MUDr. Tatiana Štyrchunová

Korektivní dermatolog, dermatovenerolog

Motto: „Miluji svou práci a vždy mi záleží na výsledcích! Proto, dbejte na prevenci a začněte se o sebe starat dříve, než se objeví nedostatky.“

MUDr. Tatiana Štyrchunová vystudovala lékařskou fakultu Státní lékařské univerzity ve Volgogradu, obor Všeobecné lékařství. Přes 20 let se věnuje estetické medicíně a neustále se vzdělává. Je atestovaná dermatoveneroložka (kožní lékařství) a korektivní dermatolog. Svou práci má též jako svůj koníček, a jelikož obor estetická medicína přináší neustále nové metody a technologie, pravidelně se účastní kongresů v Čechách i zahraničí, nebo vzdělávacích školení a workshopů. Svým klientům nabízí nadstandardní péči a moderní postupy a vždy se jim snaží ukázat správný směr. Je vyhledávána pro svou odbornost, svědomitost a individuální přístup.

Specializuje se především na programy pro omlazení pokožky, všechny injekční metody včetně konturace obličeje s Radiesse, laserová ošetření, neinvazivní Fotona 4D lifting, IPL, odstranění lézí i pigmentací. Velmi ráda aplikuje výplně do rtů. Mimo jiné se zaměřuje také na problematiku týkající se akné, nežádoucího pocení, vrásek, jizev i strií.

Pravidelně se účastní Kongresů Allergan společnosti a Teoxane.

Domluví se česky, rusky, anglicky.

Certifikáty a kurzy:

  • Dermatologický kurz a kožní chirurgie IPVZ (Institut postgraduálního vzdělávání)
  • Doplním po dodání

Členství:

Česká lékařská komora