Moderní žena se neustále potýká s problémem nedostatku času. Ale i v rychlém tempu velkoměsta, chce na sobě cítit pohledy plné obdivu. Jak být vždy krásná, mít přirozené obočí, ale utrácet na to minimální množství času?

Odpověď na tuto otázku naštěstí známe. Díky permanentnímu make-upu obočí, očních linek a rtů budete potřebovat mnohem méně času na líčení a Váš obličej bude výraznější. Zapomeňte na všechno, co jste doposud věděli o permanentní make-upu, nabízíme Vám zcela novou a radikálně odlišnou od svých předchůdců metodu!

Specialisti naší kliniky provádí tyto druhy permanentního make-up:

Permanentní 3D make-up obočí

Provádíme permanentní make-up obočí pomoci unikátní 3D technologií (Microblending), také známé jako „metoda vláskového permanentního make-upu" v kombinaci se „stínováním“.  Je to technika tetování obočí, kdy se jednotlivé vlásky nanáší zvlášť. Díky důkladné práci a prokreslování každého vlásku, obočí vypadá maximálně přirozeně! Úprava obočí pomoci vláskové metody zaručuje naprosto přírodní vzhled a jednotlivým vláskům přidává naturální efekt pohybu. Uděláme vše pro to, abychom jsme dosáhli Vámi žádoucího výsledku.

Hlavní přednost této techniky:

  • Je přirozenost a okamžitý výsledek
  • Rekonstruujeme jednotlivé chloupky. Domodelujeme část nebo celé obočí, chloupek po chloupku
  • Jedinečná metoda s rychlým hojením
  • Dlouhotrvající výsledek
  • Nejedná se o tetování obočí

Používáme jednorázové jehly Genuline s patentovaným Comfort Clickem a  pigment švýcarské značky SWISS Color, která je na trhu již několik desítek let a patří mezi zakladatele tzv. ruční techniky. Pigmenty SWISS Color - přírodní, kvalitní a hypoalergenné. Výrobce používá kvalitní ingridienty bez chemických barviv. Pigmenty mají nasycené přirozené odstíny. Zkušenosti získáváme od profesionálů z jiných zemí.

Je po zhojení nutná korekce?

Korekce je nutná v 99 % případů, protože teprve po zhojení se ukážou drobné nedostatky, jako jsou například mezery nebo nepravidelnosti ve tvaru. Ty někdy vzniknou i proto, že klientka nevydržela a olupovala si během hojení strupy, případně si odtrhla strup omylem (při oblékání apod.) – tímto způsobem totiž vytrhnete i část barvy. Během korekce současně dolaďujeme požadovaný odstín a výraznost. Rozdělení zákroku do dvou fází je výhodné i z hlediska dosažení trvanlivějšího výsledku.

Jak dlouho vydrží permanentní make-up?

Permanentní make-up obočí

Obočí s pudrovým efektem má trvanlivost cca 2 roky, poté se začne pozvolna vytrácet. Obočí vykreslené technikou microbladingu vydrží o něco kratší dobu, zpravidla 12-18 měsíců. Na dokreslování doporučujeme docházet v intervalu 12 měsíců. Pro co nejdelší výdrž je třeba dodržovat pokyny k následné péči, které od nás dostanete. Trvání plného vzhledu ovlivňuje i typ pokožky – na mastné a mladé pleti vydrží kratší dobu, než na pleti suché, nebo starší. Pokud máte velmi mastnou pleť, doporučuje zvolit pudrovou metodu. Obočí vytvořené microbladingem má na mastné pleti výrazně kratší výdrž.

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat a na cokoli se nás zeptat nebo se k nám rovnou objednat na konzultaci!

Ceník permanentního make-up

 

CHCI SE OBJEDNAT NA PERMANENTNÍ MAKE-UP:

Vaše jméno, příjmení:*

Váš email:*

Váš telefon:*

Chci se objednat na:*

Datum objednání:

Čas objednání:

Upřesnění požadovaného ošetření nebo konzultace:*