Biorevitalizace LINERASE

Otevřete nové možnosti v oblasti regenerace kůže a navraťte pokožce její pevnost a ubývající kolagen se slevou 20%!

LINERASE COLLAGEN je v současné době jediný heterologní kolagen typu I ve formě injekce určený pro nejcitlivější oblasti obličeje a celého těla. Přípravek LinErase vytváří optimální podmínky pro rekonstrukci dermis a jejích kolagenových vláken a přispívá ke zlepšení hustoty, pružnosti a celkového stavu pokožky, a tím taky k mladistvému vzhledu. Otevírá nové možnosti v oblasti regenerace kůže a vrací pokožce její pevnost a ubývající kolagen.

LINERASE HYDRO - roztok na bázi kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností a aminokyselin, schopný remodelace a plnění buněčné matrix (PCM). Ideální příprava a vytvoření optimálního prostředí pro práci fibroblastů.

  • Produkt výrazně zlepšuje strukturu pokožky a poskytuje potřebnou hydrataci.
  • Produkt stimuluje tvorbu fibroblastů.
  • Kyselina hyaluronová aktivuje fibroblasty a podporuje vznik kolagenu.

Přípravky LinErase se doporučuje užívat nejen při známkách stárnutí, ale také i ke zlepšení stavu jizev (post chirurgických či posttraumatických) a strií. Za tímto účelem je možné použít kombinovanou aplikaci kolagenu LinErase a roztoku LinErase Hydro na bázi kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností a aminokyselin.

Přípravky LinErase se navzájem doplňují a umožňují dosáhnout nejlepších výsledků během velmi krátké době. Kyselina hyaluronová má maximální zvlhčující účinek, zatímco heterologní kolagen je naopak směřován více na regeneraci kolagenových vláken a zlepšení hustoty, pružnosti a celkového stavu pokožky.

Inovativní kombinované ošetření pro přirozenou hydrataci, regeneraci kolagenových vláken, zlepšení hustoty, pružnosti a celkového stavu pokožky. Umožňuje použití minimálně invazivních technik podávání s minimálním traumatem kůže.

Přípravky LineErase jsou velmi účinné a universální, protože jedna ampulka umožňuje provádět ošetření na čtyřech oblastech těla: obličeji, krku, dekoltu a hřbetu rukou. Proto jsme připravili pro Vás mimořádnou akční nabídku dvou balíčků kombinovaného ošetření přípravky LinErase:

I balíček ošetření

Ošetření 4 oblastí: obličeji, krk, dekolt a hřbety rukou Cena: Akční cena:
1 sezení LinErase HYDRO 4 500 Kč 3 400 Kč
2 sezení LinErase HYDRO + COLLAGEN po 7 dnech 8 500 Kč 6 800 Kč
3 sezení LinErase HYDRO + COLLAGEN po 14 dnech 8 500 Kč 6 800 Kč
21 500 Kč 17 000 Kč (ušetříte 4500 Kč)

II balíček ošetření

Ošetření 4 oblastí: obličeji, krk, dekolt a hřbety rukou Cena: Akční cena:
1 sezení LinErase HYDRO 4 500 Kč 3 400 Kč
2 sezení LinErase COLLAGEN po 7 dnech 6 800 Kč 5 500 Kč
3 sezení LinErase COLLAGEN po 14 dnech 6 800 Kč 5 500 Kč
18 100 Kč 14 400 Kč (ušetříte 3700 Kč)

Akční nabídka se slevou 20% platí jen do 31.01.2023!

Neváhejte a využijte výhodné akční ceny!

Objednat se na ošetření můžete telefonicky, mailem nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Těšíme se na vaši návštěvu.