Intenzivní regenerační krém Crème ISO-Placenta opravuje stopy po akné vyhlazením mikro-reliéfu pokožky a redukuje zarudnutí. Opravuje, regeneruje a revitalizuje pokožku. Sjednocuje a rozjasňuje odstín pleti a má hojící schopnosti. Doporučen pro mladou pleť. Aktivní látky zahrnují proteiny z placenty, exklusivní okysličující komplex Biologique Recherche, extrakt z kvasnic a přesličky.

Krém s mořským kolagenem zpevňuje a tonizuje pleť a stahuje póry. Navrací pleti elasticitu, mladý vzhled a jas. Obnovuje přirozené kontury a zlepšuje texturu a barvu pokožky. Doporučovaný pro zralou a poaknózní pleť. Aktivní látky zahrnují mořský kolagen, extrakt z kvasnic, řasy měchýřnaté, břečťanu a březové kůry.


Vyživující krém s mořským elastikem zjemňuje suchou a hrubou pokožku, zlepšuje elasticitu epidermis. Doporučený pro dehydratovanou pleť. Aktivní látky zahrnují mořský elastin, extrakt z grapefruitu, kvasnic, přesličky a břečťanu.

Obohacený hydratační a vyživující krém revitalizuje pleť. Doporučovaný pro suchou a stárnoucí pokožku. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, extrakt z okurky, myrty a kvasnic, esenciální mastné kyseliny a mléčné proteiny.

Hydratační krém s termálními řasami pomáhá tonizovat pleť. Skvělý pro zklidnění stresované pokožky. Doporučovaný pro dehydratovanou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z kvasnic, kůry mimózy, řasy měchýřnaté a mléčné proteiny.