Iveta Nowoková

Kosmetička

Iveta Nowoková vystudovala střední školu s maturitou v oboru ekonomika. Tento směr však opustila, protože si našla v práci, která dává smysl, a to je profesionální kosmetická péče.

Absolvovala rekvalifikační kurz kosmetiky, pravidelně navštěvuje vzdělávací kurzy v oboru v rámci České republiky nebo Francie, aby si zdokonalila techniky kosmetického ošetření, psychologie i přístupu ke klientovi. V oboru se může chlubit více než 22letou praxí a práce jí neustále přináší radost.

Absolvovala vzdělávací kurzy v Institutu aromaterapie, kurz sportovní masáže, masáže s použitím esenciálních olejů, lymfatickou, reflexní, anticelulitidní, čokoládovou masáž, masáž lávovými kameny. Specializuje se též na indickou masáž hlavy, akupresuru, anatomii, psychologii pro doteková povolání.

Více než 20 let se věnuje práci školitele, kosmetičky, maséra a aromaterapeuta. Má zkušenosti se značkami Darphin, Decleor, Comfort Zone, Nobilis Tilia, Biologique Recherche. V Synergy klinice je certifikovanou specialistkou proškolenou pro všechny ošetření Biologique Recherche včetně přístrojových, specializuje se na diagnostiku pleti, mikrojehličkování, chemický peeling, čištění pleti.

Iveta vnímá svou práci z pohledu antického ideálu Kalokaghatia, což je důležitým aspektem mezi ideálem harmonie těla a duše. Objednat se k ní můžete, abyste si odpočinuli a hluboce zrelaxovali.

Domluví se česky, anglicky.