V moderním laser centru Beauty Clinic Synergy provádíme různé léčebné a estetické zákroky. Používáme nejmodernější lasery světové úrovně, které umožňují řešit různé kožní problémy: odstranění nežádoucích kožních výrůstků, pigmentových skvrn, bradavic, jizviček, papilomů, ale jsou pomocníkem k léčbě akné, zarudnutí kůže obličeje (rosacea), hemangiomů, sluncem poškozené a stárnoucí pleti, hyperpigmentace. Navíc laserem odstraňujeme nežádoucí chloupky nebo žilky v obličeji. Lasery a ošetření světelnými zdroji nabízejí nechirurgické možnosti omlazení včetně zlepšení textury a tonu pleti, a zpevnění.

Zákroky provádějí pouze kvalifikovaní lékaři-dermatologové, kteří se zúčastnili speciálních stáží a nasbírali relevantní zkušenosti. Procedury lze po konzultaci provést ještě tentýž den. V závislosti na kožním problému může být vyžadován více než jeden postup.

Beauty Clinic Synergy nabízí širokou škálu laserových procedur zaměřených na omlazení a regenerace pleti, odstranění kožních výrůstků a vad pleti, ochlupení na těle: