Jste unaveni z častého holení, následných vyrážek, zarůstání chloupků? Pak je pro Vás určena laserová epilace, která dokáže efektivně odstranit chloupky z obličeje i těla.

Používáme nejmodernější italský diodový 808 nm laser a díky systému chlazení je ošetření prakticky bezbolestné.

Laser Modula DL 808 je 2x rychlejší než ostatní diodové lasery. Rychlejší skenování kůže a krátký čas ošetření umožňuje nabídnout klientům více kvality a pohodlí. Tajemství jeho výkonu je v chladicí technologii HPC, která chrání pokožku a zaručuje vysoký výkon, ale i chrání  kůži před spálením.

Jak to funguje?

Diodový laser pro trvalou epilaci funguje na principu selektivní fototermolýzy, tj. absorpce světelné energie laseru melaninem ve folikulu chloupku. Světelná energie se zde mění na energii tepelnou, která zničí vyživující struktury folikulu. V důsledku větší koncentrace melaninu ve folikulu chloupku než v ostatních tkáních, dojde k výrazně většímu zahřátí folikulu než okolní tkáně, a tím k jeho trvalému odstranění.

Pro koho je laserová epilace vhodná?

  • Pro všechny fototypy
  • Pro osoby s citlivou pokožkou
  • Pro ženy i muže
  • Ideální na oblast kostí, vaginálním labiu a perianální oblasti, kde je zapotřebí vysoké přesnosti

Kolik ošetření budu potřebovat?

Obvykle je zapotřebí absolvovat sérii alespoň 6–10 ošetření,  s rozestupem 1 měsíce.  Během absolvování všech ošetření je velmi důležitá pravidelnost návštěv pro zaručení kvalitních výsledků.

Jaký je rozdíl mezi ošetřením IPL, diodovým a alexandritovým laserem?

Studie potvrdily, že nejméně účinným prostředkem pro odstranění chloupků je intenzivní pulzní světlo (IPL), kdy bývá zapotřebí vysoký počet opakování, ošetření nemá dlouhotrvající výsledky a není možné bezpečně ošetřit tmavší fototypy. Jako nejúčinnější je doporučeno ošetření chloupků diodovými lasery. Epilace alexandritovým laserem je bolestivější a méně účinná než ošetření diodovým laserem (např. Modula DL 808).

Jsou nějaká omezení před a po ošetření?

Po dobu min. 4 týdnů před ošetřením chloupky nevytrhávejte. Zhruba 1–2 dny před zákrokem doporučujeme oholit nebo zastřihnout ošetřovanou plochu do výšky 0,5–1 mm.  Ošetření se nedoporučuje absolvovat na čerstvě opálené pokožce. Po ošetření doporučujeme pokožku několik dní hydratovat krémy s panthenolem či aloe vera a vyhnout se návštěvám sauny či bazénů. Do podpaží min. 12 hod neaplikujte antiperspirant/deodorant. Zamezte působení UV záření na ošetřenou oblast min. 2 týdny po ošetření (můžete používat krémy s SPF 50).

Video ukázka laserové epilace horního rtu