Máme pro Vás širokou nabídku masáží na tělo a obličej – zdravotní a odborné masáže, relaxační masáže, wellness programy a různé speciální masáže.

Využijte naši nabídku masáží a přijďte si je vyzkoušet k nám do salonu:

je jednou z variant, jak zlepšit zdravotní stav. Tento druh masáže může často pomoci od chronických i akutních bolestí zad či poúrazových bolestech. Klasická masáž je jedna z nejpřirozenějších cest, jak dopomoci k rychlejší regeneraci organismu. Techniky masáže dokážou snižovat bolest, uvolňovat klouby a svalstvo a v neposlední řadě dokáže být klasická masáž relaxačním prostředkem k navození uvolněných pocitů, snížení napětí a stresu.

Masáž je určena pro:

  • stavy poúrazové a pooperační
  • chronické revmatické nemoci
  • choroby krevního oběhu a cév
  • bolesti zad

Masáž zlepšuje a podporuje:

  • vyprazdňování povrchových žil a lymfatických cév
  • sekreci potních žláz, normalizaci kožního napětí
  • prokrvení masírované oblasti, vstřebávání otoků a výronů
  • výživu tkání a zmírňování bolesti

Nabízíme tyto klasické masáže:

  • Klasická masáž zad a šíje nebo šíje a horních končetin

Klasická masáž zad a krční páteře. Jemná manuální terapie, hluboká relaxace

je druh masáže, která má blahodárný vliv na lidský organismus a umožňuje vyléčit celou řadu různých onemocnění. Pomocí čínské masáže je možné zvnějšku působit na orgány a zlepšovat jejich funkci a také na lymfatický systém a tím zbavovat tělo škodlivých látek. Masáž je vhodná pro prevenci nemocí pohybového ústrojí, krevního oběhu a nervových zakončení. Účinně pomáhá při léčení osteochondróze a má posilující účinek na celé tělo. V našem salonu čínské masáže provádí diplomovaný čínský doktor Wang Zhiguang, který je mistrem ve svém oboru.

Přijde do našeho studia si vyzkoušet pravou čínskou masáž v Praze!

Co se skrývá pod pojmem Tibetská masáž? Jednoznačně zážitek pro všechny Vaše smysly. Tyto měkké, plynulé a hluboké techniky jsou blahodárné pro celý organismus, protože Vás zbaví stresu, napětí (kterého je v dnešní době požehnaně), prokrvuje celé tělo a stimuluje lymfatický systém, zbavuje organismus škodlivin. Díky Tibetské masáži se zbavíte množství fyzických, mentálních i energetických blokád a uvedete své tělo do naprostého klidu a pohody. Tibetská masáž se zaměřuje především na záda, ramena a šíje, ale také na dolní i horní končetiny a hýždě. Na závěr masáže se používá luxusní technika lávovými kameny, při které se používají horké kameny vzniklé z vulkanické činnosti. Tyto kameny obsahují minerální a chemické prvky, které blahodárně působí na Váš organismus. Jejich složení je pro masáž velice důležité. Kameny prohřáté na 38 - 40°C uvolňují unavené svaly a klouby pomáhají s léčbou revmatismu, křečí, nespavosti, bolestí hlavy a lymfatického oběhu.  Přijďte k nám vyzkoušet tuto perlu mezi masážemi na vlastní kůži.

Relaxační masáž, jak již její název sám napovídá, je určena k relaxaci, odpočinku, rychlému nabrání nových sil a celkové harmonizaci těla a ducha. Pokud bojujete s každodenním stresem, jste pod neustálým tlakem v práci i doma a potřebujete se uvolnit, není nic jednoduššího, než se vložit do šikovných rukou našich masérů a masérek. Pomůžeme Vám najít znovu vnitřní klid a Vaše tělo dostane dávku tolik potřebné energie. Objevte s námi blahodárné účinky relaxační masáže. Dopřejte si ji nejenom, pokud si chcete odpočinout od stresu, ale také po namáhavé fyzické aktivitě, jako je například cvičení. Vaše tělo se tak rychleji zregeneruje. Díky relaxační masáži je možné se zbavit bolestí zad, šíje, hlavy… Pomůže Vám i při problémech se spánkem a navodí Vám celkový pocit uvolnění a pohody.

Náš salon nabízí tento druh relaxačních masáží:

Ájurvédskou masáž - nejlepší způsob relaxace a regenerace!

Stejně jako celá ájurvéda pohlíží na člověka jako celek, tak i ájurvédská masáž je komplexním prostředkem k relaxaci celého organismu, je to technika známá již několik tisíc let. Cílem ájurvédské masáže je harmonizace těla, duše a mysli. Všechny ájurvédské procedury zbavují organismus fyzického a psychického stresu a napětí. Olejové masáže spouštějí samočistící proces organismu, urychlují odplavení škodlivin z těla, tím posilují imunitní systém, posilují svaly, zlepšují stav pokožky, vyrovnávají krevní tlak, významně zpomalují stárnutí. Pravidelným opakováním ájurvédských procedur se jejich účinky výrazně zvyšují.

Anticelulitidní masáž není lymfatickou masáží, ale masáží proti celulitidě, která působí na tukové buňky. Masáž se provádí postupem kde dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury. Ovlivňuje se hluboký krevní a lymfatický systém. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází poté k lepšímu vstřebávání tuků. Aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují tukové tkáně. Masáží se ovlivňují hluboké i povrchové kapiláry a svaly, tím dochází k výborné regeneraci a relaxaci, vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk, strií, prasklinek a především celulitidy. Je vhodné anticelulitidní masáž kombinovat s baňkovou masáži, která pak do hloubky naruší prohřátou tukovou vrstvu a tuk může odcházet lymfatickým systémem z míst, kde Vás přílišné tukové polštářky trápí. Díky podtlaku se pohybuje rozpuštěnými tukovými buňkami, tuk pomocí baňkové masáže odvádíme z podkoží.

Baňková masáž

je velice stará metoda známá z Číny již po tisíciletí. A všem spočívá baňkování? Jedná se o baňky, ve kterých se za pomoci smotku vaty namočeného v lihu a zapáleného nad svíčkou zahřeje vzduch. Baňka se přiloží na postižené místo a pod tlakem se přisaje na pokožku, poté se baňka odejme a vše se opakuje na vedlejším místě. Nebojte se, nahřáté baňky nepálí. Baňková masáž se využívá u mnoha chorob a poruch, např. u vysokého krevního tlaku, bolesti zad i hlavy a také i při léčení plicních chorob. Přijďte k nám na baňkovou masáž a zbavte se veškerých toxinů, které váš organismus pouze vyčerpávají.

Ceník masáží

TADY SE MŮŽETE OBJEDNAT NA MASÁŽ V NAŠEM SALONU:

Vaše jméno:*

Váš email:*

Váš telefon:*

Datum objednání:

Čas objednání:

Poznámka k objednání:*

Chcete mít pleť zdravou a hezkou?
Potěšte a povzbuďte svoje tělo
Video ukázka manuálních a přístrojových masáži