Biologique Recherche produkty

Prodáváme  kosmetické produkty světoznámé francouzské firmy: Biologique Recherche, která byla založena před 40 lety, a fungovala jako výzkumná a vývojová laboratoř, jejímž jediným zaměřením byl vývoj výrobků pro profesionály nespokojených s produkty vyskytujícími se v té době na trhu. Dnes má Biologique Recherche pověstný věhlas díky ohromující efektivitě produktů, založených na vědeckém přístupu k péči o pleť. Používá výhradně ryzí, koncentrované ingredience v původním stavu, a stejně tak i inovativní a přesné postupy a procedury.

V současnosti je Philippe Allouche garantem unikátní filozofie a know-how Biologique Recherche v oblasti špičkové kosmetické péče šité na míru jednotlivých klientů. Biologique Recherche je mezinárodní značkou dostupnou v 35 zemích světa.
Beauty Institut Ambassade de la Beauté představuje vlajkovou loď umístěnou na prestižní adrese 32 Avenue des Champs-Elysées. Produkty s laboratoří BR využívají ženy I muži s aktivním společenským životem z celého světa. Patří k nim například: Madonna, Jennifer Lopez, Angelina Jolie, Brad Pitt, Carla Bruni a další…
Produkty Biologique Recherche v roce 2009 získaly ocenění Sisters Beauty Pro Awards 2009 za “VYJÍMEČNÝ PŘÍNOS“ kosmetickému průmyslu.
Autentičnost a harmonie jsou duchem a tvoří základ kosmetických produktů Biologique Recherche.

Veškeré kosmetické produkty Biologique Recherche spojuje tyto specifické charakteristiky:

  • Vysoké koncentrace botanických, mořských a biologických extraktů (více než 20% ve většině produktů).
  • Žádná umělá parfemace, z důvodu zachování integrity receptu a prevence před alergickými reakcemi.
  • Respektují původní strukturu aktivních ingrediencí a většina z nich jsou proto získávané během „studeného procesu".
  • Obsahují vysoce kvalitní kompozice a aktivní ingredience odpovídající kvalitě značky Biologique Recherche.
  • Produkty jsou formulovány tak, aby se s použitím unikátních, originálních technik a Remodeling Face Machine vzájemně doplňovaly a bylo dosaženo okamžitých, výjimečných a vždy magických výsledků.

Naše klinika nabízí kompletní řádu produktů Biologique Recherche se kterými setkáte v naší beauty klinice, také pro použití u vás doma. Kompletní sortiment produktů můžete zakoupit a vyzvednout v naši klinice v centru Prahy. Pokud Vás zajímají konkrétní produkty, můžete poslat dotaz přes níže uvedený odkaz.

NASTAVIT TŘÍDĚNÍ