Péče o tělo kosmetikou Biologique Recherche vám pomůže mít krásné štíhlé tělo a pevnou, elastickou kůži. Péči o tělo by měla být věnována stejná pozornost jako péči o obličej nebo vlasy. Odborníci laboratoře Biologique Recherche vyvinuli komplex účinných, užitečných a zároveň velmi příjemných relaxačních ošetření pro péči o tělo. S použitím inovativních prostředků a postupů vyvinutých v laboratoři Biologique Recherche můžete dosáhnout dokonalosti svého těla. Procedury od Biologique Recherche, které jsou určeny na boj proti celulitidě nezbytně zahrnují dva typy masáže – lymfodrenážní masáž, která přispívá k odstranění lymfatické tekutiny, a masáž speciální silikonovou rukavicí „Massage Clove“. Jeden povrch rukavice je pokryt silnými hroty a slouží k přípravě pleti a podporuje vstřebávání aktivních ingrediencí, druhá strana je pokryta tenkými jehličkami, které slouží pro hluboké propracovaní tukových ložisek a zlepšení krevního oběhu a toku lymfy. Kosmetické procedury Biologique Recherche pro péči o tělo nabízí několik variant péče:

Peeling těla může byt prováděn buď jako samostatná procedura (zejména před letní plážovou sezónou), nebo taky jako přípravná fáze k dalším procedurám, zaměřeným na boj s nadváhou a celulitidou, určeným k obnovení pevnosti a elasticity pokožky.

Velmi efektivní je tělový peeling Lotion P50 nebo Commage P50 Corps od Biologique Recherche, které obsahuje hydratační složky jako např. kyselinu hyaluronovou a esenciální mastné kyseliny. Tento peeling rychle čistí pokožku, vyrovnává pH na povrchu pleti, stimuluje přirozenou exfoliaci pleti, reguluje sekreci mazu, redukuje viditelné projevy strií a jizev, a dělá pleť hladkou, sametovou a pevnou.

Tělový peeling Lotion P50, Commage P50 Corps je doporučen pro všechny typy pleti. Lze aplikovat jak před opalováním, tak i po opalování. Lotion P50, Commage P50 Corps je vhodný pro:

 • Suchou pokožku - eliminuje odumřelé buňky z povrchu pleti, zklidňuje a zjemňuje pleť a hydratuje epidermis.
 • Mastnou a problémovou plet - předchází vzniku zánětu a vyrážek eliminuje nezdravý lesk.
 • Při nadváze a celulitidě - zklidňuje, uvolňuje a odvádí nahromaděné tekutiny, zlepšuje účinky v programu proti celulitidě a procedur zaměřených na celkové hubnutí.
 • Před opalováním - posílení ochranné funkce pleti, zajištění hladkého a krásného opálení.
 • Po opalovaní - hydratace pokožky, zachování hladkého a krásného opálení po dlouhou dobu.

Účinek:

 • Hloubkové čištění - eliminuje odumřelé buňky z povrchu pleti, předcházení vzniku zánětu a vyrážek, podporuje hojení jizev.
 • Stimulační účinek - aktivuje cirkulaci krve a zlepšuje mikrocirkulaci, normalizuje proces obnovení epidermu.
 • Zpevnění - revitalizuje a zpevňuje pokožku, sjednocuje mikro reliéf pleti a vyhlazuje její strukturu, zjemňuje viditelnost strii.
 • Hydratace - rychle odstraňuje suchost a odlupování kůže.

Výsledek:

 • Okamžitý účinek - pokožka je hluboce vyčištěna a hydratovaná, plet je jemná a sametová.
 • Prodloužený účinek - pokožka se stává hladší, pružnější, zcela zmizí projevy zánětu, jsou odstraněny některé nesrovnalosti (malé jizvy, strie), pokožka získává zdravý lesk.

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 4 - 6 ošetření jednou týdně, s následnou podpůrnou péčí - jedna procedura  do 3 - 4 týdnů. Tělový peeling P50 doporučujeme zahrnout do kúry proti celulitidě a programů určených pro hubnutí pro zlepšení jejich výsledků.

Detoxikační program pomáhá tělu zbavit se přebytečné vody a toxinů, aby pokožka těla byla hladká, pružná a elastická, vypadala svěží a zdravá. Detoxikační hydratační program Biologique Recherche, obsahující esenciální oleje tymiánu, máty, cypřiše, citronu a výtažky z fytoplanktonu a  je doporučen pro všechny typy pleti. Doporučuje se také jako přípravný kurz před programem formování postavy nebo před programem proti celulitidě, protože připravuje kůži k účinkům krémů a prostředků Biologique Recherche proti celulitidě.

Doporučeno:

 • Pro suchou pokožku - odstranění suchosti a odlupovaní kůže (zejména na loktech a kolenou), pro její výživu a hlubokou hydrataci.
 • Při nadváze a celulitidě - příprava pro následující kúru korekce postavy a ošetření celulitidy, před použitím prostředků a krémů proti celulitidě, pro čištění pokožky od toxinů a zbavení přebytečné vody v zóně ošetření.

Účinek:

 • Detoxikace - stimuluje eliminaci toxinů a přebytečné vody z těla.
 • Posílení cév - zlepšuje mikrocirkulaci krve a lymfy, aktivuje krevní oběh, posiluje stěny cév.
 • Lipolytický účinek - podporuje odbourávání tuku v oblasti péče, snižuje objem problémových oblastí.
 • Tonizující a posilující účinek - zlepšuje tonus a elasticitu pleti, vyhlazuje její reliéf. Pleť se stává hladkou a pružnou.
 • Hydratační účinek - hluboce hydratuje pleť, nasycuje kyselinami a oligoproteiny.

Výsledek:

 • Okamžitý účinek - eliminuje přebytky vody, pleť se stává vyrovnanější, pevnější a hladší, zmizí pocit suchosti a odlupovaní kůže, úplně zmizí pocit nevolnosti a naopak přidá pocit vitality a svěžesti po celém těle.
 • Prodloužený účinek - sjednocuje mikroreliéf a obnovuje pružnost pleti,  zanechává ji hebkou a hluboce hydratovanou, zmenšuje viditelnost celulitidy a vyrovnává vaši barvu pleti.

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 4 - 6 ošetření jednou za 2 týdny a pak následnou podpůrnou péčí – jedna procedura do 3 - 4 týdnů.

Nadváha je jeden z nejčastějších problému současnosti. Řešit tento problém lze jen  komplexně: dieta, cvičení, pozitivní duševní postoj, kvalitní a efektivní péče o krásu. Samozřejmě, že boj s nadváhou vyžaduje spoustu času a úsilí, ale výsledek stojí za to. Právě pro hubnutí a odstranění tukových ložisek specialisté laboratoře Biologique Recherche vyvinuli program "Lipolitická peče". Během této procedury se používají vysoce účinné prostředky od Biologique Recherche, které stimulují lipolýzu, posilují a tonizují pokožku tak, aby se předešlo efektu povislé kůže.

Program "Lipolitická peče" zahrnuje lymfodrenážní a anticelulitidní masáže, které posilují účinek prostředků od Biologique Recherche. Díky tomuto programu můžete se úplně zbavit celulitidy 1. třídy a viditelně zlepšit reliéf a strukturu pokožky. Délka programu je 28 dnů. V důsledku toho se objem těla se sníží o 3 - 4 cm, kůže se stane pevnější, pružnější a hladší.

Doporučeno:

 • Při nadváze a výskytu lokálních tukových ložisek: stimuluje lipolýzu a odstranění tuků z těla, hubnutí a snížení objemu těla.
 • Při výskytu celulitidy: eliminuje přebytky vody, odvádění vnějšího projevu celulitidy, zlepšení krevního oběhu.

Účinek:

 • Lipolytický účinek: stimuluje lipolýzu  a odstranění tuků z těla, snižuje se objem problémových zón.
 • Stimulační účinek: zlepšuje mikrocirkulaci krve a lymfy, odvádí lymfatickou tekutinu z těla.
 • Tonizující a posilující účinek: tonizuje, posiluje kožní tkáně, vyrovnává reliéf pleti, plet´ se stává hebkou, pružnou a elastickou.

Výsledek:

 • Okamžitý účinek: odstraňuje se otok v oblasti péče, redukce objemu těla, kůže se stává pevnější a pružnější.
 • Prodloužený účinek: výrazně se snižuje objem těla, obnovuje se elasticita a pružnost pokožky, vyrovnává se reliéf pleti, plet´ se stává rovnou a hladkou, výrazně sníží nebo zcela zmizí vnější vzhled celulitidy, výrazně se zlepšuje tón pleti.

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 6 až 10 ošetření 2 krát týdně a s následnou podpůrnou péči – jedna procedura  do 2 - 3 týdnů.

Anti-C Slimming Program od Biologique Recherche usnadňuje proces zbavení vnějšího vzhledu celulitidy, podporuje odstranění nežádoucích tukových ložisek a koriguje postavu. Základní prostředky pro tenhle program jsou prostředky od Biologique Recherche ve složení kterých jsou vysoce koncentrované esenciální oleje, komplex s  liftingovým efektem MC 110 a okysličující komplex VIP O²Pomocí směsi esenciálních olejů se stimulují vnitřní procesy vylučování tuků, zlepšuje se mikrocirkulace krve a lymfy v oblasti péče. Důležité je, že program má prodloužený účinek, protože makromolekuly oleje kontaktují s pokožkou i po ošetření. Díky komplexu s  liftingovým efektem MC 110 a оkysličujícímu komplexu VIP O² povadlá pleť s projevem celulitidy zpevňuje se a stává se pružnou a elastickou.

Doporučeno:

Pro řešení adipozity a celulitidy kombinované s oteklou pletí.

Účinek:

 • Lipolytický účinek: stimuluje lipolýzu a pomáhá odstraňovat lokální adipozitu, snižuje se objem problémových zón.
 • Stimulační účinek: zlepšuje mikrocirkulace krve a lymfy, odvádí lymfatickou tekutinu z těla.
 • Pomáhá redukovat celulitidu
 • Tonizující a posilující účinek: intenzivně tonizuje a stimuluje epidermis, vyrovnává reliéf pleti, pleť se stává hebkou, pružnou a elastickou.

Výsledek:

 • Okamžitý účinek: kůže se stává pružnou, zmizí pocit suchosti, sníží se výskyt celulitidy a otoku.
 • Prodloužený účinek: sjednocení mikro reliéfu pokožky a obnovení ztraceného tonu pleti, zmenšení tukových ložisek, odstranění celulitidy.

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 6 až 10 ošetření 2 krát týdně a následnou podpůrnou péči – jedna procedura  do 2 - 3 týdnů.

Ceník masáží a zábalů

Péče o obličej

Chcete mít pleť zdravou a hezkou?

Máme pro Vás další kosmetické procedury:

Zkuste naše účinné omlazující procedury: