Tvaruje obličej, krk a dekolt, redukuje kruhy kolem očí a tonizuje oční víčka, aby oči vypadaly větší, zlepšuje kvalitu pokožky a odstín, liftingový efekt je ohromující. To jsou jen některé příklady fungování přístroje Remodeling Face. Exklusivní technologie Remodeling Face má důležitou roli v moderní přístrojové kosmetologii. V kombinaci s vysoce koncentrovanými přípravky rostlinného, mořského a živočišného původu od BIOLOGIQUE RECHERCHE dá se dosáhnout ohromujícího efektu, který je okamžitý a stálý.

Přístroj Remodeling Face vydává tři typy elektrického proudu a jednu radiofrekvenční vlnu (vysokofrekvenční):

  • galvanický proud – jednosměrný trvalý proud, nastavitelný od 0-5 mA v režimu „obličej“ a 0-10mA v režimu „tělo“, podporuje rychlou absorpci účinných látek;
  • středně frekvenční proud. Tento proud, vzhledem k jeho rychlému opakování a pulzaci, nezpůsobuje zahřívání nebo hoření, stimuluje svalový tonus v obličeji. Střední frekvence proudu pracuje se svaly harmonicky a výhody tohoto dodatečné stimulace jsou kumulativní s každým dalším ošetřením.
  • vysokofrekvenční proud - zlepšuje epidermální regeneraci, má anti-bakteriální účinek.

Tyto tři typy proudu mohou být použity buď samostatně, nebo v kombinaci s ostatními, což poskytuje možnost přizpůsobit proceduru pro každého klienta individuálně. Různé parametry mohou být aplikovány tak, aby vytvořily požadovaný efekt na povrchu pokožky, na svaly obličeje, krku a dekoltu.

Doporučeno:

  • Procedura je doporučena pro všechny typy pleti a pro všechny věkové skupiny.
  • Zvláště doporučeno pro unavenou pleť se sníženým tonusem.

Účinek:

  • Okamžitý lifting obličeje: koriguje kontury obličeje, tonizuje oční kontury a víčka, vyhlazuje hluboké vrásky, redukuje jemné vrásky.
  • Čistící účinek: čistí pleť, má antibakteriální účinek.
  • Rychlá regenerace pleti: vylepšuje metabolismus, detoxikuje, uklidňuje pleť, vylepšuje regeneraci pleti, zlepšuje svalový tonus, zlepšuje krevní oběh a lymfatický tok.
  • Hluboce hydratuje pleť: vylepšuje stav hydrolipidového filmu pokožky, zvětšuje účinnost a efektivitu bio-rostlinných komplexů, zlepšuje okysličování vrchní vrstvy epidermis (při použití produktů exkluzivní řady VIP O²), sjednocuje reliéf pleti.

Výsledek:

  • Okamžitý účinek: koriguje kontury obličeje, zlepšuje vzhled jemných rýh a vrásek, významně redukuje hluboké vrásky, zvyšuje tonus a zlepšuje turgor pleti obličeje, krku a dekoltu, pleť má odpočnutý, omlazený vzhled a obnovuje se přirozené záření pleti.

Prodloužený účinek: dlouhotrvající liftingový efekt, pleť se rychlé regeneruje, vypíná se a je elastická

Video ukázka procedury RFM