Nejen ženy, ale i muži chtějí dnes působit příjemně, přirozeně a atraktivně. Ti z Vás, kteří jste zatím ošetření v našem centru neabsolvovali, se neobávejte a přijďte nás navštívit.

Čistá, jemná a pružná pleť je jedním ze základních předpokladů pro krásný vzhled. Když je vše perfektní, mění se i Vaše vystupování.

Nabízíme speciální kosmetické procedury s použitím francouzské bio kosmetiky Biologique Recherche určené pro potřeby mužské pleti:

Péče o obličej

Všechny programy péče o pleť od Biologique Recherche jsou vyvinuty tak, že se dají snadno přizpůsobit pro potřeby konkrétního klienta. Kosmetika Biologique Recherche se vzájemně doplňuje a rozsáhlá kolekce produktů nabízí řešení pro každý stav a typ pleti. Kosmetické produkty Biologique Recherche používá mnoho slavných světových osobností, mezi kterými nechybí herci, sportovci nebo politici. Hlavní výhodou výrobků Biologique Recherche je okamžitý účinek, dosažení efektivních a dlouhotrvajících výsledků se zaměřením na konkrétní problém vaší pleti.

Pro lepší účinnost kosmetický programu naše klinika používá skenovací systém Face Skin K19 pro hloubkovou diagnostiku stavu pleti. Přístroj Face Skin K19 provádí analýzu pleti podle 8 kritérii na základě kterých jsme schopní lépe vyhodnotit stav pleti a vybrat nejvhodnější proceduru. Navíc, přístroj má funkci lupy s videokamerou, která umožňuje detailní kontrolu stavu epidermis, dermis a UV vrstvy. Na základě výsledku každá zpráva v jednotlivých položkách poskytuje detailní analýzu stavu pleti a navrhuje příslušné odborné postupy dalších ošetření, návrhy na domácí péči o pleť a nabídku doporučených kosmetických produktu Biologique Recherche.

Kosmetické procedury Biologique Recherche pro může nabízí několik variant péče o pleť:

LPG Endermolift

Kůže je orgán, jehož buněčná aktivita udržuje její pevnost, hebkost a zdravý vzhled. Od 25 let, buňky kůže (fibroblasty) začínají zpomalovat produkci kolagenu a elastinu. Kůže se pak ztenčuje a objevují známky stárnutí: vrásky, povislé kontury, matná pleť. LPG - světový lídr v buněčné stimulaci s přístrojem Cellu M6 - přináší Endermolift™ - 100% přírodní anti-aging metodu fungující na základě 3D stimulace pokožky k vymazání známek stárnutí. Liftmassage má mnohem hlubší účinky než kterákoli jiná metoda a pomáhá pleti obnovit její pevnost a elasticitu. Prostřednictvím mechanické stimulace je povrch kůže stimulován k vytvoření hloubkových biologických reakcí, které jsou bezbolestné, neinvazivní a neagresivní.
Výsledek: zářící pleť, obnovené kontury obličeje, hladkou kůží přirozeně a mladě vypadající tvář.

Více o proceduře

Masáže

Máme pro Vás širokou nabídku masáží na tělo a obličej – zdravotní a odborné masáže, relaxační masáže, wellness programy a různé speciální masáže.

Využijte naši nabídku masáží a přijďte si je vyzkoušet k nám do salonu:

 

CooLiftingCooLifting – revoluční metoda regenerace a omlazení pokožky. Profesionální přístroj ve tvaru pistole Coolifting® vytváří silný studený průtok CO2, který proniká do hlubších vrstev pokožky spolu s velmi vysokou koncentrací účinných látek (kúra obsahuje jednorázové ampule po 4 ml).

Omlazení pleti CooLiftingem® má dvojí účinek:

 • Okamžitý účinek (intenzivní hydratace, lifting). Rozjasnění pleti, redukce vrásek a prevenci jejich vzniku.
 • Dlouhodobý účinek (omlazení): regenerace dermisu, zlepšení textury a kvality pokožky. Aktivace syntézu kolagenu, což přispívá ke zlepšení pružnosti pokožky.
Více o proceduře

Naše klinika při léčbě akné využívá výjimečnou kombinaci speciálního kosmetického ošetření Biologique Recherche "Péče o mastnou pleť a odstranění akné" a světelné terapie PDT/LED. Tato léčebná kombinace:

 • Redukuje aktivní akné a brání tvorbě nového
 • Zcela bezbolestná a neinvazivní
 • Pomůže vám získat zpět sebevědomí

Zánětlivé akné jsou charakteristické šířením akné na celou plochu obličeje. Není problémem pouze dospívajících, může přetrvávat i do dospělosti a zanechávat následky v podobě pigmentových skvrn a hlubokých jizev. Jedním z důvodu akné je mastná pleť s kterou je spojeno hodně potíží – zanícené vyrážky (komedony, akné), mastný vzhled a rozšířené póry. Zvýšenou tvorbu kožního mazu můžou způsobit vnitřní důvody (hormonální poruchy, chybná výživa atd.) a vnější (vysoká teplota vzduchu, nesprávná péče). Specialisté laboratoře Biologique Recherche vyvinuli pro takový typ pleti efektivní proceduru, která rychle odstraňuje všechny výše uvedené problémy. Důležitou součástí procedury je maska Masque Vivant, což v překladu z francouzštiny znamená "živá maska". Tenhle název maska získala díky své hlavní složce – extraktu z pivovarských kvasnic, který je získán metodou extrakce za studena. Tato metoda umožňuje průběžně podporovat procesy fermentace v droždí, a v důsledku toho zůstávají "živé" delší dobu. Navíc metoda extrakce pivovarských kvasnic za studena umožňuje uchovat vitamíny skupiny B, minerály, které aktivně regenerují strukturu mastné a problémové pleti. Kromě toho Masque Vivant obsahuje kolagen, který hydratuje, tonizuje plet´, stahuje rozšířené póry, а taky bio-komplex, doplňující působení kvasnic, který změkčuje a vyživuje pokožku a posiluje stěny cév.

Doporučený program obsahuje 6 ošetření dvakrát týdně, s následnou podpůrnou péčí - jedna procedura  do 3 - 4 týdnů.

Světelná terapie

Aplikace světelné terapie PDT/LED velice efektivně doplňuje kosmetickou proceduru "Péče o mastnou pleť a odstranění akné"  a podněcuje progresivní hojení akné a urychluje jeho průběh.

Již po třetí aplikace kombinované léčby dochází k vymizení zánětlivých ložisek. Postižená místa se hojí. Zároveň, díky analgetickému účinku, dochází k výraznému potlačení bolesti a svědění a  postupně mizí pigmentové skvrny po akné. Díky protizánětlivému účinku polarizovaného světla nedochází během léčby k žádným komplikacím. Těžké zánětlivé akné zanechávají následky v podobě jizev, ale aplikace světelné terapie PDT/LED stimuluje hojení tkání, stimuluje tvorbu kolagenu, a tím zabraňuje tvorbě hlubokých jizev.

Naše dlouholeté zkušeností pomohly se zbavit nebo výrazně omezit následky akné desítkám klientů.

Světelná terapie (PDT - Photodynamic therapy) patří mezi nejstarší léčebné metody lidstva datující se až do starověkého Egypta. Nejmodernější LED světla využívají speciální diody s vysokou svítivostí a vyšším průměrem pro maximální vyzařovaný výkon na ošetřovanou plochu a pro jedinečnou míru polarizace.

Kombinace červeného, modrého, žlutého a zeleného světla představuje nejširší spektrum využití a pomáhá při řešení následujících problémů:

 • Ničení bakterii, které vyvolávají akné
 • Zklidnění kůže a redukci jizev
 • Odstranění otoků a kožních zánětů
 • Omlazení kůže
Více o proceduře
LPG Lipomassage

Procedura LPG Systems Lipomassage
Francouzská společnost LPG Systems, vynálezce metody endermologie, uvedla svou převratnou metodu před více než 30 lety. Efektivita těchto ošetření byla potvrzena již několika výzkumy, během kterých si lékaři všimli významného zlepšení stavu kůže a snížení tukových zásob v těle po provedených ošetřeních LPG.V našem salonu pro proceduru Lipomassage používáme převratnou technologii nového přístroje CELLU M6® Alliance.

Ošetření těla Lipomassage se zaměřuje na:

 • zpevnění pokožky
 • formování postavy a zeštíhlení
 • zlepšení lymfotického toku a mikrocirkulace
 • zesílení okysličovaní tkání


Vip Lipo Line Duo

VIP LIPO LINE DUO multifunkční přístroj na lokalizované hubnutí a zpevnění svalů
Je jediný přístroj svého  druhu, který umí účinně zatočit s nadváhou, povislým svalstvem a otoky, či zmírnit příznaky předčasného stárnutí! Pět funkcí tohoto přístroje, které se dají kombinovat, vám zaručí, že se  budete cítit mladší a především štíhlejší!

Žádné injekce či operace! VIP Lipoline Duo zvládá vše  bezbolestně:

 • trvalý a stabilní pokles tloušťky nadbytečných tukových vrstev
 • lokalizované rychlé hubnutí
 • tvarování postavy a zpevnění svalů
 • rychlé a plné zpevnění každého svalového svazku
 • neinvazivní lifting obličeje
 • zvýšení tónu kůže
Více o proceduřách

Prodáváme francouzskou přírodní kosmetiku světoznámé firmy: Biologique Recherche, která byla založena před 30 lety. Dnes má Biologique Recherche pověstný věhlas díky ohromující efektivitě produktů, založených na vědeckém přístupu k péči o pleť. Používá výhradně ryzí, koncentrované ingredience v původním stavu, a stejně tak i inovativní a přesné postupy a procedury.

Produkty s laboratoří BR využívají ženy I muži s aktivním společenským životem z celého světa. Patří k nim například: Madonna, Jennifer Lopez, Angelina Jolie, Brad Pitt, Carla Bruni a další…
Produkty Biologique Recherche v roce 2009 získaly ocenění Sisters Beauty Pro Awards 2009 za “VYJÍMEČNÝ PŘÍNOS“ kosmetickému průmyslu.
Autentičnost a harmonie jsou duchem a tvoří základ kosmetických produktů Biologique Recherche.

Veškeré kosmetické produkty Biologique Recherche spojuje tyto specifické charakteristiky:

 • Vysoké koncentrace botanických, mořských a biologických extraktů (více než 20% ve většině produktů).
 • Žádná umělá parfemace, z důvodu zachování integrity receptu a prevence před alergickými reakcemi.
 • Respektují původní strukturu aktivních ingrediencí a většina z nich jsou proto získávané během „studeného procesu".
 • Obsahují vysoce kvalitní kompozice a aktivní ingredience odpovídající kvalitě značky Biologique Recherche.
 • Produkty jsou formulovány tak, aby se s použitím unikátních, originálních technik a Remodeling Face Machine vzájemně doplňovaly a bylo dosaženo okamžitých, výjimečných a vždy magických výsledků.

Naše klinika nabízí kompletní řádu produktů Biologique Recherche se kterými se setkáte v naší beauty klinice, také pro použití u vás doma. Kompletní sortiment produktů můžete zakoupit v naši klinice v centru Prahy.

Více o produktech Biologique Recherche

Video ukázka procedur pro může: