Každý zná jednoduché pravidlo: pokud chce vypadat mladě a krásně, měl by se pravidelně starat o svoji pleť. Všechny programy péče o pleť od Biologique Recherche jsou vyvinuty tak, že se dají snadno přizpůsobit pro potřeby konkrétního klienta bez rozdílu pohlaví. Kosmetika Biologique Recherche se vzájemně doplňuje a rozsáhlá kolekce produktů nabízí řešení pro každý stav a typ pleti. Kosmetické produkty Biologique Recherche používá mnoho slavných světových osobností, mezi kterými nechybí herečky a herci, sportovci nebo politici. Hlavní výhodou výrobků Biologique Recherche je okamžitý účinek, dosažení efektivních a dlouhotrvajících výsledků se zaměřením na konkrétní problém vaší pleti.

Pro lepší účinnost kosmetický programu naše klinika používá skenovací systém Face Skin K19 pro hloubkovou diagnostiku stavu pleti. Přístroj Face Skin K19 provádí analýzu pleti podle 8 kritérii na základě kterých jsme schopní lépe vyhodnotit stav pleti a vybrat nejvhodnější proceduru. Navíc, přístroj má funkci lupy s videokamerou, která umožňuje detailní kontrolu stavu epidermis, dermis a UV vrstvy. Na základě výsledku každá zpráva v jednotlivých položkách poskytuje detailní analýzu stavu pleti a navrhuje příslušné odborné postupy dalších ošetření, návrhy na domácí péči o pleť a nabídku doporučených kosmetických produktu Biologique Recherche.

Kosmetické procedury Biologique Recherche nabízí několik variant péče o pleť:

Mastná pleť má jednu velikou výhodu: vrásky se na ní objevují mnohem později a mastná pleť stárne pomaleji. Zároveň je ale s mastnou pletí spojeno hodně potíží – zanícené vyrážky (komedony, akné), mastný vzhled a rozšířené póry. Zvýšenou tvorbu kožního mazu můžou způsobit vnitřní důvody (hormonální poruchy, chybná výživa atd.) a vnější (vysoká teplota vzduchu, nesprávná péče). Specialisté laboratoře Biologique Recherche vyvinuli pro takový typ pleti efektivní proceduru, která rychle odstraňuje všechny výše uvedené problémy. Důležitou součástí procedury je maska Masque Vivant, což v překladu z francouzštiny znamená "živá maska". Tenhle název maska získala díky své hlavní složce – extraktu z pivovarských kvasnic, který je získán metodou extrakce za studena. Tato metoda umožňuje průběžně podporovat procesy fermentace v droždí, a v důsledku toho zůstávají "živé" delší dobu. Navíc metoda extrakce pivovarských kvasnic za studena umožňuje uchovat vitamíny skupiny B, minerály, které aktivně regenerují strukturu mastné a problémové pleti. Kromě toho Masque Vivant obsahuje kolagen, který hydratuje, tonizuje plet´, stahuje rozšířené póry, а taky bio-komplex, doplňující působení kvasnic, který změkčuje a vyživuje pokožku a posiluje stěny cév.

Naše klinika při léčbě akné využívá výjimečnou kombinaci tohoto ošetření Biologique Recherche se světelnou terapie PDT/LED. Tato léčebná kombinace:

 • Redukuje aktivní akné a brání tvorbě nového
 • Zcela bezbolestná a neinvazivní
 • Pomůže vám získat zpět sebevědomí

Aplikace světelné terapie PDT/LED velice efektivně doplňuje kosmetickou proceduru "Péče o mastnou pleť a odstranění akné"  a podněcuje progresivní hojení akné a urychluje jeho průběh.

Již po třetí aplikace kombinované léčby dochází k vymizení zánětlivých ložisek. Postižená místa se hojí. Zároveň, díky analgetickému účinku, dochází k výraznému potlačení bolesti a svědění a  postupně mizí pigmentové skvrny po akné. Díky protizánětlivému účinku polarizovaného světla nedochází během léčby k žádným komplikacím. Těžké zánětlivé akné zanechávají následky v podobě jizev, ale aplikace světelné terapie PDT/LED stimuluje hojení tkání, stimuluje tvorbu kolagenu, a tím zabraňuje tvorbě hlubokých jizev.

Naše dlouholeté zkušeností pomohly se zbavit nebo výrazně omezit následky akné desítkám klientů.

Doporučeno: 

Procedura je doporučena pro mastnou pleť a je ideální pro péči o problémovou pleť bez ohledu na věk.

Účinek:

 • Čistí plet´ do hloubky: hluboce čistí póry, urychluje proces zrání akné.
 • Protizánětlivý účinek: odstraňuje příznaky zánětu na kůži, má antibakteriální účinek.
 • Regulující účinek: absorbuje přebytečný maz, vyrovnává pH pleti, hydratuje pleť, revitalizuje pokožku a nasycuje ji vitamíny a mikroelementy, zlepšuje metabolismus a krevní oběh, tonizuje pleť, obnovuje její hydralipidový film.
 • Regenerační účinek: stimuluje regeneraci pleti, sjednocuje mikrorelief pleti, vylepšuje barvu pleti.

Výsledek:

 • Okamžitý účinek: snižuje se počet zánětů, sjednocuje mikroreliéf pleti, tonizuje Vaši pleť, stahuje rozšířené póry.
 • Prodloužený účinek: zabraňuje vzniku nových zánětů, zanechává plet´ hladkou, zářící a elastičtější, vylepšuje se barva pleti, zcela zmizí jizvy po akné.

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 6 ošetření dvakrát týdně, s následnou podpůrnou péčí - jedna procedura  do 3 - 4 týdnů.

Pro řešení takových problémů pleti jako jsou povadlost, přirozené stárnutí, pigmentace pokožky, a taky pro regeneraci problémové pleti vyvinuli odborníci z Biologique Recherche komplexní proceduru regenerace pleti МС 110. Hlavní složkou této procedury je emulze Lotion МС 110, která má protizánětlivý účinek, hluboce hydratuje a zpevňuje pokožku. Kromě toho emulze zlepšuje okysličování vrchní vrstvy epidermis, a díky tomu exfoliuje, revitalizuje, obnovuje buněčný metabolismus a zlepšuje barvu pleti. Tato emulze dokonale obnovuje pokožku kolem očí, rychle a účinně vyhlazuje jemné vrásky ("vějířky").

Doporučeno: 

 • Pro předčasně stárnoucí pleť: čištění, exfoliace odumřelých buněk z pokožky, odstranění pigmentace.
 • Pro stárnoucí povadlou pleť: redukuje výskyt vlasových rýh a vrásek, korekce kontur obličeje, plet´ je tonizovaná a pružnější.
 • Pro pleť trpící porušenými kapilárami: podporuje mikrocirkulaci krve, posiluje stěny cév, omezuje výskyt kožních žilek.
 • Pro problémovou pleť: hluboký čistící efekt, odstraňuje příznaky zánětu na pleti, má antibakteriální účinek.

Účinek:

 • Rychlá regenerace pleti: obnovuje hydrolipidový film pleti, vylepšuje barvu pleti, redukuje pigmentaci.
 • Lifting obličeje: vyhlazuje vrásky, koriguje kontury obličeje.
 • Čistí pleť do hloubky: exfoliace odumřelých buněk z pokožky, odstraňuje příznaky zánětu na pleti, zlepšuje okysličování vrchní vrstvy epidermis.

Výsledek:

 • Okamžitý účinek: pleť se stává hebkou, pružnější, sjednocuje se mikroreliéf, vyhlazují se vrásky, zužuje póry, barva pleti se stává rovnou a zdravou.
 • Prodloužený účinek: pleť se stává tonizovanou a elastickou, je hladká a sametová, dělá plet´ zářivější.

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 4-6 ošetření dvakrát týdně s následnou podpůrnou péčí - jedna procedura  do 3 - 4 týdnů.

Tato procedura je bez nadsázky nezbytná pro každého obyvatele metropole s jeho napjatým rytmem práce, neustálým stresem a emocionálním přetížením, a taky pro kuřáky. Pokud plet´ nemá dostatek kyslíku, tak nedostane dostatečné množství minerálů a vitaminů pro svou výživu. Tento nedostatek kyslíku způsobuje suchou a povadlou plet´, předčasný výskyt vrásek a ucpání pórů. Kolem očí se objevují temné kruhy, barva pleti je mdlá a šedá. Exkluzivní procedura "Okysličující a regenerující péče VIP O²", která byla vyvinuta specialisty Biologique Recherche eliminuje nepříznivé účinky znečištěného životního prostředí na kůži. V průběhu procedury používají se výrobky okysličující řády VIP O², ve složení kterých je perfluorodecalin (tato ingredience přenáší kyslík do vrchních vrstev epidermis), který zvyšuje množství kyslíku na povrchu pokožky. Díky tomu epidermis produkuje hormony růstu buněk, které stimulují regeneraci pleti. Procedura má okamžitý účinek: sjednocuje vzhled a odstín pleti, mizí známky únavy, výsledky jsou okamžitě viditelné na tmavých kruzích pod očima, hydratuje, tonizuje a dodává pleti přirozený jas.

Doporučeno:

Procedura je vhodná pro všechny typy pleti a pro všechny věkové skupiny. Zejména je doporučována pro citlivou, devitalizovanou a stresovanou plet´. Navíc jsou výrobky okysličující řády VIP O² doporučené pro citlivou pokožku s projevy růže a jsou ideální pro muže.

Účinek:

 • Rychlá regenerace pleti: přenáší kyslík do vrchních vrstev epidermis, a tím na povrchu kůže vytváří příznivé prostředí, které stimuluje metabolické procesy a regeneraci pokožky.
 • Okamžitý lifting obličeje: modeluje kontury obličeje, má jednoznačný lifting efekt, tonizuje pleť, redukuje výskyt jemných rýh a vrásek, vyhlazuje hluboké vrásky, eliminuje tmavé kruhy a otoky očního okolí.
 • Hluboce hydratuje plet´: obnovuje hydro-lipidový film pokožky, zvyšuje elasticitu pleti,  je zdrojem vitaminů a minerálů.
 • Posílení cév:posiluje stěny cév, omezuje výskyt kožních žilek.

Výsledek:

 • Okamžitý účinek: okamžitě po první proceduře sjednocuje se mikroreliéf pleti, redukují se vrásky, eliminují se tmavé kruhy a otoky očního okolí, obnovuje se přirozené záření a lesk pleti..
 • Prodloužený účinek: plet´se regeneruje, stává se elastickou a pružnější, vylepšuje se barva pleti.

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 4-6 ošetření jednou týdně, s následnou podpůrnou péčí - jedna procedura  do 3 - 4 týdnů.

Věděli jste, že lidská kůže má přirozenou schopnost regenerace? Nicméně aby došlo k aktivaci regeneračních procesů a dosažení viditelných výsledků, je třeba znát některá tajemství. Odbornici od Biologique Recherche vyvinuli unikátní proceduru, která spouští biologickou obnovu pleti na buněčné úrovni – "Exfoliace a regenerace pleti  Exfoliant P50". Tato procedura již po prvním ošetření poskytuje lifting efekt a aktivuje mechanismus regenerace buněk, a díky tomu sjednocuje vzhled a odstín pleti. Účinnost procedury je dosažena pomocí speciálně vybrané sady kyselin jednajících ve shodě s aktivními hydratačními a rozjasňujícími složkami, které tvoří masku Masque Exfoliant P50, a která je základem celého procesu. Díky těmto účinným složkám, má maska exfoliačný a tonizující účinek, bojuje s pigmentovými skvrnami a post akné. Program péče Exfoliant P50 se dá porovnat s peelingem pleti s jedním důležitým rozdílem: působení výrobků od Biologique Recherche je měkčí, přirozenější a jemnější. Již po prvním ošetření oceníte účinnost této péče a plný program ošetření vám poskytne skutečně ohromující výsledek: výrazně omlazenou, svěží, hladkou a zářivou pleť.

Doporučeno:

 • Pro plet´ s projevy po akné: sjednocuje mikroreliéf a odstín pleti, stahuje póry.
 • Pro unavenou pokožku  a pokožku se sníženým tonusem: zvyšuje tonus a zlepšuje turgor pleti, obnovuje elasticitu a přírodní jas pleti.
 • Po opalování: řeší problémy dehydratované, suché pleti.
 • Doporučená pro hyper-karatinizovanou plet´: exfoliuje a podporuje buněčnou regeneraci.

Účinek:

 • Čištění a exfoliace pletijemně čistí pokožku, odstraňuje odumřelé kožní buňky, sjednocuje mikroreliéf pleti.
 • Regenerující účinek: normalizuje proces obnovy epidermis, obnovuje hydrolipidový film pleti, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu.
 • Okamžitý lifting obličeje: koriguje kontur obličeje, tonizuje plet´, vyhlazuje hluboké vrásky, redukuje jemné vrásky.
 • Depigmentační účinek: redukuje intenzitu stávajících pigmentových skvrn, zmírňuje nestejnou pigmentaci.

Výsledek:

 • Okamžitý účinek: hluboce čistí plet´, sjednocuje mikroreliéf pleti, redukuje vrásky, odstraňuje pigmentové skvrny. Sjednocuje plet´, zanechává pokožku svěží a pružnou.
 • Prodloužený účinek: díky produkování vlastního kolagenu a elastinu plet´ vypadá hydratovanou a mlaději, zlepšuje se její elasticita a pružnost. Plet´ se stává měkká, hladká, procedura  dodává pleti přirozený jas a zdravý vzhled.

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 4-6 ošetření jednou týdně, s následnou podpůrnou péčí - jedna procedura  do 3 - 4 týdnů.

Většina z nás vyzkoušela proceduru chemického peelingu. Nicméně, i přes relativně vysokou účinnost, tato procedura vyžaduje určitý čas pro regeneraci kůže. Pro moderní ženu není tento přístup vždy přijatelný – musíme si být jistí, že po kosmetickém ošetření budeme vypadat opravdu "na 100 %". Odborníci z Biologique Recherche vyvinuli efektivní a současně šetrnou proceduru – Peeling ovocnými kyselinami. Taková péče dobře odstraní odumřelé buňky, hydratuje a rozjasňuje pleť, redukuje vrásky a úplně vyhlazuje jemné linky. Kromě toho jemný peeling ovocnými kyselinami úspěšně odstraňuje nerovnosti na povrchu pleti (např. jizvy po akné). Tato procedura se doporučuje zejména pro ty, kteří mají hyper-karatazní plet´, pigmentové skvrny, kde je nezbytné používání peelingu. Procedura jemného peelingu ovocnými kyselinami zahrnuje několik fází: po čištění pletí speciální lymfadrenážní masáže aplikuje se maska s ovocnými kyselinami Masque aux Acides de Fruits. Maska se skládá ze speciálně vybrané kombinace ovocných kyselin a obnoveného přírodního hydratačního faktoru. Po ošetření pleť vypadá sametově, sjednoceně a rozšířené póry se zužují.  Jemný peeling ovocnými kyselinami nemá žádné kontraindikace a je velmi příjemnou procedurou. A co je nejdůležitější – po ošetření se kůže velmi rychle obnovuje. Proto můžete použít make-up a dělat to, co jste si naplánovali ihned po kosmetickém ošetření.

Doporučeno:

 • Pro mastnou, problémovou pleť: čistí pleť, reguluje sekreci  mázových žláz, odstraňuje akné.
 • Pro pleť s projevy post-akné: sjednocení mikroreliéfu pleti, odstranění post-traumatické pigmentace.
 • Pro unavenou pleť se sníženým tónem: hydratace, revitalizace, zlepšení barvy pleti.
 • Pro předčasně stárnoucí pleť: projasňuje, obnovuje ztracenou elasticitu a tón.

 Účinek:

 • Čistící, antibakteriální účinek:hluboce čistí pleť, odstraňuje odumřelé buňky epidermisu, má antibakteriální účinek.
 • Redukce vrásek a regenerace pleti:stimuluje dělení a růst mladých buněk pokožky, zlepšuje mikrocirkulaci cév, stimuluje buněčný metabolismus, podporuje syntézu kolagenových a elastinových vláken, reguluje sekreci mazových žláz.
 • Hluboce hydratuje pleť: hydratace pleti, obnovuje hydrolipidový film pleti.
 • Lifting obličeje: tonizuje pleť, sjednocuje mikrorelief pleti, redukuje vrásky.
 • Depigmentační účinek: zmírňuje nestejnou pigmentaci.

 Výsledek:

 • Okamžitý účinek: objevuje se pocit čistoty a svěžesti, plet´ se sjednocuje, pokožka se hluboce čistí, hydratuje se, je pružnější a měkčí,  výrazně zužují se póry, pigmentové skvrny jsou méně výrazné a nápadné.
 • Prodloužený účinek: zlepšuje se pružnost a elasticita pleti, vyrovnává se barva pleti, pleť má rovnější a zdravější barvu, je jasnější a světlejší, zcela zmizí pigmentové skvrny a jizvy po akné.

 Doporučení:

Doporučený program obsahuje 4-6 ošetření jednou týdně, s následnou podpůrnou péčí - jedna procedura  do 2 - 3 týdnů.

Intenzivní rytmus života, nevyvážená strava a neustálý stres mají vliv na stav naší pleti. Výsledkem těchto nepříznivých vlivů je zvýšení citlivosti pleti, pleť se stává suchou, olupuje se, objevují se na ní zarudnutí a předčasné vrásky. Taková pleť potřebuje zvláště opatrnou péči. Odbornici laboratoře Biologique Recherche vyvinuli rituál exkluzivní péče, který dovoluje efektivně a komplexně řešit problémy Vaší pleti a vrátit jí zdravý vzhled a přirozený jas. Používá se speciální řada výrobků bez syntetických přísad a bez konzervantů, která má název Biosensible. Toto zajišťuje absenci alergické reakce. Kromě toho ve složení výrobků Biosensible jsou takové aktivní hydratační složky, jako je hyaluronová kyselina a nenasycené mastné kyseliny Omega 3-6-9. Procedura Biosensible velice rychle zmírňuje záněty a zarudnutí, hluboce hydratuje pleť. Ve výsledku pocit pnutí a suché pokožky mizí za několik minut a pocit svěžesti a pohodlí trvá dlouhou dobu. Stejně jako většina procedur od Biologique Recherche procedura Biosensible má výrazný anti-age účinek, a taky zlepšuje bariérovou funkci pleti. Díky tomu pleť intenzivně obnovuje se, je méně reaktivní a citlivá. Rituál obnovení citlivé pleti Biosensible se taky doporučuje jako intenzivní regenerační péče po chirurgických a kosmetických zákrocích (chemický peeling, laserový frakční resurfacing, dermabraze).

Doporučeno:

 • Pro citlivou a reaktivní pokožku: zklidňuje pleť, snižuje citlivost.
 • Pro unavenou a dehydratovanou pleť: intenzivní hydratace, prevence tvorby vrásek, zlepšení struktury pleti.
 • Pro pleť s projevy  kuperózy, pro citlivou pleť: posiluje imunitní funkci pokožky, posiluje stěny cév.
 • Před opalováním: zesílení epidermální bariéry, hluboká hydratace pokožky, zajištění hladkého a krásného opálení.
 • Po opalování: regenerace dehydratované, suché pleti.
 • Pro pleť poškozenou agresivními lékařskými a kosmetickými procedurami (peeling, laserový frakční resurfacing, dermabraze): rychlá   regenerace pleti, odstranění zarudnutí a podráždění.

Účinek:

 • Zklidňující účinek: odstraňuje zarudnutí, zklidňuje podrážděnou pleť, zcela eliminuje nepříjemné pocity (ideální pro pleť trápenou pocity pnutí, loupání pokožky), snižuje reaktivitu pleti.
 • Regenerace pleti: vyrovnává pH na povrchu pleti, hydratuje vrchní vrstvy epidermis, vyživuje epidermis strukturálními lipidy, vrací pleti elasticitu a pružnost.
 • Protizánětlivý účinek: brání rozvoji zánětlivých procesů.
 • Okamžitý lifting obličeje: koriguje kontury obličeje,  hydratuje a tonizuje oční kontury a víčka, tonizuje pleť, vyhlazuje hluboké vrásky, redukuje jemné linky a rýhy.
 • Posílení cév: posiluje stěny cév, omezuje výskyt kožních žilek.
 • Ochranný účinek: chrání před nepříznivými vlivy životního prostředí, působí jako ochrana proti volným radikálům, posiluje obrannou funkci epidermis.

 Výsledek:

 • Okamžitý účinek: regeneruje a povzbuzuje buněčnou obnovu, zcela eliminuje nepříjemné pocity pnutí a pocit suché pokožky. Modeluje kontury obličeje, napíná a hydratuje pleť.
 • Prodloužený účinek: výrazně snižuje se reaktivita pleti, vyhlazují se jemné linky, zřetelně se snižuje hloubka vrásek, pleť je jemnější a elastičtější.

 Doporučení:

Doporučený program obsahuje 6-8 ošetření dvakrát týdně, s následnou podpůrnou péčí - jedna procedura  do 2 týdnů.

Předpokládá se, že kosmetický přípravek nemůže nahradit plastickou operaci. Ale dnes, díky jedinečným technikám a metodám vyvinutým laboratoří Biologique Recherche, taková možnost existuje. Lift C.V.S. – jedna z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších procedur. Jedinečnost a efektivitu této procedury poskytuje vysoce koncentrovaná dvoufázová maska Lift CVS Vizáž a speciální masážní technika podobná poštipům dle Jacquet Leroye. Lift C.V.S. Visage obsahuje unikátní přírodní biorostlinný komplex, hyaluronovou kyselinu a vitaminy, které obnovují strukturu pleti, hluboce hydratují pleť a zabraňují stárnutí. Po ošetření Lift C.V.S. unavená pleť bez lesku oživuje před našima očima, je kompletně  revitalizovaná, mizí projevy hyperkeratózu a používaná masážní technika od Biologique Recherche koriguje kontur obličeje, vytváří okamžitý a dlouhotrvající lifting efekt.

Doporučeno:

 • Pro mladou pleť: ošetření mastné a ztvrdlé kůže.
 • Pro unavenou a nadměrně suchou pleť: hydratuje, zabraňuje vývoji vrásek a zlepšuje strukturu pleti.
 • Pro unavenou a atonickou pokožku: koriguje kontur obličeje,zvyšuje tonus a zlepšuje turgor pletí
 • Pro křehkou pleť s projevy kuperozy: posílení imunitní funkce pleti, posílení stěny cév.
 • Před opalováním: posílení obranné funkce epidermis, zajištění krásného opálení.
 • Po opalování: jemná exfoliace a hydratace  pleti, abyste si udrželi rovnoměrné, dlouhodobě opálení.

Účinek:

 • Peelingový účinekhluboce čistí pleť, odstraňuje odumřelé buňky kůže, snižuje keratinizace pokožky, zlepšuje pleť.
 • Okamžitý lifting obličeje: mění obrysy obličeje, zpevňuje a tonizuje obličej, hydratuje a tonizuje oční kontury a víčka, vyhlazuje hluboké vrásky, redukuje vzhled jemných linek.
 • Hluboce hydratuje pleť: podporuje optimální stav hydrolipidového filmu pleti, zlepšuje pružnost pokožky,  je zdrojem vitaminů a minerálů.
 • Čistící antibakteriální účinek: normalizuje tvorbu kožního mazu, vyrovnává pH pleti, čistí a stahuje póry.
 • Posílení cév posiluje stěny cév, omezuje výskyt kožních žilek, posiluje obrannou funkci epidermis.

Výsledek:

 • Okamžitý účinek: ihned po první proceduře   lépe definované obličejové kontury, dramatický se redukuje vzhled jemných linek a vrásek, zvláště kolem oči, úst a nosoretní rýhy. Oči se zdají širší a tváře pozvednuté. Pleť je vyhlazena, hydratována, zpevněna, zářivější a plná života!
 • Prodloužený účinek:.zlepšuje strukturu pokožky, plet‘ je hydratovaná, vláčná, měkká a sametová

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 2 ošetření za 10-15 dní, s následnou podpůrnou péčí – jedna procedura do 2-3 týdnů.

Mimické vrásky se objevují dost brzo – u většiny lidí se první vrásky vyskytují kolem třiceti let, a každý rok jsou viditelnější a jasnější. Pro vyřešení problému mimických vrásek se mnozí obracejí k plastické chirurgii nebo injekční terapii založené na použití neurotoxinů. Nicméně, existuje mnohem šetrnější způsob. Odbornici  Biologique Recherche vyvinuli exkluzivní proceduru Biofixine, která dovoluje vyřešit problém mimických vrásek bez použití plastické chirurgie a metod injekční terapie. Pro korekci mimických vrásek používá se exkluzivní anti-age maska-krém Masque-Creme Biofixine, která má větší účinek díky specifickým patentovaným masážním technikám. Komplexní účinek masky a masážních technik dokáže nejen redukovat stávající mimické vrásky ale také zabránit jejich výskytu v budoucnosti. Intenzivní účinek omlazující masky-krémy Masque-Creme Biofixine je dosažen díky použití extraktu z anýzu, který maximálně uvolňuje mimické svaly obličeje a tak redukuje hloubku mimických vrásek a navíc výrazně vzdaluje čas jejich výskytu v budoucnu. Aktivní ingredience zahrnují exkluzivní okysličující komplex VIP O², který stimuluje mechanismus regenerace tím, že přenáší kyslík do vrchních vrstev epidermis. Procedura korekce mimických vrásek Bioxifine je doporučena pro všechny typy pleti. Ošetření čistí, zklidňuje a zjemňuje pleť, obnovuje zdravý vzhled pokožky. Procedura normalizuje rovnováhu lipidu, díky tomu je pleť hladká, dokonce se snižuje pravděpodobnost výskytu zánětů, vyvolává procesy regenerace kožních buněk. Ve výsledku bude vaše pleť chráněna před nepříznivými vlivy životního prostředí.

Doporučeno:

 • Pro odstranění mimických vrásek, bez ohledu na věk.
 • Pro všechny typy ženské a mužské pleti s projevy předčasného a fyziologického stárnutí.

Účinek:

 • Rozjasňující a liftingový účinek: v důsledku uvolnění mimických svalů obličeje, redukují se vrásky a výrazně se vzdaluje čas jejich výskytu v budoucnu. Zvyšuje se elasticita a tonus pleti.
 • Rychlá regenerace pleti: pracuje na zvýšení kyslíku na povrchu pokožky, stimuluje metabolické procesy a regeneraci epidermis.
 • Hydratace pleti: rychlé regeneruje hydrolipidový film pleti.
 • Posílení cév: posiluje stěny cév, omezuje výskyt kožních žilek.
 • Ochranný účinek: chrání před nepříznivými vlivy životního prostředí, působí jako ochrana proti volným radikálům.

Výsledek:

 • Okamžitý účinek: mimické vrásky stávají méně viditelné, pleť se napíná a stává se pružnější, redukují se jemné vrásky. Obličej má svěží a zdravý vzhled.
 • Prodloužený účinek: výrazně snižuje se hloubka mimických vrásek, zpomaluje se vznik nových vrásek. Zlepšuje  se tonus pleti, díky tomu pleť je pružná a elastická. Redukuje tmavé kruhy v oblasti očí. Zanechává pleť jemnou a sametovou.

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 6-8 ošetření dvakrát týdně, s následnou podpůrnou péčí - jedna procedura  do 2-3 týdnů.

"Pracuji v tomto oboru již mnoho let a vždy jsem snil o vynalezení takového kosmetického produktu, který by měl více funkcí, aby si pleť mohla sama vybrat přesně to, co potřebuje. Žádám vás, abyste zkusili tento produkt, a uvidíte, co to je!" – řekl zakladatel laboratoře Biologique Recherche pan  Yvan Allouche když dostal cenu H.Pierantoni v roce 2001 díky vynálezu masky Bio Magic Mask. Maska Bio Magic Mask má rozmanité účinky na Vaši pleť. Toto je možné díky jejímu jedinečnému složení s vysokým obsahem aktivních ingrediencí – minerálů a produktů rostlinného a mořského původu. Hlavní ingrediencí je bio-mořský komplex, který má ve složení spoustu stimulujících aminokyselin – zejména tato složka umožňuje doslova oživovat pleť. Přírodní látky získané z mořských sedimentů a bílý jíl poskytují luxusní péči o pleť, která je unavená a bez lesku. Aminokyseliny získané z buněk pojivových tkání mořských živočichů pomohou uklidnit a tonizovat pokožku, odstraní nezdravý lesk pokožky a dodají ji přirozenou barvu a jas. Maska Bio Magic Mask funguje ve všech "směrech". A co je nejdůležitější – zanechává na pleti pocit zdraví a svěžesti po dlouhou dobu.

Doporučeno:

 • Pro mladou pleť: hydratace a tonizace.
 • Pro citlivou pleť: uklidňující účinek.
 • Pro sebborhoickou pleť: normalizuje tvorbu kožního mazu, čistí a lesk matuje pokožku.
 • Pro unavenou a atonickou pokožku: koriguje kontury obličeje, zvyšuje tonus a zlepšuje turgor pleti obličeje, sjednocuje a napíná pleť, vyhlazuje vrásky  a předchází  jejich výskytu.
 • Pro pigmentovanou pleť: zesvětlující účinek, sjednocuje barvu pleti.

Účinek:

 • Regulující a čistící účinek: reguluje tvorbu kožního mazu, obnovuje pleť, čistí a stahuje póry.
 • Regenerační a zjemňující účinek: podporuje optimální stav hydrolipidového filmu pleti, zjemňuje pleť, vylepšuje elasticitu, dodává pleti přirozené záření a jas.
 • Zklidňující účinek: zmenšuje citlivost a reaktivitu pokožky.
 • Okamžitý lifting obličeje: má okamžitý modelační efekt, tonizuje pleť, redukuje vrásky, odstraňuje otoky.

Výsledek:

 • Okamžitý účinek: sjednocuje pleť, zisková přirozenou barvu a záření, koriguje kontury obličeje,  pleť je plná energie a vitality.
 • Prodloužený účinek: regeneruje strukturu pleti, zanechává pleť hydratovanou, elastickou, jemnou, sametovou a napíná ji.

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 4-6 ošetření dvakrát týdně, s následnou podpůrnou péčí - jedna procedura  do 2-3 týdnů.

V životě často existují situace, kdy je nezbytné vypadat skvěle – ať jste na svatbě, obchodním jednání, zahradní party, večírku. Odborníci laboratoře Biologique Recherche vyvinuli proceduru expres péče, která rychlé obnovuje unavenou pokožku a dodává pleti zdravý vzhled. V průběhu ošetření "Rychlá regenerace pleti" se používají vysoce koncentrované přípravky rostlinného a živočišného původu, maska Biologique Feeriе, která působí na buněčné úrovni, a taky speciální přístroj Remodeling Face, který funguje na principu bioelektroterapie. V důsledku použití přístroje Remodeling Face v kombinaci s exkluzivními produkty Biologique Recherche zlepšuje svalový tonus, korigují se kontury obličeje, zlepšuje se krevní oběh a lymfatický tok, stimuluje se obnova pleti, vyhlazují se jemné vrásky, pleť se vypíná a zanechává pružnou, zmenšují se otoky, redukují se tmavé kruhy kolem oblasti očí. Takový komplexní účinek na pokožku a svaly obličeje zajišťuje maximální účinnost ošetření a vede k dosažení zaručených výsledků. Mělo by být také poznamenáno, že procedura může být použita jednorázově – pro dosažení okamžitého výsledku, a taky jako kůra – pro zajištění výsledků po dlouhou dobu.

Doporučeno:

 • Pro mladou pleť: hydratuje a tonizuje pleť, stahuje rozšířené póry.
 • Pro citlivou pleť: uklidňuje pleť, snižuje její reaktivitu, odstraňuje projevy podráždění.
 • Pro unavenou pleť: hydratace, obnova přirozeného záření a jasu pleti.
 • Pro předčasně stárnoucí pleť: redukuje jemné vrásky, revitalizuje pokožku a nasycuje ji vitamíny a mikroelementy.
 • Před opalováním: příprava pokožky k působení UV záření, zajištění hladkého a krásného opálení.
 • Po opalování: hydratace, regenerace pleti, zvýšení její elasticity

Účinek:

 • Intenzivní lifting: vyhlazuje jemné vrásky a významně redukuje hluboké vrásky, stahuje póry.
 • Regenerační a zjemňující účinek: hluboce hydratuje pleť, obnovuje její ztracenou pružnost a elasticitu, obnovuje přirozenou barvu pleti.
 • Ochranný účinek: chrání před nepříznivými vlivy životního prostředí, působí jako ochrana proti volným radikálům.

Výsledek:

 • Okamžitý účinek: obnovuje kontury obličeje, zlepšuje vzhled jemných rýh a vrásek, zanechává pleť sjednocenou a jemnou, vypíná ji, pleť má odpočinutý a omlazený vzhled.
 • Prodloužený účinek: hluboce hydratuje pleť, zanechává ji elastickou, jemnou a sametovou.

Doporučení:

Jako rychlá regenerace pleti ošetření může být provedeno jednorázově. Doporučený program obsahuje 4-6 ošetření jednou týdně, s následnou podpůrnou péčí - jedna procedura  do 3-4 týdnů.

 

Restrukturalizační a vyhlazující ošetření Biologique Recherche jemně odstraní všechny vaše problémy s pletí. Zapomeňte, prosím na okamžik na stres, připravte se na potěšeni a radost z ošetřeni. Důraz je zde kladen na  modelující a vyhlazující masáž z použitím dvoufázového přípravků «Soin Restructurant et Lissant», který obsahuje přírodní amino kyseliny, komplex Omega 3 a 6, extrakt z hedvábí, kyselinu hyaluronovou, regenerační rostlinný komplex a extrakt z dýně. Restrukturalizační a vyhlazující ošetření hydratuje a chrání vaši pleť, která je poté jemnější, hladší a zregenerovaná.

Doporučeno:

Pro citlivou pleť: Anti-stres, hydratační a zklidňující ošetření

 • Pro unavenou a nadměrně suchou pleť: hydratuje, zabraňuje vývoji vrásek a zlepšuje strukturu pleti.
 • Pro unavenou a atonickou pokožku: koriguje kontur obličeje, zvyšuje tonus a zlepšuje turgor pletí
 • Pro křehkou pleť s projevy kuperozy: posílení imunitní funkce pleti, posílení stěny cév.
 • Před opalováním: posílení obranné funkce epidermis, zajištění krásného opálení.
 • Po opalování:j emná exfoliace a hydratace  pleti, abyste si udrželi rovnoměrné, dlouhodobě opálení.
 • Před a pooperační ošetření

Výsledky:

 • Vyhlazuje vrásky, vyrovnává nerovnosti pleti
 • Upevňuje vlákna pleti
 • Vytváří okamžitý liftingový efekt
 • Hydratuje do hloubky a posiluje přirozený ochranný systém pleti
 • Regeneruje epidermis po estetických zákrocích
 • Epidermis vyživován a plný nepostradatelných živin
 • Omezuje ztrátu základních živin.

Beauty Program: 

Doporučujeme provedení 3x ošetření před a/nebo po letním období. Každé ošetření aplikovat s odstupem 7 dnů. Vaše pleť po 90 minutách čisté relaxace a intensivního požitku znovu nabude energii, vitalitu, jas a tón. Výsledkem 90 minutového programu bude absolutní relaxace, pevnější, zdravější pokožka a taky hladká a zářící pleť.

Vzhled jemných vrásek, pocit sucha a pnutí, dehydratovaný a zničený stav pokožky může být doprovázen bolestivými pocity. Tato jedinečné péče pomůže vrátit stav pleti do normálu. Díky vlastnostem krém-masky Vernix kompenzuje nedostatek vlhkosti a lipidů v epidermisu, obnovuje hydrolipidní film. Maska replikuje hojivé a hydratační vlastností krému Vernix, výroba kterého byla inspirována ochranným mazem chránícím citlivou pokožku dítěte při porodu, braní proti průniku bakterií a infekci. Krém zajišťuje dostatečné množství vody pro enzymy tak, aby pokožka vytvořila správně fungující kožní barieru. Tuto péči bychom mohli nazvat jako znovuzrození pokožky.

Výsledky:

 • Obnovuje a poskytuje efekt „Druhého narozeni“ strádající pokožce
 • Uchovává a optimalizuje úroveň hydratace pleti
 • Vyhlazuje vrásky způsobené dehydratací
 • Obnovuje a posiluje epidermis vlastní funkci ochranné bariery
 • Stimuluje obnovující schopnosti epidermis
 • Plet´ je po aplikace jemná a hladká

Doporučeno pro: poškozenou, stresovanou, dehydratovanou pokožku.

Přírodní alternativa injekčních výplní Revoluční náplasti na vrásky Seconde Peau je elektronicky vytvořená maska s nánovlákny kyseliny hyaluronové v 80% koncentraci, tj. Ve 40x vyšší koncentraci, než jaká je běžně dostupná v kosmetických produktech na trhu. Nanovlákna jsou nanesena pomocí 3D technologie v pěti vrstvách na Patchs Seconde Peau – speciální náplasti ve tvaru včelí plástve. Sérum urychluje dostupnost ksy.hyaluronové v pokožce a současně poskytuje liftingový efekt a vyhlazuje texturu pleti. Toto unikátní ošetření urychluje a optimalizuje proces hojení, opravuje a regeneruje kožní tkáň, zvyšuje pevnost a hustotu pokožky a urychluje buněčnou obnovu. Ihned po ošetření jsou silně redukovány hluboké vrásky, zpevněné, vypnuté a vyplněné obličejové rysy. Seconde Peau tak dokáže efektivně zpomalit procesy předčasného stárnutí. Elasticita pokožky je výrazně zlepšena a celkově je podpořen její celistvý vyhlazený vzhled.

EFEKT:

 • Viditelně vyplňuje obličejové rysy
 • Poskytuje okamžitě viditelný efekt vypnutí pleti
 • Odstraňuje příznaky stárnutí: vrásky a jemné linky
 • Zvyšuje soudržnost, pevnost a hutnost/hustotu pokožky
 • Urychluje buněčnou obnovu a optimalizuje proces hojení
 • Zpevňuje, vypíná a re-modeluje obličejové rysy
 • Rozjasňuje pleť
 • Opravuje a regeneruje kožní tkáň

DOPORUČENÝ PRO:  zralou, poškozenou   pokožku

SLOŽENÍ :

Regenerační a hojící proces optimalizující aktivní ingredience: Kyselina hyaluronová, mořské exopolysacharidy z Aber-Benoît, extrakt ze semen karobu

Zpevňující a vyhlazující aktivní ingredience: Kyselina hyaluronová, mořské exopolysacharidy z moře Iroise, extrakt z kasavy/manioku

Doporučujeme provedení 3-5 ošetření v kombinace s RFM, s odstupem 7 dnů.  3D technologie umožňuje nahradit vyplň.Vaše pokožka dostava druhou šance.

Tvorba pigmentových skvrn může být výsledkem působení mnoha faktorů. Jednou z příčin bývá hypersekrece a špatná distribuce melaninu, která doplňuje akumulaci lipofuscinu v horních vrstvách epidermis. Během života může být proces syntézy pigmentu narušen, pigment se akumuluje a objevují se skvrny.

Tato porucha v tvorbě melaninu může být způsobena celou řadou příčin:  stárnutí, genetické předpoklady, hormonální nerovnováha (24% skvrn je způsobeno těhotenskými hormony), reakce na léky, mobilní hypertoxicity, životní styl, typ kůže, kouření, atd.

Vědci společnosti Biologigue Recherche, na základě mnoholetých výzkumu, vytvořili  speciální řadu produktů (krém PIGM 400, séra PIGM 400, maska PIGM 400) a profesionální postupy ošetření v salonu, které účinně pomáhají odstraňovat pigmentové skvrny.

Cílem produktu  PIGM 400 je zlepšení celkového vzhledu pleti pomocí rozjasnění pokožky a potlačení nepravidelností v pigmentaci. Složení obsahuje vysokou koncentraci rozjasňujících aktivních ingrediencí a výjimečné antioxidanty. V kombinaci s unikátním vláknem Lyocell obnovuje zářivost pokožky jako žádný jiný produkt.

Profesionální ošetření v salonu, vyrovnává tón pleti, redukují pigmentové skvrny a brání jích vzniku, ovlivňují tři etapy melanogeneze a regulaci hromadění lipofuscinu. V závislosti na stavu pigmentované pokožky (normální/keratinizovaný/citlivý/jemný)  používáme speciální boostery a vysoce koncentrované séra.

Řada produktů PIGM 400 obsahuje tři platformy aktivních ingredienci:

1. Platforma  působící proti melanogenezi

Extrakt z mořské řasy dulse.

Řasa dulse je červená mořská řasa bohatá na xylany a galaktany. Je známá pro svou schopnost redukovat melanogenezi pomocí inhibice aktivity tyrosinázy a rychlosti, s níž je melanin syntetizován. Tím redukuje pigmentaci vznikající po vystavení UV záření. Sjednocuje a prosvětluje barvu pokožky, která je díky tomu zářivější a jednotnější. Zároveň zesvětluje pigmentové skvrny související s věkem.

Komplex extraktu z cukrového hrášku a dilaurát sacharózy 

Synergický rostlinný komplex skládající se z extraktu z hrášku a dilaurátu sacharózy je unikátní tím, že omezuje syntézu melaninu. Tento komplex potlačuje projevy genu PMEL17, který se podílí na zrání melanozomu. Pomáhá redukovat vznik pigmentových skvrn, což vede k viditelně jasnější a zářivější pokožce.

Stabilizovaný vitamin C

Vitamín C je účinný antioxidant stimulující syntézu kolagenu a chránící buňky před poškozením způsobovaným útoky volných radikálů. Díky svému působení redukuje dopady buněčného stárnutí. Zpomaluje tvorbu melaninu, čímž redukuje a předchází vzniku pigmentových skvrn. Jedná se o aktivní složku známou také pro své sjednocující a rozjasňující účinky.

2. Rozjasňující platforma

Extrakt z kaviárového citrusu

Kaviárový citrus, nebo také citrus australasica je ovoce pocházející z malého stromu rostoucího v australských subtropických lesích. Ovoce je přirozeně bohaté na AHA (alfa hydroxy kyseliny) a přináší nový, unikátní mechanismus exfoliace respektující epidermis. Obsahujte také vitamíny, minerály, amino kyseliny a antioxidanty. Pokožku vyhlazuje, dodává jí přirozenou zářivost a změkčuje ji.

3. Platforma bojující s tmavými skvrnami

A-Glucan Detox

A-Glucan Detox je extraktem pocházejícím z houby Candida Saitoana, která je kvasinkou stimulující autofagii (proces využívaný buňkami k přežití za nepříznivých podmínek), čímž přispívá k detoxikaci kožních buněk. Nedochází k jejich poškození a díky tomu mohou kožní buňky opět správně fungovat. Povrch mdlé, toxikované pokožky se působením této ingredience zlepšuje, mikroreliéf je vyhlazený a pleť rozjasněná.

Výsledky ošetření:

 • Okamžitě navrací zářivý vzhled pokožky
 • Řídí melanogenezi
 • Rozjasňuje pleť
 • Vyhlazuje pokožku, redukuje nepravidelnosti
 • Pomáhá redukovat existující pigmentové skvrny
 • Bojuje s volnými radikály a buněčným stárnutím
 • Zesvětluje váčky a tmavé kruhy pod očima
 • Vyhlazuje vrásky a jemné linky

TEST UŽITÍ*)

 • 89 % testovaných uvedlo, že je jejich pleť více rozjasněná
 • 89 % testovaných uvedlo, že výrobek dodal jejich pokožce zdravý vzhled
 • 89 % testovaných uvedlo, je jejich pokožka méně mdlá
 • 84 % testovaných uvedlo, že je jejich kůže světlejší
 • 84 % testovaných uvedlo, že je jejich pleť vyhlazenější, bez nerovností
 • 95 % testovaných uvedlo, že pociťují lepší hydrataci pokožky
 • 95 % testovaných uvedlo, že jejich pleť vypadá odpočinutě
 • 89 % testovaných uvedlo, že se celkově zlepšil vzhled jejich pokožky

*) Test byl provedený na  vzorku 19 lidí s mdlou pokožkou, kožními nepravidelnostmi a pigmentovými skvrnami, kteří aplikovali produkt každý den po dobu 8 dní.

Doporučení:

Při použití výrobku v rámci pravidelného ošetření ubývá pigmentových skvrn až do úplné obnovy a sjednocení pokožky.

Doporučený program obsahuje 4 ošetření 1x týdně v salonu, s následnou podpůrnou péčí doma.

Cena: 2450,-/90min

Ošetření pomáhá bojovat s příznaky erythrotelangiectasia (mírný až střední erytém s viditelnými kapilárami). I když příznaky nelze vyléčit, jejich vzhled lze redukovat. Ošetření působí současně na příčiny cévní dilatace, tvorbu a šíření nových krevních cév, zánět a viditelné zarudnutí. Produkty obsahují specifické aktivní ingredience na rostlinné nebo biotechnologické bázi, u kterých je prokázán pozitivní účinek na citlivý Skin Instant s tendenci k rosacea, couperosa.

Efekt:

 • Redukuje viditelné zarudnutí pokožky
 • Zklidňuje a chrání pleť před zánětlivými procesy
 • Zklidňuje svědění
 • Redukuje krevní průtok.
 • Zpomaluje utváření novým krevních cévek (in vitro tests).
 • Reguluje vaskularizaci.

Ingredience:

 • AI redukující průtok krve: šťáva z Lapland Crowberry (Šicha černá), Porphyridium cruentum extrakt z červené řasy, Komplex tvořený extraktem z Arniky+ Salomon’s Seal- Kokoříku + cypřišových šišek.
 • AI zpomalující utváření nový krevních cévek: Extrakt z rozmarýnu kávy a dubu)
 • Zklidňující AI: Extrakt z bílého čaje, Kudzu, PP Vitamin.
 • Koktejl 9 AI  testovaný na citlivém Skin Instants© se sklony k rosacea.

Biologique Recherche Remodeling Face Machine tvaruje obličej, krk a dekolt, redukuje kruhy kolem očí a tonizuje oční víčka, aby oči vypadaly větší, zlepšuje kvalitu pokožky a odstín, liftingový efekt je ohromující. To jsou jen některé příklady fungování přístroje Remodeling Face. Exklusivní technologie Remodeling Face má důležitou roli v moderní přístrojové kosmetologii.  V kombinaci s vysoce koncentrovanými přípravky rostlinného, mořského a živočišného původu dá se dosáhnout ohromujícího efektu, který je okamžitý a stálý. Přístroj Remodeling Face vydává tři typy elektrického proudu a jednu radiofrekvenční vlnu (vysokofrekvenční):

 • galvanický proud  – jednosměrný trvalý proud, nastavitelný od 0-5 mA v režimu „obličej“ a 0-10mA v režimu „tělo“. Galvanický proud podporuje rychlou absorpci účinných látek;
 • středně frekvenční proud. Tento proud, vzhledem k jeho rychlému opakování a pulzaci, nezpůsobuje zahřívání nebo hoření. Tento proud stimuluje svalový tonus v obličeji. Střední frekvence proudu pracuje se svaly harmonicky a výhody této dodatečné stimulace jsou kumulativní s každým dalším ošetřením.
 • vysokofrekvenční proud (zlepšuje epidermální regeneraci, má anti-bakteriální účinek).

Tyto tři typy proudu mohou být použity buď samostatně, nebo v kombinaci s ostatními, což poskytuje možnost přizpůsobit proceduru pro každého klienta. Různé parametry mohou být aplikovány tak, aby vytvořily požadovaný efekt na povrchu pokožky, na svaly obličeje, krku a dekoltu.

Doporučeno:

 • Procedura je doporučena pro všechny typy pleti a pro všechny věkové skupiny.
 • Zvláště doporučeno pro unavenou pleť se sníženým tonusem.

Účinek:

 • Okamžitý lifting obličeje: koriguje kontury obličeje,  tonizuje oční kontury a víčka, vyhlazuje hluboké vrásky, redukuje jemné vrásky.
 • Čistící účinek: čistí pleť, má antibakteriální účinek.
 • Rychlá regenerace pleti: vylepšuje metabolismus, detoxikuje, uklidňuje pleť, vylepšuje regeneraci pleti,  zlepšuje svalový tonus, zlepšuje krevní oběh a lymfatický tok.
 • Hluboce hydratuje pleť: vylepšuje stav hydrolipidového filmu pokožky, zvětšuje účinnost a efektivitu bio-rostlinných komplexů,  zlepšuje okysličování vrchní vrstvy epidermis (při použití produktů exkluzivní řady VIP O²), sjednocuje reliéf pleti.

Výsledek:

 • Okamžitý účinek: koriguje kontury obličeje, zlepšuje vzhled jemných rýh a vrásek,  významně redukuje hluboké vrásky, zvyšuje tonus a zlepšuje turgor pleti obličeje, krku a dekoltu, pleť má odpočinutý, omlazený vzhled a obnovuje se přirozené záření pleti.
 • Prodloužený účinek: dlouhotrvající liftingový efekt, pleť se rychlé regeneruje, vypíná se a zanechává se elastickou.

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 3 ošetření do 10 dnů, s následnou podpůrnou péčí  – jedna procedura  do 3-5 týdnů.

Biologique Recherche má připravenou širokou škálu intenzivních přípravků a procedur pro post operační péče. Biologique Recherche komplex pro post operační péče může být rozdělen do 4 fází:

 1. Zklidňující, uvolňující : Redukuje nepříjemné pocity a záněty. Zvyšuje úroveň hydratace posílením přirozeného hydratačního faktoru aminokyselinami.
 2. Hydratační : Zlepšuje povrchovou hydrataci a obnovuje hydrolipidový filmu. Poskytuje hygroskopické látky, které zadržují vodu.
 3. Obnovující a rekondiční: obnovuje zásoby lipidů mezi corneocyty zodpovědných za mezibuněčnou komunikaci. Ochrana před volnými radikály.
 4. Ochranná : asistuje obrannému mechanismu v boji proti volným radikálům z důvodu dočasné «pracovní neschopnosti » enzymů chránících zřetězené oxidační procesy.

V závislosti na míře invaze lékařského nebo chirurgického zákroku, budou tyto čtyři fáze trvat kratší nebo delší dobu.

CHCI SE OBJEDNAT NA PROCEDURU NEBO KONZULTACI:

Vaše jméno, příjmení:*

Váš email:*

Váš telefon:*

Datum objednání/konzultace:

Čas objednání:

Poznámka k objednání:*

Chcete potěšit svoje tělo?

Máme pro Vás další kosmetické procedury:

Zkuste naše účinné omlazující procedury: