Je přirozené, že vlivem věku či námahy při porodu se ženské intimní partie stanou méně pružnými a povolenými. Poté může docházet k různým potížím včetně nechtěného úniku moči nebo k problémům při intimním styku. Patentované metody Fotona laseru vám si znovu užívat příjemný a naplněný intimní život.

Pomůžeme Vám zbavit se inkontinence, omladit a zpevnit vaše intimní partie a odstranit symptomy vaginální atrofie.

Laserová terapie Fotona je bezbolestná, rychlá a účinná. Chcete-li se cítit lépe a zvýšit kvalitu svých i partnerových prožitků, kontaktujte nás už dnes.

Akční nabídka - Intimní omlazení Fotona IntimaLase - standardní cena 15 000 Kč, akční cena 12 000 Kč. Ušetříte 3000 Kč!

Nabídka je platná jen do 30.12.2021

*) Po dobu trvání akční nabídky neplatí nabídka výhodných balíčků se slevou.

FOTONA - Vaginální omlazení a zpevnění a zúžení pochvy

IntimaLase - zpevnění poševních stěn nejen po porodu pro váš kvalitnější intimní život

Omlazení pochvy a poševního vchodu je v současné době jedním z nejvíce žádaných ošetření estetické medicíny.

Velká část žen trpí, nejen po porodu, různými problémy v oblasti intimních partií. Tyto obtíže pak mají za následek zhoršení kvality sexuálního života a později možné psychické a partnerské problémy.

Na klinice provádíme vaginální omlazení a zpevnění a zúžení pochvy laserem Fotona. Společnost Fotona toto ošetření vynalezla a uvedla na trh jako první na světě a její systém je tedy nejdokonalejší. Nyní je absolutní novinkou speciální plně automatizovaný systém zvaný G-Runner.

Princip vaginálního omlazení

Laserový paprsek stimuluje vaginální tkáň a obnovuje se pevnost pochvy a poševního vchodu tvorbou nových kolagenních vláken. Výsledkem je zúžení a zlepšení pružnosti vaginy, lepší lubrikace a s tím související zlepšení sexuálních prožitků pro oba partnery. Dalším přínosem je snížení výskytu gynekologických zánětů a zabránění nechtěnému úniku moči.

Náš laser Fotona SP Spectro má pro Váš komfort speciální aplikátor zvaný G runner, který je plně automatizovaný a proto je zaručeno, že bude efektivně ošetřena celá stěna vaginy.

Nejde ale jen o omlazení. Fotona G runner zákrok je vhodný i pro mladé ženy po vaginálním porodu, neboť po porodu dochází vždy k určitému stupni uvolnění poševních stěn a tím tedy i zvětšení vnitřního průměru pochvy, což může způsobit horší kontakt s partnerem při pohlavním styku a tím i pokles sexuálního uspokojení pro ženu i jejího partnera.

Průběh vaginálního omlazení

Lékař zavede do pochvy speciální aplikátor a přizpůsobí nastavení na přístroji konkrétní klientce. Následně spustí laserový systém a ošetření celé pochvy probíhá již automatizovaně. Ošetření je bezbolestné, klientka vnímá pouze mírné teplo. Na konci cca 30 minutového zákroku je pak ošetřen ještě poševní vchod.

Efekt pociťuje většina klientek ( i jejich partnerů) ihned při prvním styku.

Po ošetření

Nejsou potřeba žádná omezení kromě týdenní sexuální abstinence. Doporučujeme také vynechat koupání ve veřejných bazénech, neboť sliznice pochvy je týden po ošetření vnímavější ke vstupu infekce.

Zákrok VAGINÁLNÍ OMLAZENÍ je vhodný pro všechny ženy po porodech, zejména ty, které nejsou spokojeny s objemem svojí pochvy s dopady na jejich partnerský sex, pro ženy trpící suchostí sliznice pochvy a opakovanými záněty a svěděním.

FOTONA - léčba inkontinence

IncontiLase je inovativní, patentovaná laserová Er: YAG terapie prováděná pomocí revoluční neinvazivní technologie Fotona SMOOTH pro léčbu mírné a střední stresové inkontinence moči (SUI) vznikající po porodech nebo ochabnutím svalstva pánevního dna.

Jak IncontiLase funguje?
Při metodě IncontiLase se používá Fotona Laser 2940 nm Er: YAG. Pomocí přesně řízeného indukovaného tepla stimuluje obnovení a remodelaci kolagenu ve tkáni sliznice, a to jak v oblasti poševního vchodu a ústí močové trubice, tak v oblasti podél přední poševní stěny. Konečným výsledkem léčby je neablativní fototermální napětí, smršťování a napínání tkáně v oblasti močového měchýře a návrat jeho normální funkce. Rychle a bezbolestně se tak zbavíte náhlého nechtěného úniku moči a zároveň strachu provázejícího každé kýchnutí nebo popoběhnutí.

Unikátní výhody IncontiLase
Očekávaného výsledku lze dosáhnout již po dvou sezeních provedených s měsíčním rozestupem. Pro podstoupení zákroku nejsou nutné žádné speciální předběžné procedury nebo následná opatření. Po zákroku se okamžitě a bez omezení můžete vrátit ke svým běžným každodenním činnostem. Zákrok probíhá bez jakéhokoli narušení tkání a prakticky bezbolestně, bez krvácení a bez stehů. Zotavení je velmi rychlé bez nutnosti použití analgetik nebo antibiotik.

Vynikající klinické výsledky podle vědeckých studií
Od zavedení minimálně invazivní laserové terapie Fotona SMOOTH v roce 2012 bylo vydáno více než 35 SCI (Science Citation Index) odborných publikací. Všechny tyto studie poukazují na vynikající výsledky při léčbě inkontinence a dalších genitourinárních příznaků.

IncontiLase - rychlá a bezbolestná léčba inkontinence bez nutnosti chirurgického zákroku

RenovaLase je jedinečná inovativní a neinvazivní laserová terapie odstraňující symptomy vaginální atrofie. Je založena na neabrazivním fototermálním ošetření vaginálního kanálu. Klinické studie prokazují, že se jedná o účinný, snadno použitelný, rychlý a bezpečný postup, který snižuje potřebu dlouhodobého podávání estrogenu a zároveň přispívá k vymizení obtíží v sexuálním životě.

Jak RenovaLase funguje?
Ošetření metodou RenovaLase je založeno na laserem vyvolaném mírném a kontrolovaném zahřívání vaginální tkáně pomocí Y: YAG 2940 nm Er: YAG. To stimuluje tzv. angiogenezi, aktivitu buněk vazivové tkáně a tvorbu nového kolagenu. To vše bez tepelného nebo ablativního poškození. Konečným výsledkem je zvýšení tloušťky epitelu a vaskularizace vrstev slizničního vaziva. Po zákroku dochází ke snížení příznaků jako je suchost, svědění, podráždění a bolestivost při intimním styku.

Výjimečné klinické výsledky
Výsledky klinické studie Marca Gambaccianiho a Dr. Adriana Gaspara jasně prokázaly znatelné zlepšení symptomů vaginální atrofie po zákroku metodou RenovaLase. Jde zejména o příznivé změny v dráždivosti vaginální sliznice se současným zvýšením hladiny kolagenu a vaskularizace, stejně jako hladiny glykogenu a tloušťky slizničního epitelu. Pozitivní účinky jsou dlouhodobé, výsledky studie byly prokazatelné při sledování pacientek až 6 měsíců po zákroku. RenovaLase je vhodný také pro pacientky s rakovinou související s působením estrogenu (jako je rakovina endometria, rakovina prsu atd.) nebo pro pacientky s rodinným zatížením touto diagnózou.

Video o intimním omlazení a léčení inkontinence laserem Fotona