Buněčná regenerace: chrání buňky a zachovává jejich dlouhověkost. Zlepšuje celkovou hydratační rovnováhu epidermis. Rekonstruuje a regeneruje dermis a zajišťuje tak korektivní účinek proti stárnutí a proti vráskám. Zesiluje buněčnou soudržnost. Celkový restrukturalizační a zpevňující účinek. Zpevňuje bariérovou funkci pokožky a posiluje ji tak v boji  proti negativním vnějším faktorům. Zvyšuje dermálně-epidermální interakce, které často s věkem klesají.
Absolutní inovace ve světě profesionální kosmetiky. La Grande Crème cílí na fenomény související s procesem stárnutí. Působí na proces stárnutí tkáně skutečným podpořením buněčného růstu.
Více o La Grande Créme
Luxusní okysličující a hydratační krém s liftingovým účinkem pomáhá předcházet a minimalizovat nerovnováhu pleti spojenou s procesem stárnutí a menopauzou. Exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche zvýrazňuje schopnosti sóji a extraktu divokých sladkých brambor. Doporučovaný pro ochablou, zralou a vrásčitou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z divokých sladkých brambor, sóji, vitamin E, včelí vosk a bambucký tuk.
Zpevňující krém tonizuje a posiluje pokožku. Doporučovaný pro zralou, ochablou pleť. Aktivní látky zahrnují mléčné proteiny, extrakt z okurky, řasy měchýřnaté, břečťanu a kyselinu mléčnou a aktivní zpevňující ingredience séra Splénodermine.
Omlazující krém hydratuje a revitalizuje pleť. Doporučovaný pro devitalizovanou zralou a poaknózní pleť. Aktivní látky zahrnují buněčný extrakt.
Okysličující krém se zpevňujícím účinkem pomáhá stimulovat, hydratovat a chránit pleť před znečištěním. Doporučovaný pro devitalizovanou, zralou, povadlou a městskou pleť. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, extrakt z okurky a kyselinu mléčnou.
Energizující botanická emulze chrání povadlou a křehkou pleť. Doporučováno pro povadlou, křehkou a devitalizovanou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z kůry mimózy, aloe vera, jojobový olej, mléčné proteiny, vitamin E a aktivní ingredience séra Grand Millésime.
Rozjasňující maska-krém ošetření s okamžitým a dlouhotrvajícím účinkem. Vytváří lehký liftingový efekt, okamžitě vyhlazuje a zvýrazňuje rysy obličeje. Hydratuje a sjednocuje odstín pleti. Pleť je sametově hladká a vypnutá. Doporučovaný pro všechny typy pletí a obzvláště vhodný při výskytu prvních vrásek. Aktivní ingredience zahrnují mořský elastin, extrakt z anýzu, olej z hroznových jader, perfluorodecalin a bílý jíl.
Zpevňující & kontury opět definující krém na obličej. Nahradil původní krémy Metamorphique a ADN Elastine Marine Collagene Marin. Má výjimečně zpevňující účinky. Bojuje proti ochablé pokožce a ptóze restrukturalizací oválu obličeje. Přirozené kontury jsou opět definovány a vyváženy, zatímco objem je harmoničtější.
Zabraňuje lipidové nedostatečnosti pleti. Obnovuje, opravuje a viditelně zlepšuje stav pleti. Poskytuje hydratační elementy. Zprostředkovává pocit komfortu během celého dne a to okamžitě pro aplikace
Krém s ovocnými kyselinami hydratuje a revitalizuje, poskytuje pleti přirozený jas. Není vhodný pro používání při opalování nebo při podávání vit. A. Doporučovaná pro devitalizovanou a suchou pleť jako jednoměsíční kůra, kterou je možno opakovat několikrát v roce. Aktivní látky zahrnují extrakt z jablka, zázvoru, grapefruitu, cukrové třtiny a kyselinu mléčnou.
Uchovává a optimalizuje úroveň hydratace pleti. Vyhlazuje vrásky způsobené dehydratací. Obnovuje a posiluje epidermis vlastní funkci ochranné bariéry. Stimuluje obnovující schopnosti epidermis. Pleť je po aplikace jemná a hladká.
Energizující botanická emulze chrání povadlou a křehkou pleť. Doporučováno pro povadlou, křehkou a devitalizovanou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z kůry mimózy, aloe vera, jojobový olej, mléčné proteiny, vitamin E a aktivní ingredience séra Grand Millésime.
Složení krému kombinuje esenciální mastné kyseliny a rostlinný komplex vytvářející jemnou hydratační emulzi, která zabraňuje vysušování pleti a zklidňuje epidermis. Doporučeno pro jemnou a/nebo dehydratovanou pleť.
Extrakt z hedvábných proteinů a botanické DNA pomáhá obnovit zdraví devitalizované pokožce vytvořením tenkého ochranného prodyšného filmu. Skvělý pro použití při cestě l etadlem jako prevence před dehydratací a iritací. Doporučovaný pro dehydratovanou a devitalizovanou pleť. Aktivní látky zahrnují botanické DNA, extrakt z hedvábí a kyselinu mléčnou.