VIP Complex procedury

VIP Lipo Line Duo je jediný přístroj svého  druhu, který umí účinně zatočit nejen s celulitidou, ale s nadváhou, povislým svalstvem a otoky. Pět funkcí tohoto přístroje, které se dají kombinovat, vám zaručí, že se  budete cítit hubenější, mladší a krásnější!

Ultrazvuková kavitace (Liposukce 3. generace)

Je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukce. Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků, které jsou obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Pokročilá technologie ultrazvukové kavitace je podstatně šetrnější než chirurgická liposukce. Nevyžaduje hospitalizaci a anestézii, kůže při ní zůstává neporušena. Je zcela nebolestivá a je dobře snášená. Tato metoda cíleně působí pouze na oblast tukových buněk, v nichž se vytváří kavita – bublina. Vyšší vnější tlak způsobí, že se tukové buňky smrští a vyplaví se z nich voda i tuk, které jsou potom lymfatickým systémem odvedeny do krevního oběhu a následně vyloučeny z těla ven. Kůže a okolní tkáně – svalstvo, cévy a nervy přitom zůstávají neporušeny. Trvalý efekt u každého pacienta je individuální a liší se podle struktury tkání, ošetřované oblasti, věku klienta, metabolismu a životního stylu, především pitného režimu, zdravé výživy a přiměřené pohybové aktivity. Viditelné a měřitelné výsledky již po třetím ošetření, průměrný úbytek je 2 - 4 cm tuku

Výsledky:

 • Odstranění tuku a redukce celulitidy
 • Vyhlazení pokožky a významné zlepšení oxygenace léčených tkání
 • Znovuobjevení pružných tkání v místech těla, kde před ošetřením byly jen tukové vrstvy.
 • Zvýšení optimálního obsahu vaziva v buňkách, zvláště produkce elastinu a kolagenu.
 • Následné odstranění efektu pomerančové kůže.

Léčba kavitací může být v průběhu týdne kombinována s různými dalšími typy podpory prováděného ošetření. Potom lze hodně typů terapií dokončit s maximálně optimalizovanými výsledky.

Funkce Transion

Transion je funkcí přístroje VIP Lipoline DUO, která po sérii individuálních aplikací účinkuje na přebytečnou tukovou tkáň a redukuje ji za pouhých 20 minut. Účinek je efektivní a dlouhotrvající. Stahování a napínání svalů způsobuje „stlačující a ždímající“ efekt. Tento efekt umožňuje v ošetřovaném poli rychle odplavit nadbytečné tekutiny a v nich rozpuštěné látky (tuky). Výsledkem je okamžitá ztráta centimetrů v ošetřované oblasti. Protože sval potřebuje energii k vykonání pohybu, je tato energie získána z tukové tkáně, která obklopuje ošetřovanou oblast a ihned spaluje uhlovodíky a následně i tuky. Zároveň, díky započaté svalové práci, probíhá okamžité zotavení svalového tónu s rychlým zpevněním oblasti. Čeká vás opravdová redukce centimetrů, která je měřitelná již po prvním ošetření, přesně v požadovaných oblastech a bez ochablosti!

 • lokalizované rychlé hubnutí
 • zpevnění svalů
 • tvarování postavy

Funkce Lynfogei

Lymfatický oběh a jeho poruchy jsou časté příčiny některých nedokonalostí a závažných patologických případů našeho organismu. Je tudíž nutné zlepšit tok lymfy, především pokud jsou narušeny cirkulační funkce a je zapotřebí navrátit drenáž lymfatických uzlů pro obnovení zdraví tkáně. Lynfogei je rychlá a bezpečná procedura s vynikajícími výsledky pro obličej a tělo. Pulzy, předávané přístrojem, stimulují svalová vlákna, která reagují jemnými stahy převedenými na tlaky podél lymfatických cév. To podporuje drenážní a čistící procesy. Drenáž pomáhá vyprázdnit kapiláry, odstraňuje jejich ucpávání, okysličuje a celkově zlepšuje tkáně.

 • léčba edému
 • celulitida
 • otoky
 • prevence lokalizovaných kosmetických problémů v důsledku špatného oběhu

Přijďte k nám vyzkoušet VIP Lipoline Duo, garantujeme vám výsledky již po  několika ošetřeních!

Podle potřeb, které potřebujete řešit individuálně vybereme vhodnější proceduru a nebo poskládáme program z několika vhodných procedur.

Průběh  ošetření: Pro optimální působení a dobré výsledky se doporučuje provádět  2-3x týdně.

Video o procedurách VIP Complex na hubnutí