Odstranění celulitidy, formovaní postavy, zpevnění pokožky.

Nová generace přístroje pro formování postavy, odstranění celulitidy, restrukturalizace a omlazení pokožky obličeje. Tento přístroj Vám pomůže dosáhnout od malého zlepšení problematických oblasti těla a obličeje do velkého pokroku ve větších proměnách celého těla. T-Shape je inovativní přístroj, který obsahuje 3 technologie a umí účinně zatočit nejen s celulitidou, ale taky s nadváhou, povislým svalstvem a otoky. Nejnovější technologie použité v tomto přístroji, které se dají kombinovat, vám zaručí, že se budete cítit hubenější, mladší a krásnější! Kombinace použitých technologii a různých hlavic, umožňuje efektivně řešit nejen odstranění celulitidy, formování postavy nebo hubnutí, ale taky omlazení a obnovení pokožky obličeje. Veškerá ošetření jsou Pohodlné, Efektivní a Neinvazivní!

Na jakých principech T-Shape funguje:

 1. Laser LLLT – cíleně působí pouze na oblast tukových buněk. Tímto působením dochází k rozštěpení tuku na glicerol a mastné kyseliny, které jsou potom lymfatickým systémem odvedeny do krevního oběhu a následně vyloučeny z těla ven. Následně dochází ke zmenšení obvodu těla na ošetřených místech.
 2. Multipolární rádio frekvence (RF) - vytváří bipolární, multipolární vysokofrekvenční vlny, které vytváří intenzivní teplo na pojivové tkáni, včetně fibrózní tkáně, následně stimuluje tvorbu kolagenu a zlepšuje buněční metabolismus. Výsledkem je významné lokalizované hubnutí, snížení objemu a zlepšení kvality pokožky.
 3. Vakuové sání se sekvenčním válečkovým podtlakem – intenzivně působí na pokožku, tím zlepšuje krevní oběh a lymfatickou drenáž, usnadňuje fibroblastovou aktivitu, podporuje okysličení tkáni a umožňuje přesné rozdělení a směrování RF energie.

Tělová ošetření T-Shape

Ošetření přístrojem T-Shape není nijak věkově omezené. Naopak je určeno pro širokou skupinu klientů s různými druhy postavy. Díky inovativní technologie zaručuje rychlé, měřitelné a dlouhotrvající výsledky. Formování postavy těla není nijak časově náročné. Průměrný čas pro ošetření T-Shapem je pouhých 30 minut pro každou část těla. Ošetření je zcela bezbolestné, a zároveň příjemné a relaxační.

Zákrok zaručuje nejen dobré výsledky, ale zároveň zlepšuje krevní oběh v místech ošetření. Doporučujeme dvě ošetření týdně. Pro viditelný a dlouhotrvající výsledek je potřeba 8 až 10 ošetření. Naši vysoce kvalifikovaní a certifikovaní specialisté pečlivě vypracují individuální tělové programy pro každého klienta s přihlédnutím ke všem vlastnostem pokožky a zdraví, aby bylo dosaženo maximálního účinku.

Ošetření těla se zaměřuje na:

 • zpevnění ochablé pokožky, redukce celulitidy,
 • zeštíhlení a formování postavy,
 • zlepšení lymfatického toku a mikrocirkulace,
 • uvolnění svalů
 • zesílení okysličovaní tkání,
 • pooperační ošetření po liposukci.

Pro tělová ošetření se používají 3 nástavce:

 1. Multipolární válečkový nástavec - na formování těla a zmenšení celulitidy
 • Použité technologie: Multipolární RF, Laser LLLT, vakuové sání
 1. Velký multipolární nástavec – na cílené hubnutí a uvolnění svalů
 • Použité technologie: Multipolární RF, LED světlo (červené), vakuové sání
 1. Malý multipolární nástavec – na cílené hubnutí a uvolnění svalů
 • Použité technologie: Multipolární RF, LED světlo (červené), vakuové sání

Výsledky:

 • odstranění tuku a redukce celulitidy,
 • vyhlazení pokožky a významné zlepšení okysličení pokožky,
 • zvýšení pružností pokožky, díky zvýšené produkce elastinu a kolagenu,
 • redukce otoků
 • odstranění efektu pomerančové kůže.

Akční nabídka - ošetření T-SHAPE s 50% slevou! 
Cílem speciální nabídky je umožnit vám vyzkoušet tento multiefektivní přístroj a poznat jeho mimořádné účinky za akční cenu 850 Kč za 20 minutové ošetření vybrané partie těla (břicho, stehna, zadeček, ruce aj.). Akční cena platí jen pro jedno ošetření. Výhodné slevy získáte při zakoupení výhodných akčních balíčků ošetření!
Během trvaní této akční nabídky si můžete objednat výhodné balíčky tělových ošetření přístrojem T-SHAPE:

 • 4x T-SHAPE ošetření - sleva 10 % (dle vybrané partie ušetříte až 1 500 Kč)
 • 8x T-SHAPE ošetření - sleva 15 % (dle vybrané partie ušetříte až 4 500 Kč)
 • 10x T-SHAPE ošetření - sleva 20 % (dle vybrané partie ušetříte až 7 500 Kč)

Akční nabídka je platná od 18.1 do 28.2.2021!

Níže se můžete objednat na ošetření T-Shape s 50% slevou:

Video o ošetření přístrojem T-Shape