Program ošetření pigmentových skvrn s trojím účinkem

Tvorba pigmentových skvrn může být výsledkem působení mnoha faktorů. Jednou z příčin bývá hypersekrece a špatná distribuce melaninu, která doplňuje akumulaci lipofuscinu v horních vrstvách epidermis. Během života může být proces syntézy pigmentu narušen, pigment se akumuluje a objevují se skvrny.

Tato porucha v tvorbě melaninu může být způsobena celou řadou příčin:  stárnutí, genetické předpoklady, hormonální nerovnováha (24% skvrn je způsobeno těhotenskými hormony), reakce na léky, mobilní hypertoxicity, životní styl, typ kůže, kouření, atd.

Vědci společnosti Biologigue Recherche, na základě mnoholetých výzkumu, vytvořili  speciální řadu produktů (krém PIGM 400, séra PIGM 400, maska PIGM 400, Lotion PIGM 400 ) a profesionální postupy ošetření v salonu, které účinně pomáhají odstraňovat pigmentové skvrny.

Cílem produktu  PIGM 400 je zlepšení celkového vzhledu pleti pomocí rozjasnění pokožky a potlačení nepravidelností v pigmentaci. Složení obsahuje vysokou koncentraci rozjasňujících aktivních ingrediencí a výjimečné antioxidanty. V kombinaci s unikátním vláknem Lyocell obnovuje zářivost pokožky jako žádný jiný produkt.

Profesionální ošetření v salonu, vyrovnává tón pleti, redukují pigmentové skvrny a brání jích vzniku, ovlivňují tři etapy melanogeneze a regulaci hromadění lipofuscinu. V závislosti na stavu pigmentované pokožky (normální/keratinizovaný/citlivý/jemný)  používáme speciální boostery a vysoce koncentrované séra.

Výsledky ošetření:

  • Okamžitě navrací zářivý vzhled pokožky
  • Řídí melanogenezi
  • Rozjasňuje pleť
  • Vyhlazuje pokožku, redukuje nepravidelnosti
  • Pomáhá redukovat existující pigmentové skvrny
  • Bojuje s volnými radikály a buněčným stárnutím
  • Zesvětluje váčky a tmavé kruhy pod očima
  • Vyhlazuje vrásky a jemné linky

Doporučení:

Při použití výrobku v rámci pravidelného ošetření ubývá pigmentových skvrn až do úplné obnovy a sjednocení pokožky.

Doporučený program obsahuje 4 ošetření 1x týdně v salonu, s následnou podpůrnou péčí doma 4x maska PIGM 400.

Cena procedury: 2250,- / 90 min

V případě, že si objednáte celý program, dostanete „Tělové ošetření LPG Lipomassage“ v ceně 1250 Kč zcela zdarma!

Více o programu ošetření PIGM 400