

Lékař zavede do pochvy speciální aplikátor a přizpůsobí nastavení na přístroji konkrétní klientce. Následně spustí laserový systém a ošetření celé pochvy probíhá již automatizovaně. Ošetření je bezbolestné, klientka vnímá pouze mírné teplo. Na konci cca 30 minutového zákroku je pak ošetřen ještě poševní vchod.

Efekt pociťuje většina klientek ( i jejich partnerů) ihned při prvním styku. 

Po ošetření

Nejsou potřeba žádná omezení kromě týdenní sexuální abstinence. Doporučujeme také vynechat koupání ve veřejných bazénech, neboť sliznice pochvy je týden po ošetření vnímavější ke vstupu infekce.

Zákrok VAGINÁLNÍ OMLAZENÍ je vhodný pro všechny ženy po porodech, zejména ty, které nejsou spokojeny s objemem svojí pochvy s dopady na jejich partnerský sex, pro ženy trpící suchostí sliznice pochvy a opakovanými záněty a svěděním.

 

Ceník laserových procedur FOTONA

Videa o procedurách (EN):

Zkuste další účinné omlazující procedury: