Филлеры ALIAXIN с 20% скидкой

Zbavte se vrásek pomocí injekčních výplní Aliaxin se slevou 20%

Aliaxin ® je řada intradermálních dermálních výplní pro korekci středních a hlubokých vrásek, obsahující přírodní vysoce čištěnou kyselinu hyaluronovou neživočišného původu.

Každá oblast obličeje vyžaduje personalizované ošetření, proto IBSA vytvořila čtyři různé formule přípravku používající různé molekulové hmotnosti se specifickými viskoelastickými vlastnostmi, které umožňují individuální ošetření 12 různých oblastí obličeje.

Aliaxin jsou moderní dermální výplně na bázi ultra čisté kyseliny hyaluronové švýcarské technologie vyráběné v Itálii. Pomáhají vytvářet globální omlazení, od vyplnění jemných vrásek po objemová řešení a konturaci obličeje.

Pomocí zavedení ultra čisté kyseliny hyaluronové do hlubších vrstev, která je obsažena ve výplních Aliaxin. Kyselina hyaluronová je tělu dobře známá, protože je obsažena jak v kůži, tak v pojivových tkáních, v očích a podobně. Její funkcí je zachovávat hydrataci pokožky, ale s věkem se postupně ztrácí.

Po aplikaci tělo začne reagovat na zavedený materiál tvorbou nového kolagenu a přitahováním vody, čímž kyselina zvětší svůj objem, regeneruje škáru, obnoví tonus pleti a zlepší se její elasticita a hydratace. Vrásky i objem se tak vyplní.

Kyselina hyaluronová je plně vstřebatelný materiál, který vydrží cca 6-12 měsíců (podle druhu použité výplně) a následně je vhodné ošetřené opakovat. Doba, než se výplň vstřebá, je závislá na typu výplně, technice aplikace, věku, životním stylu, metabolismu, ale třeba i mimice.

Neinvazivní inovativní ošetření pro přirozené konturování, lifting a hydrataci.

Aplikace Aliaxinu je minimálně bolestivá a lze ji přirovnat k bolesti při odběru krve.

Akční nabídka se slevou 20% platí jen do 30.4.2021!

Standardní cena 5500 Kč. Akční cena 4500 Kč!

Neváhejte a využijte výhodné akční ceny!

Objednat se na ošetření můžete telefonicky, mailem nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Těšíme se na vaši návštěvu.