Moderní žena se neustále potýká s problémem nedostatku času. Ale i v rychlém tempu velkoměsta, chce na sobě cítit pohledy plné obdivu. Jak být vždy krásná, mít přirozené obočí, ale utrácet na to minimální množství času?

Odpověď na tuto otázku naštěstí známe. Díky permanentnímu make-upu obočí, očních linek a rtů budete potřebovat mnohem méně času na líčení a Váš obličej bude výraznější. Zapomeňte na všechno, co jste doposud věděli o permanentní make-upu, nabízíme Vám zcela novou a radikálně odlišnou od svých předchůdců metodu!

Specialisti naší kliniky provádí tyto druhy permanentního make-up:

Provádíme permanentní make-up obočí pomoci unikátní 3D technologií (Microblending), také známé jako „metoda vláskového permanentního make-upu" v kombinaci se „stínováním“.  Je to technika tetování obočí, kdy se jednotlivé vlásky nanáší zvlášť. Díky důkladné práci a prokreslování každého vlásku, obočí vypadá maximálně přirozeně! Úprava obočí pomoci vláskové metody zaručuje naprosto přírodní vzhled a jednotlivým vláskům přidává naturální efekt pohybu. Uděláme vše pro to, abychom jsme dosáhli Vámi žádoucího výsledku.

Hlavní přednost této techniky:

 • Je přirozenost a okamžitý výsledek
 • Rekonstruujeme jednotlivé chloupky. Domodelujeme část nebo celé obočí, chloupek po chloupku
 • Jedinečná metoda s rychlým hojením
 • Dlouhotrvající výsledek
 • Nejedná se o tetování obočí

Používáme jednorázové jehly Genuline s patentovaným Comfort Clickem a  pigment americké značky SofTap, která je na trhu již několik desítek let a patří mezi zakladatele tzv. ruční techniky. Pigmenty SofTap - přírodní, kvalitní a hypoalergenné. Výrobce používá kvalitní ingridienty bez chemických barviv. Pigmenty mají nasycené přirozené odstíny. Zkušenosti získáváme od profesionálů z jiných zemí.

Oční linka zvýrazní oko. Velmi jemným a téměř neviditelným trikem je linka v linii řas. Pro řasy je tato metoda naprosto bezpečná. Nabízíme následující možnosti permanentního make-upu oční ch linek:

 • Horní linka
 • Dolní linka
 • V linii řas

Pro koho je tento výkon vhodný?

 1. Pro ženy, které nosí brýle a obtížně se líčí před zvětšovacím zrcadlem.
 2. Pro aktivní ženy při sportu, plavání, sprchování. Není třeba se obávat nepříjemného rozmazávání líčidel.
 3. Pro ženy, které touží po zvýraznění oči nebo korekci jejich tvaru (např. touží dosáhnout mandlového tvaru u kulatých očí apod.).
 4. Je ideální pro ženy, které nesnášejí líčidla, alergičky apod.
 5. Je velmi vhodný pro nositelky kontaktních čoček.
 6. Pro všechny ženy, které trápí nevýrazné řasy a touží dodat svému vzhledu plnost.  V tomto případě doporučujeme kombinovat se „Zvýrazněním linie řas“, tj. s linkou vedenou v řasách.

Pro koho je tento výkon vhodný?

 • Permanentní make-up rtů je pro Vás ideálním řešením, pokud
 • Vás trápí nerovnoměrnost a asymetrie rtů.
 • Aktivně sportujete a toužíte být upravená i při těchto aktivitách.
 • Toužíte po zvýraznění nebo korekci tvaru.
 • Toužíte po optickém zvětšení rtů.
 • Toužíte po zvýraznění barvy rtů.
 • Chcete se vyhnout rozpíjení kontury při použití rtěnky.

Jaké techniky permanentního make-up rtů používáme?

Akvarelová technika
Hlavní výhodou této techniky je přirozenost. Říká se jí také „bezkonturová“ – nevykreslujeme totiž žádnou výraznou obvodovou konturu a právě díky tomu dosáhneme svěžího vzhledu a většího objemu rtů bez ztráty přirozenosti. Rty po proceduře vypadají, jako byste si na ně právě nanesly lesk nebo balzám růžovo-broskvové barvy a tento efekt trvá stále. Permanentní make-up rtů akvarelovou technikou doporučujeme ženám, které mají od přírody nevýrazné kontury rtů a chtěly by mít své rty více definované a je skvělým řešením pro ženy, které obtěžuje neustálé rozpíjení rtěnky do vrásek okolo úst.

Výhody akvarelové techniky:

 • umožní vypadat upraveně 24 hodin denně
 • dodá rtům objem a plnost
 • přináší velmi přirozený výsledek
 • upraví spadlé koutky
 • upraví asymetričnost rtů
 • oživí bledé rty

Efekt rtěnky
Technika „efekt rtěnky“ na rozdíl od akvarelové techniky více zvýrazňuje konturu rtů – jejich obrys je zcela jasně definován. Sytý pigment je po kontuře aplikován hustěji a poté je jemně vystínován po celém povrchu rtů. Obvykle používáme syté barvy, ale pokud budete chtít, můžeme docílit i přirozenějších odstínů. V každém případě dosáhneme dlouhotrvajícího efektu dokonale nalíčených rtů, který můžete po zhojení ještě podpořit nanesením lesku nebo balzámu. Techniku „efekt rtěnky“ můžeme doporučit ženám, které nechtějí svou rtěnku během dne neustále upravovat.

Výhody permanentního make-upu s efektem rtěnky:

 • zkoriguje tvar rtů
 • opticky zvětší rty
 • zvýrazní kontury rtů – jasně definuje rty
 • upraví asymetrii nebo spadlé koutky
 • vypadáte dokonale nalíčená 24 hodin denně
 • máte možnost volit mezi decentním a výrazným výsledkem

Používáme jednorázové jehly Genuline s patentovaným Comfort Clickem a  pigment americké značky SofTap, která je na trhu již několik desítek let a patří mezi zakladatele tzv. ruční techniky. Pigmenty SofTap - přírodní, kvalitní a hypoalergenné. Výrobce používá kvalitní ingridienty bez chemických barviv. Pigmenty mají nasycené přirozené odstíny. Zkušenosti získáváme od profesionálů z jiných zemí.

Je po zhojení nutná korekce?

Korekce je nutná v 99 % případů, protože teprve po zhojení se ukážou drobné nedostatky, jako jsou například mezery nebo nepravidelnosti ve tvaru. Ty někdy vzniknou i proto, že klientka nevydržela a olupovala si během hojení strupy, případně si odtrhla strup omylem (při oblékání apod.) – tímto způsobem totiž vytrhnete i část barvy. Během korekce současně dolaďujeme požadovaný odstín a výraznost. Rozdělení zákroku do dvou fází je výhodné i z hlediska dosažení trvanlivějšího výsledku.

Jak dlouho vydrží permanentní make-up?

Permanentní make-up obočí

Obočí s pudrovým efektem má trvanlivost cca 2 roky, poté se začne pozvolna vytrácet. Obočí vykreslené technikou microbladingu vydrží o něco kratší dobu, zpravidla 12-18 měsíců. Na dokreslování doporučujeme docházet v intervalu 12 měsíců. Pro co nejdelší výdrž je třeba dodržovat pokyny k následné péči, které od nás dostanete. Trvání plného vzhledu ovlivňuje i typ pokožky – na mastné a mladé pleti vydrží kratší dobu, než na pleti suché, nebo starší. Pokud máte velmi mastnou pleť, doporučuje zvolit pudrovou metodu. Obočí vytvořené microbladingem má na mastné pleti výrazně kratší výdrž.

Permanentní make-up rtů
Vpravená barva se začíná zvolna vytrácet zhruba po 2 letech od aplikace, přičemž obnovení je vhodné podstoupit po 3-5 letech – záleží pouze na vás, kdy na doplnění barvy přijdete, nebo ji naopak obnovovat nebudete. Trvanlivost vzhledu závisí na typu pokožky, vašem metabolismu i sytosti použité barvy. Mladší ženy mají menší nevýhodu v tom, že jejich kůže rychleji regeneruje, a tak jim permanentní rtěnka vydrží kratší dobu, než starším ženám. Plný efekt můžete významně udržet i díky správné péči, o které budete poučeny po proceduře. Je důležité například chránit rty před UV zářením (používat balzám na rty s vyšším SPF), protože v opačném případě by barva mohla rychleji blednout. Současně je vhodné vyvarovat se aplikace přípravků s obsahem AHA kyselin, například různých exfoliačních krémů a masek. Oblasti rtů se při jejich používání důsledně vyhýbejte a upozorněte i svou kosmetičku.

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat a na cokoli se nás zeptat nebo se k nám rovnou objednat na konzultaci!

Permanentním make-upem vám vykouzlíme úsměv na tváři!

Ceník permanentního make-up

 

CHCI SE OBJEDNAT NA PERMANENTNÍ MAKE-UP:

Vaše jméno, příjmení:*

Váš email:*

Váš telefon:*

Datum objednání/konzultace:

Čas objednání:

Poznámka k objednání:*