Vánoční dárkové sety

Milé dámy,

Před letošními Vánocemi jsme pro Vás opět připravili exkluzivní Vánoční dárkové sety s produkty. Neváhejte a objednejte tyto sety. Udělejte radost sobě a svým blízkým:

SET LA GRANDE – PÉČE Z BUDOUCNOSTÍ LA GRANDE CREME - vrcholná a excelentní péčí o pleť od Biologique Recherche. Revoluční krém, který zpomalí nebo dokonce zvrátí proces stárnutí. Díky unikátnímu EpigenActiv, peptidu, který působí na receptory epidermálního růstového faktoru (EGF), nezbytného k regeneraci tkání a recyklaci znehodnocených proteinů.

Působí na 6 úrovních:

 1. Buněčná regenerace
 2. Regenerace struktury kůže a znovu vytvoří objem.
 3. Zpevnění a lifting
 4. Vyplňuje vrásky
 5. Redukuji pigmentové skvrny, omezují tvorbu nových, vyrovnává plet.
 6. Chrání mitochondriální DNA a epidermální kmenové buňky.

LE GRANDE SERUM - absolutní elixír mladí obsahující Telomeractiv. Teorie Telomerů oceněná Nobelovou cenou za Medicínu 2009. Působí na všechny kožní problémy způsobené věkem a bojuje proti známkám času, poskytuje pleti okamžitý́ a dlouhotrvající́ účinek.  Le Grande sérum zanechává́ pleť vyplněnou, tonizovanou a zařící. Obsahuje 27 aktivních ingrediencí pro výjimečné výsledky. Prevence proti předčasnému strnutí epidermis. Tonizuje, revitalizuje, zklidňuje. Posiluje přirozený́ obranný́ systém pleti. Rozjasňuje pleť a hydratuje.

CENA SETU: 21 535 Kč

Navíc k setu dostanete dárky v hodnotě 3 500 Kč ZDARMA:

 • Sérum Matriciel Corps - zpevňující sérum posilující elasticitu, vyhlazující nerovnosti pokožky a předcházející její ochabování. Doporučeno pro pokožku postrádající tonus (dekolt, vnitřní strany stehen a paží).
 • Make-up taštičku Biologique Recherche v novém designu
 • Velkou dárkovou krabicí Biologique Recherche

SET REVITALIZACE 3R 3R =  Rénovateur (Renovuje) + Régénérant (Regeneruje) +  Réparateur (Opravuje) Sérum 3R - předchází a bojuje s příznaky stárnutí. Komplexní péče pro zralou pleť – od exfoliace po zpevnění. MASKA PIGM 400 - maska PIGM 400 funguje jako opravdový rozjasňující booster. Od první aplikace je pleť více zářivá a prosvětlená s perleťovým odstínem. Vysoká koncentrace výjimečně rozjasňujících a antioxidačních ingrediencí dodává pleti sjednocený odstín a jedinečný nepřekonatelný jas.

 • Okamžitě zlepšuje jas pleti
 • Kontroluje proces melanogeneze
 • Rozjasňuje/prosvětluje pokožku
 • Sjednocuje odstín pleti a redukuje nepravidelnosti
 • Napomáhá redukovat existující pigmentové skvrny
 • Působí proti volným radikálům a pomáhá tak bojovat proti buněčnému stárnutí.

CREME GRAND MILLÉSIME - představuje multifunkční produkt, který́ intenzivně̌ hydratuje a revitalizuje pokožku. Vaši pleť zanechá́ rozjasněnou a jednotnou. Díky silným antioxidačním vlastnostem omlazuje pleť na každodenní́ bázi.

CENA SETU: 11 335 Kč

Navíc k setu dostanete dárky v hodnotě 1 500 Kč ZDARMA:

 • Sérum Oligo-Proteines Marines - rozjasňující a čistící mořské sérum. Fantastické́ na tmavé́ kruhy, který vhodně doplňuje set a může být použito jako oční sérum redukující tmavé kruhy pod očima, nebo jako energizující sérum pro ošetření obličeje. Ideální́ pro zadušenou pokožku kuřáků.
 • Toaletní taštičku Biologique Recherche v novém designu
 • Malou dárkovou krabicí Biologique Recherche

CESTOVNÍ SET 

Nechce se Vám na dovolenou brát velké balení kosmetických přípravků? Biologique Recherche nabízí cestovní sadu přímo do letadla, kterou Vám na kontrole nikdo do koše nevyhodí. I cestování může být bezstarostné!

Cestovní set  obsahuje následující produkty Biologique Recherche:

 • Odličovací mlíčko Lait VIP O2 - 50 ml.
 • Lotion P50 W - 5 ml.
 • Fluide VIP O2 - 3 ml.
 • Masku VIP O - 4 ml.
 • Krém VIP O2 - 5 ml.
 • Krém Contour Yeux et Levres Biofixine - 4 ml.
 • Solution Démaquillante pour les Yeux - 20 ml.

CENA SETU, včetně cestovní taštičky Biologique Recherche ZDARMA: 1420 Kč

SET GELAVIS HA

RECEPT NA MLÁDÍ GELAVIS HA!

Nyní je vůbec tím nejvhodnějším obdobím, abyste zařadili do svého jídelníčku naší žhavou novinku, doplněk stravy s jedinečnou kyselinou hyaluronovou, která je notoricky známá pro svůj pozitivní vliv na pokožku a klouby! Kyselina hyaluronová je obsažena ve všech tkáních lidského těla, a pokud je této kyseliny nedostatek, tak tělo začíná rychleji stárnout. Proto pro vás máme unikátní "recept na mládí"! 

Aby vaše pokožka zůstala krásná, potřebuje neustálou hydrataci. Podmínkou pro udržení hydratace kůže je dostatečné množství kyseliny hyaluronové, která má schopnost na sebe vázat až 1 000 krát větší množství vody, než sama váží, proto je její přítomnost pro hydrataci kůže tolik důležitá.
Gelavis HA Premium Quality je švýcarská kapsle s nejvyšším obsahem kyseliny hyaluronové na trhu. Balení obsahuje 90 tablet, které vám vystačí až na 3 měsíce! Měsíční užívání tablet GelaVis HA vás tak vyjde na pouhých 1000 Kč! Díky dostatečnému množství HA bude Vaše pokožka pevná, dokonale hydratovaná a nedáte tak stáří šanci!
Standardní cena za balení na 3 měsíce je 3000 Kč.

Nyní pro vás máme výhodnou Vánoční nabídku 2ks balení GelaVisHA jen za 5499.

K tomu navíc získáte dárek v podobě speciálních pralinek ze švýcarské čokolády  s kyselinou hyaluronovou v ceně 299 Kč zcela ZDARMA!

 

Pokud máte zájem o tyto exkluzivní Vánoční sety, vyplňte a odešlete níže uvedený formulář:

 

  Vaše jméno a příjmení:

  Váš e-mail:

  Váš telefon:*

  Mám zájem o dárkový set kosmetiky BR:

  Informace k objednávce: