Rychlé omlazení

Vážené a milé dámy!

Každá žena by chtěla vypadat mladě a krásně, ale zároveň ví, že takové přípravy zaberou spoustu času, který se obzvlášť v současné době špatně hledá. Nezoufejte, Beauty clinic Synergy pro Vás připravila účinnou a velmi rychlou kombinaci jedinečných omlazujících přístrojových procedur. Jedná se o vzájemně se doplňující přístrojové procedury LPG Endermolift® a CooLifting®, které již při prvním ošetření omladí a zpevní pokožku obličeje a rozjasní pleť.

Procedura LPG Endermolift® ošetří vaši pleť speciální mechanickou stimulací a svým působením podpoří aktivitu fibroblastů, kterým se přezdívá „buňky mládí“. Zároveň obnoví produkci kolagenu a elastinu a připraví pleť pro následující proceduru.

CooLifting® je revoluční metoda regenerace a omlazení pokožky, která je absolutní novinkou na českém trhu. Speciálním přístrojem ve tvaru pistole se vytváří silný průtok CO2, který proniká do hlubších vrstev pokožky spolu s velmi vysokou koncentrací účinných látek. Omlazení pleti CooLiftingem® má dvojí účinek:

 • Okamžitý účinek (intenzivní hydratace, lifting): rozjasnění pleti, redukce vrásek a prevence jejich vzniku
 • Dlouhodobý účinek (omlazení): regenerace dermisu, zlepšení textury a kvality pokožky

Výsledkem těchto procedur je jedinečný pocit nové pokožky, hluboká regenerace pleti, zklidnění, vyplnění a vyhlazení vrásek! Jedná se o velmi příjemné relaxační procedury s okamžitým omlazujícím efektem.

Doba trvání procedur: 60min.

Cena s 10% slevou: 2250,- Kč 

Platnost nabídky: do konce června 2019

Neváhejte využít tuto exkluzivní nabídku a dopřejte si pocit mladosti a krásy v jakémkoliv věku.

  Vaše jméno:*

  Váš e-mail:*

  Váš telefon:*

  Zvolte akční nabídku o kterou máte zájem:

  Upřesnění k zákroku nebo datu provedení: