Nové LPG ošetření za akční cenu!

Chcete se zbavit celulitidy a získat hladkou a pevnou pokožku?

Chcete zářit na pláži a cítit se sebevědomě? Teď je ten správný čas se připravit na blížící léto s naším novým ANTI-CELLULITE ošetřením LPG endermologie® BODY. Toto ošetření Vám nabízí tři kroky k dokonalosti:

  • stimulace a drenáž – probuďte svou kůži a podpořte její prokrvení a látkovou výměnu;
  • redukce celulitidy – zbavte se tvrdých tukových polštářků a stimulujte spalování tuků pomocí jemných krouživých pohybů ošetřující hlavice LPG Alliance;
  • zpevnění a optimalizace výsledků - dopřejte si závěrečnou manuální aplikaci s našimi speciálními kosmetickými produkty: LPG Anti-cellulite cream-in-gel a Anti-cellulite intensive serum.

30 minutové Anti-celulitidní ošetření řeší problém celulitidy změkčením a uvolněním tkání, přitom obnovuje i tělní oběh pro podporu látkové výměny. Ošetření těla metodou Endermologie® je přirozená mechanická biostimulace pokožky, 100% neinvazivní a neagresivní technika. Příjemná relaxační péče pro každou ženu, jež vyhlazuje celulitidu a současně odvádí přebytečnou vodu z těla. Kůže je po ošetření vyhlazená, tonizovaná a hlavně zdravá díky eliminovaným toxinům.

Na závěr ošetření, s pomocí 20 minutové manuální aplikace, nanášíme účinné LPG produkty (Anti-Cellulite Cream-In-Gel a Anti-Cellulite Intensive Serum) podporující redukci všech projevů celulitidy, tukové i otokové.

Anti-Cellulite Cream-In-Gel - Tento krém v gelu specificky léčí všechny projevy celulitidy, tukové i otokové. Nevzhledné dolíčky mizí. Odvádí přebytečnou vodu z těla pro pocit uvolnění. Jeho krémovo-gelová textura se rychle vstřebává a zároveň poskytuje pocit svěžesti.

Anti-Cellulite Intensive Serum - Speciálně vyvinuté pro tuhou fibrózní celulitidu. Cíleně působí na redukci celulitidy a současně zlepšuje elasticitu pokožky. Kůže se postupně zotaví, je opět vláčná, vyhlazená a sjednocená. Sérum v tekuté formě se rychle vstřebává a maximálně podpoří výsledek v dokonalé synergii s produktem Cream-in-Gel.

Toto nové ošetření je účinné proti všem typům celulitidy a navíc Vám dodá pocit relaxace a pohody. A to vše za akční cenu jen 1200 Kč  místo původních 1500 Kč!

Sleva 20% platí jen do konce července 2023, tak neváhejte se objednat!

Objednat se na ošetření můžete telefonicky, mailem nebo na našem webu.

Neváhejte a využijte tuto výhodnou akční slevu! Objednat se na proceduru můžete ON LINE.

Těšíme se na vaši návštěvu.