Oslavte Vánoce s mladistvým vzhledem!

Omládněte na Vánoce s naší exkluzivní 6týdenní kosmetickou kúrou Biologique Recherche plnou úžasných dárků!

Ke 3 ošetřením LISSANT získáte Remodeling Face Machine jako DÁREK. Je tajemstvím dokonalých kontur obličeje, odstraňuje jemné rýhy a vrásky, posiluje svalový tonus a podporuje lepší cirkulaci krve a lymfatického toku.

Ke 3 ošetřením s naší novinkou CAVIAR VERT, Vám bude odměnou elektroporace ZDARMA. Vyrovnává povrch pleti, rozjasní a oživí Vaši pokožku, a zbaví Vás mimických vrásek.

Ke 3 ošetřením Cocktail d’Actifs Régénérants v kombinaci s Microneedling / Remodeling Face, získáte DÁREK světloterapii! Ta stimuluje buňky, podporuje tvorbu kolagenu, zlepšuje metabolismus, odstraňuje otoky a kožní záněty, regeneruje pleť po laserovém či chemickém peelingu.

Kosmetické ošetření Soin Restructurant et Lissant

Objevte tajemství krásné a mladistvé pleti s naší exkluzivní kúrou LISSANT!

Tato inovativní péče Vám pomůže k hladké a žádané pleti. Ošetření využívá speciálních vyhlazujících masážních technik a koncentrovaného dvoufázového přípravku Restructurant et Lissant, jenž obsahuje přírodní aminokyseliny, komplex Omega 3 a 6, hydratační a regenerační složky. Výsledkem je vyhlazení vrásek, sjednocení povrchu a zpevnění struktury pleti, okamžitý liftingový efekt, intenzivní hydratace a posílení ochranného mechanismu pleti, výživa epidermis a poskytnutí nezbytných živin.

Kosmetické ošetření s Masque Caviar Vert

Nedávejte vráskám šanci a zařte krásou s Masque Caviar Vert!

Biologique Recherche přináší revoluční řešení, které Vám obnoví mladistvý vzhled. Masque Caviar Vert je nepřekonatelným koncentrátem proti vráskám, pracuje na obnově a zpevnění Vaší pokožky a její tři účinné platformy zaručí pokožce to nejlepší: zelený kaviár a kolagen redukuje vrásky a je prevencí proti vzniku nových, mořský exopolysacharid a extrakt z modré agáve zjemňuje rysy obličeje a posiluje dermální vrstvu, obsažený 3D Matrix Lift a extrakty z červených mořských řas a plodů Tara okamžitě zpevňují pokožku a zlepšují její texturu.

Kosmetické ošetření Cocktail d'Actifs Régénérants

Zářivý a regenerační koktejl pro krásu, jak jste si vždy přáli!

Microneedling s Cocktail d'Actifs Régénérants nebízí neinvazivní omlazení pleti, stimulaci kolagenu a elastinu, až 90% lepší vstřebání účinných látek. Multiaktivní séra Cocktail d'Actifs Régénérants jsou bohaté na vitamíny, peptidy, aminokyseliny, minerály a poskytují intenzivní, multifunkční výsledky, jako jsou redukce jemných linek a vrásek, aktivace buněčné obnovy, prevence stárnutí, rozjasnění pleti, hydratace, posílení jejího tonu, vyhlazení a obnova pokožky.

Vánoční období se rychle blíží, takže neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes pro rezervaci termínu. Oslavte Vánoce s mladistvým vzhledem a buďte středem pozornosti na každé vánoční oslavě!