LPG Lipomassage - masáže a tělová ošetření

LPG Systems je francouzská společnost, která vynalezla metodu endermologie před více než 30 lety. Tato metoda se původně užívala pro léčbu jizev a zlepšení kůže. Později se rozšířila i na estetickou medicínu, kde pomáhá odstraňovat celulitidu, formovat postavu a zpevňovat pokožku. Společnost LPG Systems má certifikát FDA (USA) a provádí výzkumy ve svém moderním centru.

Ošetření těla Lipomassage se zaměřuje na:

 • odstranění celulitidy, zpevnění pokožky
 • formování postavy a zeštíhlení
 • zlepšení lymfatického toku a mikrocirkulace
 • okysličení tkání a tonus kůže
 • sedativní efekt

K dalším LPG procedurám patří:

 • předoperační programy: připravují kůži k plastickým zákrokům
 • pooperační zotavení kůže: odstraňují otoky a fibrózy
 • sportovní a relaxační masáže

Výsledky ošetření těla viditelné již po 3. Ošetření. LPG ošetření jsou hygienická díky individuálním kostýmkům.

Na naší klinice používáme nový přístroj CELLU M6® Alliance s patentovanou technologií. Jeho ošetřující hlavice spojuje sílu válečku a intenzitu klapky pro účinnější stimulaci tkáně ve všech vrstvách.

Nabízíme následující ošetření tímto přístrojem:

Zbavte se uloženého tuku pomocí přístroje Cellu M6 Alliance®!

Efektivní řešení pro problematické partie Přirozené a bezbolestné ošetření LPG® Endermologie®

Přístroj Cellu M6 Alliance® dokáže odstranit uložený tuk z problematických partií těla. Díky 100% přirozené biostimulaci pokožky snižuje objem tuku, zeštíhlí a vymodeluje postavu.

Jak to funguje?

Endermologie®, unikátní 100% přirozená, neinvazivní a bezbolestná technika na omlazení, zeštíhlení a modelaci těla, aktivuje tukové buňky (adipocyty) a podporuje přirozenou lipolýzu (spalování tuků). Zároveň zpevňuje pokožku a vyhlazuje celulitidu.

Díky novému patentu Alliance® metoda endermologie ® stimuluje přirozené odvádění rezistentních a lokalizovaných tukových zásob, které se často nacházejí v oblasti hýždí a stehen (tukové polštáře). Mechanickou stimulací se současně zpevňuje pokožka, vyrovnávají se asymetrie hýždí a partie dostávají plný oblý tvar.

Celulitida je nepříjemný problém, který trápí většinu žen. Je způsobena změnami v podkožní tkáni a žilním oběhu, které jsou ovlivněny hormony, stravou a pohybem. Pokud se chcete zbavit nevzhledných ďolíčků na zadečku a stehnech, máme pro vás ideální řešení – anti-celulitidní ošetření přístrojem CELLU M6 Alliance®. Jedná se o patentovanou techniku Endermologie®, která šetrně mobilizuje pokožku a podkožní vrstvu pomocí válečků a klapky. Tím se obnovuje tělní oběh a látková výměna, což pomáhá odstranit přebytečnou vodu a toxiny z těla.

Ošetření je velmi příjemné a relaxační a trvá 50 minut.

Po ošetření aplikujeme masážní technikou speciální LPG produkty (Anti-Cellulite Cream-In-Gel a Anti-Cellulite Intensive Serum), které cíleně působí na redukci celulitidy a zlepšují elasticitu pokožky. Tyto produkty mají rychle vstřebatelnou texturu a poskytují pocit svěžesti.

Vyzkoušejte naše ošetření a uvidíte sami rozdíl na své kůži!

Těžké a bolavé nohy? Oteklé kotníky? Viditelné žíly? Jak nohám ulevit?

Příčiny žilní nedostatečnosti:

Žíly v nohách zajišťují návrat krve do srdce. Jejich součástí jsou chlopně, které zabraňují zpětnému toku krve. Pokud tyto chlopně z důvodů souvisejících s rozšířením žilní stěny nefungují správně, dochází ke stagnaci krve, stav navíc zhoršuje i nezdravý životní styl (nedostatečná fyzická aktivita, nadváha, horko ...).

Máme řešení!

Dopřejte si kúru LPG ENDERMOTHÉRAPIE MEDICAL. Díky patentované terapeutické hlavici LPG přístroje Cellu M6 dochází k šetrné mobilizaci tkání, k obnově žilní mikrocirkulace a ke stimulaci lymfatického systému (2,5x).

Toto velmi příjemné ošetření o délce 20 minut poskytuje okamžitou a efektivní úlevu. Při pravidelné léčbě se zmírňuje bolest, zároveň dochází k viditelnému zeštíhlení nohou a odstranění otoků.

LPG Endermologie – program pro maminky i všechny mimořádné ženy

Unavené nohy již nebudou omezujícím faktorem. Poradíme Vám, jak s lehkostí překonat tíhu a bolest.  

Příčiny žilní nedostatečnosti:

Žíly v nohou zajišťují návrat krve do srdce. Jejich součástí jsou chlopně, které zabraňují zpětnému toku krve. Pokud tyto chlopně z důvodů rozšířených žilních stěn nefungují správně, dochází ke stagnaci krve. Stav navíc zhoršuje i nezdravý styl života (nedostatečná fyzická aktivita, nadváha, tropické teploty, hormonální změny).

Řadu podobných komplikací řeší také budoucí i čerstvé maminky, včetně těžkých nohou.

Máme pro ně řešení!

Představujeme Vám kúru LPG ENDERMOTHÉRAPIE MEDICAL. Sílu bez kompromisu. Patentovaná terapeutická hlavice LPG přístroje Cellu M6 šetrně mobilizuje tkáně, obnovuje žilní mikrocirkulaci a  stimuluje lymfatický systém.

Toto velmi příjemné 20minutové ošetření přináší nejen okamžitou úlevu, ale i efekt. Pravidelné návštěvy zmírňují bolesti, ale také skvěle formují nohy a odstraní otoky.

Pro nastávající maminky máme speciální program – nový LPG Endermolift protokol „Mikrocirkulace“, dostupný v nejnovější generaci přístroje Cellu M6 Alliance. Je známý pro svůj drenážní účinek, aktivuje odvodnění, zrychluje tok v žilním i lymfatickém oběhu, a pro okamžitou úlevu a komfort mobilizuje až 1 litr vody. Nová patentovaná ošetřující hlavice umožňuje stimulaci mnoha fyziologických mechanismů současně.

Poporodní LPG péče

LPG Endermologie nabízí mnoho dalších cílených ošetření, například bezbolestnou léčbu jizev po císařském řezu. Dochází k obnově mikrocirkulace, předcházení vazivovým srůstům a podpoře správného a rychlého hojení.

Dokonalá postava na míru s LPG Endermologie

Napínání bříška způsobené růstem miminka a těhotenský přírůstek hmotnosti vedou k ochabování kůže i svalstva. Metoda Endermologie umožňuje aktivaci obnovení kolagenu a elastinu, pomáhá k obnovení tonusu a vyhlazení pokožky.  

Výhody LPG Endermologie

 • Přirozená stimulace liposukce pro dosažení hormonální stability
 • Uvolnění a spalování tukových rezerv
 • Zeštíhlující účinek
 • Zpevnění kožní tkáně

Zvyšujeme imunitu s LPG! 

Procedury LPG jsou široce známy po celém světě jako metody korekce postavy, léčby celulitidy a zlepšení pevnosti pokožky na obličeji a těle. Avšak pandemie koronavirové infekce na jaře roku 2020 a související dlouhé období domácí izolace a nedostatečné pohybové aktivity přinesly změny i v používání technologie LPG.

Podmínky, ve kterých žijeme, pracujeme a cestujeme, jsou velmi důležité, ale bohužel nedoceněné faktory našeho somatického zdraví. S prodlužující se délkou života, vzrůstem chronických onemocnění, vyčerpáním, stresem a různými problémy jsme nuceni přehodnotit náš život a zaměřit svou pozornost na to, co nás činí zejména zdravými.

Průzkum provedený v roce 2017 ve Francii odhalil reálnou genderovou nerovnost: u žen převládá více únava než u mužů (70 % oproti 55 %), stres (48 % oproti 35 %), úzkost (45 % oproti 35 %), jsou méně uvolněné (26 % oproti 41 %) a celkově se cítí hůře.

Tato situace byla bezpochyby zhoršena obdobím karantény a samoizolace. Výzkum úrovně psychologických poruch populace po epidemii COVID-19 odhalil psychologický stres u 35,27 % mužů a 64,73 % žen.

U převážné většiny lidí různých věkových skupin se kromě výše uvedených problémů psychologické povahy zhoršily mnohá chronická onemocnění pohybového aparátu, onemocnění vnitřních orgánů, objevily se různé neurologické poruchy a celková imunita se snížila.

V nabídce přístroje Cellu M6 Alliance od společnosti LPG Systems jsou právě pro tyto účely protokoly  "Relaxace" a "Endermopunktura", které pozitivně ovlivňují fyziologický stav člověka, mají svébytný psychoterapeutický efekt, pozitivně působí na emoční stav, podporují relaxaci, odpočinek, obnovu sil, zdraví a celkové posílení imunity.

 • Relaxace - v důsledku absolvování této kúry pacient nejen obnoví svou psychickou a emoční pohodu, ale získá také jedinečnou možnost korigovat estetické nedostatky postavy.
 • Endermopunktura - je příkladem syntézy čínské medicíny a terapeutického účinku mnohorozměrné mechanické stimulace tkání. Ovlivňování akupunkturních bodů na jednotlivých meridiánech lidského těla obnovuje energetická pole organismu, aktivuje trávení a detoxikaci, normalizuje chuť k jídlu, podporuje lipolýzu a zmenšení objemu.

Kúry LPG pozitivně ovlivňují celkové pohodlí člověka, posilují jeho imunitu a činí jeho organismus odolnějším vůči jakýmkoli onemocněním.

 

Důvěřujte profesionálům a vyberte si to nejlepší! Cellu M6 Alliance od LPG. 

 

Nabízíme výhodné balíčky ošetření: 6 ošetření - sleva 5%, 10 ošetření - 10%, 15 ošetření -15%, 20 ošetření - 20%!

K balíčkům 10, 15  nebo 20 ošetření - LPG obleček zdarma.

Objednat se na proceduru můžete ON LINE:

Video o proceduře LPG Lipomassage

Video o technologie LPG Endermolift