MANUÁLNÍ MASÁŽE:

je jednou z variant, jak zlepšit zdravotní stav. Tento druh masáže může často pomoci od chronických i akutních bolestí zad či poúrazových bolestech. Klasická masáž je jedna z nejpřirozenějších cest, jak dopomoci k rychlejší regeneraci organismu. Techniky masáže dokážou snižovat bolest, uvolňovat klouby a svalstvo a v neposlední řadě dokáže být klasická masáž relaxačním prostředkem k navození uvolněných pocitů, snížení napětí a stresu.

Masáž je určena pro:

 • stavy poúrazové a pooperační
 • chronické revmatické nemoci
 • choroby krevního oběhu a cév
 • bolesti zad

Masáž zlepšuje a podporuje:

 • vyprazdňování povrchových žil a lymfatických cév
 • sekreci potních žláz, normalizaci kožního napětí
 • prokrvení masírované oblasti, vstřebávání otoků a výronů
 • výživu tkání a zmírňování bolesti

Nabízíme tyto klasické masáže:

 • Klasická masáž zad a šíje nebo šíje a horních končetin

Klasická masáž zad a krční páteře. Jemná manuální terapie, hluboká relaxace

je druh masáže, která má blahodárný vliv na lidský organismus a umožňuje vyléčit celou řadu různých onemocnění. Pomocí čínské masáže je možné zvnějšku působit na orgány a zlepšovat jejich funkci a také na lymfatický systém a tím zbavovat tělo škodlivých látek. Masáž je vhodná pro prevenci nemocí pohybového ústrojí, krevního oběhu a nervových zakončení. Účinně pomáhá při léčení osteochondróze a má posilující účinek na celé tělo. V našem salonu čínské masáže provádí diplomovaný čínský doktor Wang Zhiguang, který je mistrem ve svém oboru.

Přijde k nám do kliniky vyzkoušet pravou čínskou masáž v Praze!

Co se skrývá pod pojmem Tibetská masáž? Jednoznačně zážitek pro všechny Vaše smysly. Tyto měkké, plynulé a hluboké techniky jsou blahodárné pro celý organismus, protože Vás zbaví stresu, napětí (kterého je v dnešní době požehnaně), prokrvuje celé tělo a stimuluje lymfatický systém, zbavuje organismus škodlivin. Díky Tibetské masáži se zbavíte množství fyzických, mentálních i energetických blokád a uvedete své tělo do naprostého klidu a pohody. Tibetská masáž se zaměřuje především na záda, ramena a šíje, ale také na dolní i horní končetiny a hýždě. Přijďte k nám vyzkoušet tuto perlu mezi masážemi na vlastní kůži.

Relaxační masáž, jak již její název sám napovídá, je určena k relaxaci, odpočinku, rychlému nabrání nových sil a celkové harmonizaci těla a ducha. Pokud bojujete s každodenním stresem, jste pod neustálým tlakem v práci i doma a potřebujete se uvolnit, není nic jednoduššího, než se vložit do šikovných rukou našich masérů a masérek. Pomůžeme Vám najít znovu vnitřní klid a Vaše tělo dostane dávku tolik potřebné energie. Objevte s námi blahodárné účinky relaxační masáže. Dopřejte si ji nejenom, pokud si chcete odpočinout od stresu, ale také po namáhavé fyzické aktivitě, jako je například cvičení. Vaše tělo se tak rychleji zregeneruje. Díky relaxační masáži je možné se zbavit bolestí zad, šíje, hlavy… Pomůže Vám i při problémech se spánkem a navodí Vám celkový pocit uvolnění a pohody.

Náš salon nabízí tento druh relaxačních masáží:

Ájurvédskou masáž - nejlepší způsob relaxace a regenerace!

Stejně jako celá ájurvéda pohlíží na člověka jako celek, tak i ájurvédská masáž je komplexním prostředkem k relaxaci celého organismu, je to technika známá již několik tisíc let. Cílem ájurvédské masáže je harmonizace těla, duše a mysli. Všechny ájurvédské procedury zbavují organismus fyzického a psychického stresu a napětí. Olejové masáže spouštějí samočistící proces organismu, urychlují odplavení škodlivin z těla, tím posilují imunitní systém, posilují svaly, zlepšují stav pokožky, vyrovnávají krevní tlak, významně zpomalují stárnutí. Pravidelným opakováním ájurvédských procedur se jejich účinky výrazně zvyšují.

Anticelulitidní masáž není lymfatickou masáží, ale masáží proti celulitidě, která působí na tukové buňky. Masáž se provádí postupem kde dochází ke stimulaci podkožní tukové struktury. Ovlivňuje se hluboký krevní a lymfatický systém. Kompresní hmaty mají příznivý vliv na podkožní metabolismus a dochází poté k lepšímu vstřebávání tuků. Aktivují se hluboké svalové struktury a rozrušují tukové tkáně. Masáží se ovlivňují hluboké i povrchové kapiláry a svaly, tím dochází k výborné regeneraci a relaxaci, vyhlazování kůže, rozrušování tukových buněk, strií, prasklinek a především celulitidy. Je vhodné anticelulitidní masáž kombinovat s baňkovou masáži, která pak do hloubky naruší prohřátou tukovou vrstvu a tuk může odcházet lymfatickým systémem z míst, kde Vás přílišné tukové polštářky trápí. Díky podtlaku se pohybuje rozpuštěnými tukovými buňkami, tuk pomocí baňkové masáže odvádíme z podkoží.

Baňková masáž

je velice stará metoda známá z Číny již po tisíciletí. A všem spočívá baňkování? Jedná se o baňky, ve kterých se za pomoci smotku vaty namočeného v lihu a zapáleného nad svíčkou zahřeje vzduch. Baňka se přiloží na postižené místo a pod tlakem se přisaje na pokožku, poté se baňka odejme a vše se opakuje na vedlejším místě. Nebojte se, nahřáté baňky nepálí. Baňková masáž se využívá u mnoha chorob a poruch, např. u vysokého krevního tlaku, bolesti zad i hlavy a také i při léčení plicních chorob. Přijďte k nám na baňkovou masáž a zbavte se veškerých toxinů, které váš organismus pouze vyčerpávají.

PŘÍSTROJOVÉ MASÁŽE:

Francouzská společnost LPG Systems, vynálezce metody endermologie, uvedla svou převratnou metodu před více než 30 lety. První přístroje se užívaly pro léčebné účely a pro vyhlazení pooperačních jizev. Efektivita těchto ošetření byla potvrzena již několika výzkumy, během kterých si lékaři všimli významného zlepšení stavu kůže a snížení tukových zásob v těle po provedených ošetřeních LPG. Výsledkem bylo rozšíření využití této metody i na estetickou medicínu. V současné době společnost LPG Systems  provádí  výzkumy ve svém moderním výzkumném centru, kam zve vedoucí specialisty v oblasti estetické medicíny z celého světa. LPG Systems je první společnost, která dostala certifikát FDA (USA)

Ošetření těla Lipomassage se zaměřuje na:

 • odstraňování celulitidy
 • zpevnění pokožky,
 • formování postavy a zeštíhlení
 • zlepšení lymfotického toku
 • zlepšení mikrocirkulace
 • zesílení okysličovaní tkání, jejímž výsledkem je zlepšení tonusu kůže a jejich přilehlých tkaní
 • sedativní efekt

K dalším  LPG procedurám patří:

 • Předoperační programy: umožňují připravit kůži k plastickým zákrokům, například: liposukce, zmenšení a modelování prsou, face-lifting atd.
 • Pooperačním zotavení kůže: odstranění otoků a fibróz
 • Sportovní a relaxační masáže

LPG ošetření jsou vždy hygienická, protože každý klient má svůj vlastní kostýmek. Cena procedury: 1250,-  Kč

Chcete vědět víc?

Základem procedury je speciální mechanická stimulace povrchu kůže. Hlavním cílem působení přístroje LPG jsou fibroblasty. Fibroblasty jsou buňky, kterým se říká „buňky mládí“. Tyto buňky snižují svou činnost v organizmu po dosažení věku 25 let, následkem čehož se v těle vytváří méně kolagenu a elastinu, proto kůže ztrácí svoji pevnost a objevují se projevy stárnutí, například vrásky a povadnutí kontur obličeje. Technologie LPG Endermolift stimuluje aktivitu fibroblastu a zlepšuje pevnost tkání obličeje, krku a dekoltu. Následkem jeho působení se obnovuje produkce kolagenu a elastinu a výsledkem je dlouhodobě mladistvější vzhled. LPG lifting je jedinou technologií, která odstraňuje příčiny věkových změn a ne jejich následků. Zároveň uvolňuje skryté rezervy tkání, probouzí buněčnou paměť a podporuje přirozené omlazení pletí.

Procedura je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže. Cena procedury: 900,-  Kč

Chcete vědět víc?

Video o LPG masážích