Bc. Olga Melechinová

Majitelka kliniky

Absolvovala Střední zdravotní školu ve městě Frunze (Sovětský svaz) v oboru praktická sestra v roce 1987. Následně pokračovala ve studiu na fakultě Ekonomika a management Frunzenské státní univerzity (Kyrgyzstán), kde v roce 1991 dokončila bakalářské studium zaměřené na podnikové hospodářství.

Od roku 2000 se věnuje kosmetické péči o obličej a tělo po absolvování kosmetického kurzu a od roku 2012 podniká soukromě v tomto oboru. V roce 2018 rozšířila služby Beauty Clinic Synergy o estetickou medicínu a laserovou dermatologii.

Jedinečnost kliniky Synergy spočívá v jejím autorském konceptu, který zahrnuje diagnostiku, řešení problému a hlavně prevenci. Díky tomuto přístupu je klinika schopna využívat nejúčinnější postupy a připravit jedinečné individuální programy, které jsou přizpůsobené konkrétním potřebám klienta.

Miluje svou práci a její profese ji velice naplňuje. Snaží se vytvářet pro klienty útulné a příjemné prostředí na klinice, kde klade důraz na bezpečné, kvalitní, efektivní a moderní služby.

"Zajišťujeme komplexní péči o tělo a obličej. Nabízíme pečlivě vybrané moderní a ověřené metody využívající certifikované přípravky za přijatelné ceny. Velký důraz klademe na individuální anti-aging programy, které jsou založené na hloubkové diagnostice pleti a jsou doplněné o domácí péči s kosmetickými produkty Biologique Recherche, které jsou přizpůsobeny pouze vám!

Náš tým se neustále vzdělává a zlepšuje. Každý klient je pro nás jedinečný a důležitý."