Лазерное омоложение Fotona — выгодное предложение!

FOTONA 4D LIFTING OBLIČEJE + OČNÍ OKOLÍ + KRK BEZ OPERACE SE SLEVOU 3 000 KČ!

S laserem FOTONA SP Spectro zvládnete omládnout dlouhodobě a ve všech vrstvách kůže. Bez jizev, operace a dlouhého hojení.

Ošetření FOTONA 4D je unikátní kombinace čtyř laserových zákroků proti stárnutí, které působí v hluboké, střední i povrchové vrstvě kůže. Provádí se jak z vnější, tak i vnitřní strany tváře. Dochází k maximální stimulaci kolagenových vláken a výraznému efektu omlazení včetně vyplnění nosoretních vrásek. Výsledkem je viditelně pevnější a hladší pleť.  Tato procedura je cílená na problém ptózy obličeje. Poskytuje dlouhodobý „lifting“ efekt, zpevnění oválu obličeje. Linie spodní čelisti (mandibulární linie) jsou restrukturalizovány a kontury obličeje jsou nově definovány.

Další ošetření jsou určena na odstranění hluboko uložených i povrchových nedokonalostí jako jsou popraskané žilky, pigmentové skvrny nebo rozšířené póry.

Proč 4D omlazení a lifting s laserem FOTONA ?

  • 4 laserové výkony pro komplexní omlazení pleti
  • Zpevňuje a vypíná kůži, vyhlazuje vrásky, odstraňuje nedokonalosti
  • Nevznikají jizvy
  • Nevyžaduje rekonvalescenci
  • Lze provádět celoročně

Akční nabídka 4D Lifting Fotona (obličej + krk + oční okolí) - standardní cena 18 500 Kč, akční cena 15 500 Kč!

Lasery Fotona jsou uznávány po celém světě jako "zlatý standard" laserové technologie. Jedná se o nejmodernější technologii, kdy laser disponuje mnoha kontrolními mechanismy, jsou zcela minimalizovány nežádoucí účinky, proto laser Fotona se považuje se za  maximálně bezpečný laser.

Akční nabídka platí jen do 31.01.2023!

Neváhejte a využijte výhodné akční ceny!

Objednat se na ošetření můžete telefonicky, mailem nebo na webu.

Těšíme se na vaši návštěvu.