Beauty clinic Synergy -  nabízí jedinečné kosmetické a omlazovací programy. Naším klientům nabízíme širokou škálu procedur na obličej a tělo, zejména vyhlazení jemných vrásek, odstranění akné, špičkové tělové programy a procedury spojené s odstraněním celulitidy a formováním postavy. Pro lepší účinnost nabízených procedur klinika Synergy disponuje nejmodernějším zdravotním a kosmetologickým vybavením, využívá jedinečné a bezpečné postupy udržování krásy a zdraví s bezvadným klientským servisem.

Naši vysoce kvalifikovaní a certifikovaní specialisté pečlivě vypracují individuální programy omlazení a korekce vad pro každého klienta s přihlédnutím ke všem vlastnostem pokožky a zdraví, aby bylo dosaženo maximálního kosmetologického účinku.

Připravujeme klienty na estetické chirurgické zákroky. Před operační přípravou podporujeme a ovlivňujeme dobrý výsledek operace. Zároveň poskytujeme širokou škálu procedur pro po operační péči. Hlavním cílem post operačních ošetření je rychlé zotavení kůže, odstranění otoků, hematomů a fibróz.

Pro bližší informace o přístrojích klikněte na obrázek:

LPG Alliance Cell M6

Modula DL 808 - Diodový laser

VIP Lipo Line Duo

Modula IPL (Intense Pulsed Light)

Remodeling Face od BR

PDT/LED - světelná terapie

LPG Mobilift M6

Beauty Defect Repair

CooLifting