Biologique Recherche produkty

Prodáváme kosmetické produkty světoznámé francouzské firmy Biologique Recherche. Byla založena před 40 lety, a fungovala jako výzkumná a vývojová laboratoř, jejímž jediným zaměřením byl vývoj výrobků pro profesionály, kterým chyběla na trhu kvalitní a účinná kosmetika. Dnes má Biologique Recherche  věhlas díky ohromující efektivitě produktů, založených na vědeckém přístupu k péči o pleť. Používá výhradně ryzí, koncentrované ingredience v původním stavu, a stejně tak i inovativní a přesné postupy a procedury.

Biologique Recherche je mezinárodní značkou dostupnou v 35 zemích světa. Beauty Institut Ambassade de la Beauté představuje vlajkovou loď umístěnou na prestižní adrese 32 Avenue des Champs-Elysées. Produkty z laboratoří BR využívají ženy i muži s aktivním společenským životem z celého světa. Patří k nim například: Madonna, Jennifer Lopez, Angelina Jolie, Brad Pitt, Carla Bruni a další…

Produkty Biologique Recherche v roce 2009 získaly ocenění Sisters Beauty Pro Awards 2009 za “VÝJIMEČNÝ PŘÍNOS“ kosmetickému průmyslu.
Autentičnost a harmonie jsou jejich duchem a tvoří základ kosmetických produktů BR.

Veškeré produkty spojují specifické charakteristiky:

  • Vysoké koncentrace botanických, mořských a biologických extraktů (více než 20 % ve většině produktů).
  • Žádná umělá parfemace, z důvodu zachování integrity receptu a prevence před alergickými reakcemi.
  • Respektují původní strukturu aktivních ingrediencí a většina z nich jsou proto získávané během „studeného procesu".
  • Obsahují vysoce kvalitní kompozice a aktivní ingredience odpovídající kvalitě značky.
  • Produkty jsou formulovány tak, aby se s použitím unikátních, originálních technik a Remodeling Face Machine vzájemně doplňovaly a bylo dosaženo okamžitých, výjimečných a vždy magických výsledků.

Naše klinika nabízí kompletní řady produktů Biologique Recherche také pro domácí použití.

NASTAVIT TŘÍDĚNÍ