Prodáváme francouzskou bio kosmetiku světoznámé firmy: Biologique Recherche. Nabízíme kosmetické produkty, se kterými se setkáte v našem kosmetickém salonu, také pro použití u vás doma.

Yvan, Josette a Philippe Allouche, biolog, fyzioterapeutka a doktor, kombinující svoje know-how a nadšení pro věc, napsali unikátní a visionářskou stránku v historii kosmetické péče. Společnost byla založena před 30 lety, a fungovala jako výzkumná a vývojová laboratoř, jejímž jediným zaměřením byl vývoj výrobků pro profesionály nespokojené s produkty vyskytujícími se v té době na trhu. Dnes má Biologique Recherche pověstný věhlas díky ohromující efektivitě produktů, založených na vědeckém přístupu k péči o pleť. Používá výhradně ryzí, koncentrované ingredience v původním stavu, a stejně tak i inovativní a přesné postupy a procedury. V současnosti je Philippe Allouche garantem unikátní filozofie a know-how Biologique Recherche v oblasti špičkové kosmetické péče šité na míru jednotlivých klientů. Biologique Recherche je mezinárodní značkou dostupnou v 35 zemích světa. Beauty Institut Ambassade de la Beauté představuje vlajkovou loď umístěnou na prestižní adrese 32 Avenue des Champs-Elysées. Produkty s laboratoří BR využívají ženy I muži s aktivním společenským životem z celého světa. Patří k nim například: Madonna, Jennifer Lopez, Angelina Jolie, Brad Pitt, Carla Bruni a další…

Kosmetika Biologique Recherche v roce  2009 získala ocenění Sisters Beauty Pro Awards 2009 za “VYJÍMEČNÝ PŘÍNOS“ kosmetickému průmyslu.

Kosmetiku Biologique Recherche si můžete zakoupit u nás v salonu. Za kosmetiku Biologique Recherche můžete zaplatit hotově, platební kartou nebo převodem na účet. V případě zájmu, můžeme zabezpečit odeslání vybrané kosmetiky Biologique Recherche poštou na dobírku. Rádi vám poradíme jaké kosmetické produkty z naši nabídky vybrat, a která se nejvíce hodí vašemu typu a stavu pleti. Autentičnost a harmonie jsou duchem a tvoří základ kosmetických produktů Biologique Recherche. Veškerá kosmetika Biologique Recherche spojuje tyto specifické charakteristiky:

  • Vysoké koncentrace botanických, mořských a biologických extraktů (více než 20% ve většině produktů).
  • Žádná umělá parfemace, z důvodu zachování integrity receptu a prevence před alergickými reakcemi.
  • Respektují původní strukturu aktivních ingrediencí a většina z nich jsou proto získávané během „studeného procesu".
  • Obsahují vysoce kvalitní kompozice a aktivní ingredience odpovídající kvalitě značky Biologique Recherche.
  • Produkty jsou formulovány tak, aby se s použitím unikátních, originálních technik a Remodeling Face Machine vzájemně doplňovaly a bylo dosaženo okamžitých, výjimečných a vždy magických výsledků.

Náš salon nabízí kompletní řádu kosmetky Biologique Recherche. Jedná se o ucelené řády pro péči o obličej, tělo a vlasy:

 Klíčovým produktem je Lotion P50, který jemně ale hluboko čistí pokožku, normalizuje PH pleti, zvlhčuje, tonizuje, obsahuje antibakteriální složky. Lotion P50 je nezbytný prostředek pro péči o pleť obličeje, která garantuje 100% efektivitu v případě použití jiných produktů Biologique Recherche.

Více o produktech pro péči o obličej

Doporučujeme Complexe Anti-C v kombinaci s krememCrème Oxygénante MC 110. Je ideální pro redukci nepoddajných tuků nebo pro poškozenou pleť (edémy, pomerančová kůže atd.).

 Více o produktech pro péči o tělo
BR_Traitant_VIP_O2_1

Doporučujeme šampon Traitant VIP O2 a sérum Complexe Cegaba+Bioproline které výborně obnovují objem vlasů. Posilují, revitalizují oslabené lámavé vlasy a obnovují jejích růst.

 Více o produktech pro péči o vlasy

Tady si můžete objednat produkty Biologique Recherche (e-shop) nebo se zeptat na ceník produktů:

 

Vaše jméno:*

Váš email:*

Váš telefon:*

Vaše objednávka:*

Krém z budoucnosti!

La Grande Créme

Novinka!

Crème Contour Yeux et Lèvres Biofixine