Náš salon poskytuje klientům možnost výrazného omlazení pleti s pomocí metody RecoSMA - laserová rejuvenace (obnovení). RecoSMA je nová revoluční laserová metoda pro opravu poškozené lidské tkáně. Díky laserovým paprskům se v hloubi kůže povolená kolagenová vlákna stáhnou, stará a poškozená se vstřebají a během 6 týdnů se začínají tvořit nová a pružnější. Připoj se k revoluci. RecoSMA je to, o čem všichni snili. Představujeme vám ten pravý způsob jak znovu získat mladou a zdravou pleť, bez bolesti nebo potřeby dlouhodobé rehabilitace. Vraťte se zpět v čase s naší pomocí!

Výhody

RecoSMA je první omlazovací technika na světě za pomoci “studeného” laseru. Tato metoda neovlivňuje teplotu pokožky, která se udržuje na stálých 36,6°C, zevnitř i zvenčí. Je to bezbolestné a bezpečné ošetření. Stejně jako u každého lékařského ošetření laserem, je třeba postupovat s potřebnou opatrností, a existují některé kontraindikace. Než podstoupíte tuto proceduru, zajistěte si poradu s lékařem, odborníkem na tuto metodu.

Tajemství RecoSMA je laserový paprsek, který je tenčí než lidský vlas a menší než lidská buňka. Je však neuvěřitelně účinný. Dodnes nebyl nikdo schopen vyvinout tak úžasnou techniku jako je ta naše.  

Jak to funguje?

Působení je bezkontaktní a trvá pouze zlomek sekundy. Desetitisíce laserových paprsků působí mírně a jemně. Tato forma působení nezanechává viditelné stopy.  

Co se děje uvnitř pleti?

RecoSMA stimuluje buňky pokožky, proniká do ní kdekoliv v celé hloubce a odhaluje skrytý potenciál těla. Je to jako když naráz spustíte spínač stroje na zrychlenou regeneraci pokožky.   

Jaké problémy řešíme?

RecoSMA kompletně opravuje pokožku a měkké tkáně. Odstraňuje vrásky, jizvy po akné, strie. Zlepšuje barvu a texturu pokožky. Ošetření má zároveň trvalý liftingový efekt.  Jedinečné vlastnosti této nové techniky umožňují její využití jak v kosmetice, tak v jiných druzích chirurgie. 

Na které části těla je možno tuto metodu aplikovat?

RecoSMA se může provádět na všech částech těla, včetně těch, kde je velice citlivá a pružná pokožka, jako je pleť v okolí očí, pokožka horních a dolních víček, oblast krku a dekoltu. Absence bolesti a potřeby jakékoli speciální péče umožňuje provádět ošetření kdekoli si budete přát. 

Co se děje po ošetření?

Lehké zarudnutí pokožky zmizí během jednoho dne a potom se pokožka začne šupinatět. Nevyžaduje se žádná speciální péče a za 2-3  dny se můžete vrátit ke svému obvyklému životnímu rytmu.

Kdy se začnou zaznamenávat účinky?

Už po jednom jediném ošetření uvidíte úžasné pozitivní změny. Proměny se objevují v prvních dvou týdnech a tato pozitivní tendence vydrží po dobu šesti měsíců. Ošetření je možno opakovat kolikrát si budete přát, což přispěje k udržení zdravé a mladistvé pokožky do budoucích let.

Klinicky ověřené výsledky

Řízením klinických studií této nové metody pro omlazování pokožky byl pověřen lékař a chirurg plastické a rekonstrukční chirurgie Mario A. Trelles, prezident Evropské společnosti laserové a estetické chirurgie (ESLAS) a Evropské laserové asociace (ELA).  Napsal více než 250 vědeckých článků a je považován za jednoho z nejvýznačnějších odborníků v oblasti laserové medicíny. 

Potvrzeno televizní stanicí France 2

Několik žurnalistů francouzské národní televizní stanice France 2 vyjádřilo svůj zájem o tuto novátorskou omlazovací techniku. Takže uskutečnili svůj vlastní nezávislý výzkum tak, že fotografovali pleť jedné pacientky před ošetřením, v jeho průběhu a následně poté, co podstoupila ošetření na naší klinice v Paříži. Výsledky byly vysílány ve zprávách.

RecoSMA je jedinečná technika, kterou vyvinula  Linline. Je to první skutečně revoluční omlazovací metoda za dvacet let. Ošetření je možno provádět pouze za použití našeho jedinečného laserového systému Multiline, jehož způsoby použití jsou patentovány. 

 

Časté otázky:

  1. Aplikuje se před ošetřením na pokožku nějaký znecitlivující krém?

Ošetření může působit trochu nepříjemně, ale pacienti obvykle krém nepotřebují.

  1. Může se provádět na tmavé pleti?

Neexistuje žádné omezení, ani pro tmavou pleť, ani pro opálenou pleť.

  1. Existuje nějaká kontraindikace?

Povinná konzultace s lékařem, která se provádí před ošetřením, aby se daly předvídat možné kontraindikace.

  1. Je nutná nějaká předběžná příprava na ošetření?

Nemají se aplikovat kosmetické produkty (krém, pudry, atd.) během 24 hodin před ošetřením. Žádné jiné speciální požadavky nejsou.

  1. Je nějaký limit pro vystavení se slunci po ošetření?

Pokožku lze vystavit slunečnímu záření nebo umělému opalování ihned po ošetření. Nejsou zde žádná omezení.

Video ukázka procedury RecoSMA

MULTILINE™ LaSER SySTEM