4D Lifting a Intimní omlazení Fotona – akční nabídka!

Neinvazivní 4D Lifting laserem Fotona se slevou 3 000 Kč!

Trápí vás přibývající vrásky a unavený či povislý vzhled obličeje a krku? Řešením pro vás může 4D omlazení Fotona. Absolutní hit v laserové estetické medicíně:  v jednom ošetření trvajícím hodinu navodíme maximální lifting povislých tváří, omlazení sliznice rtů a zjemnění povrchu pleti laserovým peelingem. Toto neinvazivní ošetření může nahradit několik invazivních korektivních zákroků, jako nitě, aplikace botulotoxinu a dermálních výplní.

Laserový 4D Lifting Fotona je bezbolestné ošetření s velmi rychlou regenerací a bezkonkurenčními výsledky.

Objednejte se nyní a omládněte během jediné hodiny!

Akční nabídka 4D Lifting Fotona (obličej + krk + oční okolí) - standardní cena 18 500 Kč, akční cena 15 500 Kč. Ušetříte 3000 Kč!

Intimní omlazení Fotona IntimaLase se slevou 3000 Kč

Je přirozené, že vlivem věku či námahy při porodu se ženské intimní partie stanou méně pružnými a povolenými. Poté může docházet k různým potížím včetně nechtěného úniku moči nebo k problémům při intimním styku. Patentované metody Fotona laseru vám si znovu užívat příjemný a naplněný intimní život.

Patentované ošetření IntimaLase - zpevnění poševních stěn nejen po porodu pro váš kvalitnější intimní život

Omlazení pochvy a poševního vchodu je v současné době jedním z nejvíce žádaných ošetření estetické medicíny. Velká část žen trpí, nejen po porodu, různými problémy v oblasti intimních partií. Tyto obtíže pak mají za následek zhoršení kvality sexuálního života a později možné psychické a partnerské problémy. Na klinice provádíme vaginální omlazení a zpevnění a zúžení pochvy laserem Fotona. Společnost Fotona toto ošetření vynalezla a uvedla na trh jako první na světě a její systém je tedy nejdokonalejší. Nyní je absolutní novinkou speciální plně automatizovaný systém zvaný G-Runner.

Akční nabídka - Intimní omlazení Fotona IntimaLase - standardní cena 15 000 Kč, akční cena 12 000 Kč. Ušetříte 3000 Kč!

Nabídka je platná jen do 30.11.2021

*) Po dobu trvání akční nabídky neplatí nabídka výhodných balíčků se slevou.

Lasery Fotona jsou uznávány po celém světě jako "zlatý standard" laserové technologie. Jedná se o nejmodernější technologii, kdy laser disponuje mnoha kontrolními mechanismy, jsou zcela minimalizovány nežádoucí účinky, proto laser Fotona se považuje se za  maximálně bezpečný laser.

Neváhejte a využijte výhodné akční ceny!

Objednat se na ošetření můžete telefonicky, mailem nebo na webu.

Těšíme se na vaši návštěvu.