Intenzivní regenerační krém Crème ISO-Placenta opravuje stopy po akné vyhlazením mikro-reliéfu pokožky a redukuje zarudnutí. Opravuje, regeneruje a revitalizuje pokožku. Sjednocuje a rozjasňuje odstín pleti a má hojící schopnosti. Doporučen pro mladou pleť. Aktivní látky zahrnují proteiny z placenty, exklusivní okysličující komplex Biologique Recherche, extrakt z kvasnic a přesličky.
Krém s mořským kolagenem zpevňuje a tonizuje pleť a stahuje póry. Navrací pleti elasticitu, mladý vzhled a jas. Obnovuje přirozené kontury a zlepšuje texturu a barvu pokožky. Doporučovaný pro zralou a poaknózní pleť. Aktivní látky zahrnují mořský kolagen, extrakt z kvasnic, řasy měchýřnaté, břečťanu a březové kůry.

Vrásky a jemné linky korigující krém. Základem krému je segment elastinu, umožňuje pokožce zůstat mladistvou: vrásky a jemné linky jsou redukovány a pokožka je vyhlazena. Vyživující krém s elastikem zjemňuje suchou a hrubou pokožku, zlepšuje elasticitu epidermis. Doporučený pro dehydratovanou pleť. Aktivní látky zahrnují: rýžový protein, extrakt Centella Asiatica, extrakt z kvasnic, specifický Biologique Recherche Phyto-Complex, vitamin B3, komplex kyseliny hyaluronové a rhizobia.
Obohacený hydratační a vyživující krém revitalizuje pleť. Doporučovaný pro suchou a stárnoucí pokožku. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, extrakt z okurky, myrty a kvasnic, esenciální mastné kyseliny a mléčné proteiny.
Hydratační krém s termálními řasami pomáhá tonizovat pleť. Skvělý pro zklidnění stresované pokožky. Doporučovaný pro dehydratovanou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z kvasnic, kůry mimózy, řasy měchýřnaté a mléčné proteiny.