LPG Lipomassage - masáže a tělová ošetření

LPG Systems je francouzská společnost, která vynalezla metodu endermologie před více než 30 lety. Tato metoda se původně užívala pro léčbu jizev a zlepšení kůže. Později se rozšířila i na estetickou medicínu, kde pomáhá odstraňovat celulitidu, formovat postavu a zpevňovat pokožku. Společnost LPG Systems má certifikát FDA (USA) a provádí výzkumy ve svém moderním centru.

Ošetření těla Lipomassage se zaměřuje na:

  • odstranění celulitidy, zpevnění pokožky
  • formování postavy a zeštíhlení
  • zlepšení lymfatického toku a mikrocirkulace
  • okysličení tkání a tonus kůže
  • sedativní efekt

K dalším LPG procedurám patří:

  • předoperační programy: připravují kůži k plastickým zákrokům
  • pooperační zotavení kůže: odstraňují otoky a fibrózy
  • sportovní a relaxační masáže

Výsledky ošetření těla viditelné již po 3. Ošetření. LPG ošetření jsou hygienická díky individuálním kostýmkům.

Na naší klinice používáme nový přístroj CELLU M6® Alliance s patentovanou technologií. Jeho ošetřující hlavice spojuje sílu válečku a intenzitu klapky pro účinnější stimulaci tkáně ve všech vrstvách.

Nabízíme následující ošetření tímto přístrojem:

Zbavte se uloženého tuku pomocí přístroje Cellu M6 Alliance®!

Efektivní řešení pro problematické partie Přirozené a bezbolestné ošetření LPG® Endermologie®

Přístroj Cellu M6 Alliance® dokáže odstranit uložený tuk z problematických partií těla. Díky 100% přirozené biostimulaci pokožky snižuje objem tuku, zeštíhlí a vymodeluje postavu.

Jak to funguje?

Endermologie®, unikátní 100% přirozená, neinvazivní a bezbolestná technika na omlazení, zeštíhlení a modelaci těla, aktivuje tukové buňky (adipocyty) a podporuje přirozenou lipolýzu (spalování tuků). Zároveň zpevňuje pokožku a vyhlazuje celulitidu.

Díky novému patentu Alliance® metoda endermologie ® stimuluje přirozené odvádění rezistentních a lokalizovaných tukových zásob, které se často nacházejí v oblasti hýždí a stehen (tukové polštáře). Mechanickou stimulací se současně zpevňuje pokožka, vyrovnávají se asymetrie hýždí a partie dostávají plný oblý tvar.

Celulitida je nepříjemný problém, který trápí většinu žen. Je způsobena změnami v podkožní tkáni a žilním oběhu, které jsou ovlivněny hormony, stravou a pohybem. Pokud se chcete zbavit nevzhledných ďolíčků na zadečku a stehnech, máme pro vás ideální řešení – anti-celulitidní ošetření přístrojem CELLU M6 Alliance®. Jedná se o patentovanou techniku Endermologie®, která šetrně mobilizuje pokožku a podkožní vrstvu pomocí válečků a klapky. Tím se obnovuje tělní oběh a látková výměna, což pomáhá odstranit přebytečnou vodu a toxiny z těla.

Ošetření je velmi příjemné a relaxační a trvá 50 minut.

Po ošetření aplikujeme masážní technikou speciální LPG produkty (Anti-Cellulite Cream-In-Gel a Anti-Cellulite Intensive Serum), které cíleně působí na redukci celulitidy a zlepšují elasticitu pokožky. Tyto produkty mají rychle vstřebatelnou texturu a poskytují pocit svěžesti.

Vyzkoušejte naše ošetření a uvidíte sami rozdíl na své kůži!

Těžké a bolavé nohy? Oteklé kotníky? Viditelné žíly? Jak nohám ulevit?

Příčiny žilní nedostatečnosti:

Žíly v nohách zajišťují návrat krve do srdce. Jejich součástí jsou chlopně, které zabraňují zpětnému toku krve. Pokud tyto chlopně z důvodů souvisejících s rozšířením žilní stěny nefungují správně, dochází ke stagnaci krve, stav navíc zhoršuje i nezdravý životní styl (nedostatečná fyzická aktivita, nadváha, horko ...).

Máme řešení!

Dopřejte si kúru LPG ENDERMOTHÉRAPIE MEDICAL. Díky patentované terapeutické hlavici LPG přístroje Cellu M6 dochází k šetrné mobilizaci tkání, k obnově žilní mikrocirkulace a ke stimulaci lymfatického systému (2,5x).

Toto velmi příjemné ošetření o délce 20 minut poskytuje okamžitou a efektivní úlevu. Při pravidelné léčbě se zmírňuje bolest, zároveň dochází k viditelnému zeštíhlení nohou a odstranění otoků.

Nabízíme výhodné balíčky ošetření: 6 ošetření - sleva 5%, 10 ošetření - 10%, 15 ošetření -15%, 20 ošetření - 20%!

K balíčkům 10, 15  nebo 20 ošetření - LPG obleček zdarma.

Objednat se na proceduru můžete ON LINE:

Video o proceduře LPG Lipomassage

Video o technologie LPG Endermolift