Postup ošetření

Inicializační fáze: Během přípravné fáze se pleť připravuje a čistí, aby se obnovily přirozené regenerační vlastnosti epidermis.
Fáze ošetření, která následuje po přípravné fázi, je koncipována tak, aby pleť zůstala krásná a rozzářená.
Přípravná fáze je klíčová část metody Biologique Recherche. Během ní je epidermis důkladně vyčištěna, vyrovnána a jemně exfoliována a její proteo-lipidový film se obnovuje. Nečistoty a odumřelé buňky se postupně odvádějí na povrch, kde jsou odstraňovány. Po této fázi, která zahrnuje odstranění make-upu, následně jemnou exfoliaci a masku, je pleť připravena na fázi ošetření.

Fáze ošetření: Fáze ošetření, která následuje po přípravné fázi, je koncipována tak, aby pleť zůstala krásná a rozzářená.

Tato fáze je nejúčinnější částí programu Biologique Recherche péče o pleť. Produkty používané během ošetření obsahují vysoké množství rostlinných, mořských a biologických výtažků. Při jejich použití v souladu s metodami Biologique Recherche vyrovnávají, hydratují a revitalizují epidermis. Aktivní látky působí postupně tak, aby zlepšily kvalitu pleti a zanechaly ji jasnou a rozzářenou.

NASTAVIT TŘÍDĚNÍ