Netrapte se s dárkem pro svou dceru, matku, manželku nebo přítelkyni. Obdarujte své blízké dárkovým poukazem do špičkové estetické kliniky, aby si vynahradili péči, na kterou letos možná neměli úplně myšlenky nebo čas. Dopřejte jim nyní příležitost udělat něco dobrého pro svůj vzhled za pomoci zkušených lékařů.

Nemusíte se tak bát toho, že věnujete dárkový poukaz, který nebude možné uplatnit. Poskytujeme 100% garanci vrácení peněz.

Dárkový poukaz si můžete objednat v libovolné hodnotě. Platnost poukazu jsme pro vás navíc prodloužili na 1 rok, ať mají vaši blízcí dostatek času jej využít.

Na co se můžete s dárkovým poukazem těšit?

Mnoho procedur pro omlazení pleti, botox, trvalé odstranění chloupků, široká škála kosmetických ošetření, péče o tělo, kosmetické produkty Biologique Recherche a mnoho dalšího.  Poukaz můžete koupit klidně na poslední chvíli. Dostanete ho od nás elektronicky do mailu. Po zaplacení se stává ihned aktivním.

Jak získat dárkový poukaz? Stačí vyplnit a zaslat níže uvedený formulář. Pote Vám sdělíme číslo účtu na který pošlete peníze. Po připsaní částky na účet, Vám ihned zašleme dárkový poukáz v PDF formátu na Váš email. Případně si ho můžete vyzvednout na recepci kliniky.

Pro objednání dárkového poukázu on-line, vyplňte tento formulář:

  Vaše jméno:*

  Váš email:*

  Váš telefon:*

  Jméno osoby pro kterou chcete vystavit poukaz:*

  Požadovaná hodnota poukazu v Kč:

  Poznámka k objednávce: