Pokud jste unaveni z častého holení, následných vyrážek, zarůstání chloupků či utrácení peněz za bolestivé vytrhávání chloupků voskem, je časově i cenově výhodnější podstoupit laserovou epilaci, která dokáže efektivně odstranit chloupky z obličeje i těla.

Na naší klinice používáme nejmodernější italský diodový 808 nm laser, který může ošetřovat světlejší či jemnější chloupky a díky systému chlazení je ošetření prakticky bezbolestné.

Laser Modula DL 808 je dvakrát rychlejší než ostatní diodový lasery. 600 wattů výstupního výkonu umožňuje získat rychlost 12 pulzů za sekundu. Rychlejší skenování kůže a krátký čas ošetření umožňuje nabídnout klientům více kvality a pohodlí. Tajemství jeho výkonu je v chladicí technologii HPC, která chrání pokožku a zaručuje vysoký výkon. Chladicí systém poslední generace, který přeskakuje těžkopádné technologie minulosti, je schopen pohlcovat rychle teplo produkované vysokým výkonem diody. Tímto se plně využije energie laseru k efektivní depilaci. Ochrana kůže je zajištěna SCS Skin chladicím systémem, který ochlazuje kůži a chrání kůži před vysokou teplotou.

Jak to funguje?

Diodový laser (808 nm) pro trvalou epilaci, který funguje na principu selektivní fototermolýzy, tj. absorpce světelné energie laseru melaninem ve folikulu chloupku. Světelná energie se zde mění na energii tepelnou, která zničí vyživující struktury folikulu. V důsledku větší koncentrace melaninu ve folikulu chloupku než v ostatních tkáních, dojde k výrazně většímu zahřátí folikulu než okolní tkáně a tím k jeho trvalému odstranění.

Pro koho jé doporučeno?

  • Pro všechny fototypy.
  • Vysoká citlivost na bolest.
  • Pánské silný až jemní zbytkové chloupky.
  • Povrchy na kostech, vaginálním labiu a perianální oblasti, kde je zapotřebí vysoké přesnosti.

Kolik ošetření budu potřebovat?

Obvykle je zapotřebí absolvovat sérii alespoň 5 – 10 sezení s rozestupem cca 4 – 10 týdnů dle ošetřované oblasti. Opakování je nutné z toho důvodu, že je ošetření účinné pouze na chloupky, které jsou ve fázi aktivního růstu (tzv. anagen), ve které se momentálně nachází pouze cca 20% chloupků z ošetřované lokality.

Jaký je rozdíl mezi ošetření IPL, diodovým a alexandritovým laserem?

Mnoho vědeckých studii potvrdily, že nejméně účinným prostředkem pro odstranění chloupků je intenzivní pulzní světlo (IPL), kdy bývá zapotřebí vysoký počet opakování, ošetření nemá dlouhotrvající výsledky a není možné bezpečně ošetřit tmavší fototypy. Jako nejúčinnější ze všech tří typů přístrojů vyšlo ošetření chloupků diodovými lasery. Ošetření alexandritovým laserem je bolestivější a méně účinnější, pro standardní evropské fototypy pleti (1-4), než ošetření diodovým laserem (např. Modula DL 808) z důvodu použití nižší vlnové délky, která propouští více světla.

Jsou nějaká omezení před a po ošetření?

Po dobu min. 4 týdnů před ošetřením chloupky nevytrhávejte. Můžete je pouze holit nebo zastřihovat, v opačném případě by byla snížena efektivita laseru. Ošetření se také nedoporučuje absolvovat na čerstvě opálené pokožce. Den před ošetřením chloupky oholte do hladka. Po ošetření doporučujeme pokožku několik dní zvýšeně hydratovat přípravky s panthenolem či aloe vera a vyhnout se návštěvám sauny či bazénů, které by mohly způsobit podráždění pokožky. Do podpaží min. 12 hod neaplikujte sprejový antiperspirant/deodorant. Zamezte působení UV záření na ošetřenou oblast min. 2 týdny po ošetření (můžete používat krémy s SPF 50).

Kdo bude provádět ošetření?

Ošetření provádí certifikovaný zdravotnický personál naši kliniky.

Pokud i Vy uvažujete o odstranění chloupků diodovým laserem, neváhejte nás kontaktovat!

Testovací ošetření 1 podpaží ZDARMA.

Ověřte si na "vlastní kůži" náš nejmodernější diodový laser Modula DL 808 před zakoupením ošetření. Součástí ošetření je bezplatná konzultace.

Video ukázka laserové epilace horního rtu

POZOR! Akce se 40% slevou na veškeré druhy epilace prodloužena do konce listopadu 2021. Neváhejte a využijte tuto mimořádnou nabídku za nejvýhodnější ceny v Praze!

Výběr z akčních cen laserové epilace se slevou 40%

BRADA + HORNÍ RET
původní cena 1300,-
Akční cena 800,-
ušetřite 500 Kč
TVÁŘE
původní cena 3200,-
Akční cena 1900,-
ušetřite 1300 Kč
PODPÁŽÍ OBĚ
původní cena 2850,-
Akční cena 1700,-
ušetřite 1150 Kč
PŘEDLOKTÍ
původní cena 3100,-
Akční cena 1900,-
ušetřite 1200 Kč
PUPÍK
původní cena 1500,-
Akční cena 900,-
ušetřite 600 Kč
TŘÍSLA-BIKINY
původní cena 2900,-
Akční cena 1700,-
ušetřite 1200 Kč