Beauty Esthetic Days

Uvažovali jste již někdy o estetickém ošetření? Neměla jste na to čas nebo jste se bála to vyzkoušet?

Teď je ten pravý čas to vyzkoušet na Beauty Esthetic Days s 15 % slevou na veškerá estetická ošetření! Každá žena touží po mladistvé, přirozeně krásné pleti bez vrásek, ovšem občas k dokonalosti chybí jen jednotlivá partie, kterou díky estetické medicíně můžete během pár minut vylepšit.

Trápí vás mimické vrásky, asymetrie rtů či nedostatečné plnost rtů? Hluboké vrásky, nasobilární rýhy nebo toužíte po hloubkové hydrataci a jasu? Jsme připraveni na všechny vaše přání a pracujeme s nejmodernějšími výplněmi a technologiemi.

Pokud přemýšlíte o zákroku a chcete to vyzkoušet, neváhejte využít speciální Beauty Esthetic Days, které proběhnou ve dnech 8.- 9.10.2021 na naši klinice. Během těchto dnů můžete využít mimořádnou 15% slevu na všechny estetické procedury.

Naše klinika používá estetické přípravky světových značek od certifikovaných dodavatelů: JUVЕDERM, LINERASE, TEOSYAL, DERMASTYL, PROFHILO, VISCODERM, PLAZMALIFTING REGENLAB a mnoho dalších.

Během Beauty Esthetic Days můžete absolvovat následující estetická ošetření:

 • Výplň rtů kyselinou hyaluronovou,
 • Vyhlazení mimických vrásek aplikaci speciálních přípravků,
 • Vyhlazení hlubokých vrásek v oblasti lící, úst, glabely aplikaci dermální výplně na bázi kyseliny hyaluronové,
 • Biorevitalizace pro zjemnění a hydratace pokožky, vyhlazení vrásek, prevence stárnutí aplikaci roztoku na bázi kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností a aminokyselin v kombinaci s kolagenem.
 • Aplikaci vlastní bioaktivní plazmy bohaté na trombocyty pro omlazení obličeje a dekoltu a hřbetů rukou, vyhlazení vrásek a akné, vyhlazení vrásek a akné.

Neváhejte a rezervujte vhodný pro Vás termín na telefonním čísle: 777 603 822 nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře:

Rezervační formulář Beauty Esthetic Days:

  Vaše jméno:*

  Váš e-mail:*

  Váš telefon:*

  Mám zájem o akční nabídku:

  Upřesnění k zákroku nebo datu provedení: