Vážení klienti,

Po dobu mimořádného stavu nesmíme poskytovat kosmetické a jiné služby. Na základě udělené výjimky nadále můžeme prodávat kosmetické produkty. V případě zájmu si můžete produkty zakoupit osobně v prostorách kliniky Po–Pá od 12:00 do 18:00. Po dobu trvání mimořádného stavu kosmetické produkty taky posíláme kurýrní službou po platbě bankovním převodem. Objednávky posílejte na e-mail info@synergycosmetic.cz.  

Pozor novinka!  Protože během mimořádného stavu Vám nemůžete osobně poradit, rozhodli jsme Vám nabídnout ON LINE Video konzultace. Individuální 30 min. konzultace můžete rezervovat na naši FB stránce. Více najdete zde >>>  

 

Beauty clinic Synergy se nachází v historické budově Casa Bolzana, na proti tramvajové zastávky Hlavní nádraží (tramvaje č. 9, 15, 5, 26, 7, 2) a 400 m od zastávek metro Hlavní nádraží a Náměstí republiky. Placené parkování je možné v ulicích Bolzanova a U Bulharu. Další parkování najdete na parkovištích Hlavního a Masarykovo nádraží, nebo v ulicích Opletalova a Hybernská.

Zde nás najdete!

Bolzanova 1679/3,

Praha 1

Zavolejte nám!

Náš telefon:

+420 777 603 822

Pracovní doba:

PO - PÁ 09:00 – 20:00
SO - podle objednávek

Napište nám!

Náš mail:

info@synergycosmetic.cz

Video prezentace kliniky Synergy

360 virtuální prohlídka kliniky