Každý zná jednoduché pravidlo: pokud chce vypadat mladě a krásně, měl by se pravidelně starat o svoji pleť. Všechny programy péče o pleť od Biologique Recherche jsou vyvinuty tak, že se dají snadno přizpůsobit pro potřeby konkrétního klienta bez rozdílu pohlaví. Kosmetika Biologique Recherche se vzájemně doplňuje a rozsáhlá kolekce produktů nabízí řešení pro každý stav a typ pleti. Kosmetické produkty Biologique Recherche používá mnoho slavných světových osobností, mezi kterými nechybí herečky a herci, sportovci nebo politici. Hlavní výhodou výrobků Biologique Recherche je okamžitý účinek, dosažení efektivních a dlouhotrvajících výsledků se zaměřením na konkrétní problém vaší pleti.

Pro lepší účinnost kosmetický programu naše klinika používá skenovací systém Face Skin K19 pro hloubkovou diagnostiku stavu pleti. Přístroj Face Skin K19 provádí analýzu pleti podle 8 kritérii na základě kterých jsme schopní lépe vyhodnotit stav pleti a vybrat nejvhodnější proceduru. Navíc, přístroj má funkci lupy s videokamerou, která umožňuje detailní kontrolu stavu epidermis, dermis a UV vrstvy. Na základě výsledku každá zpráva v jednotlivých položkách poskytuje detailní analýzu stavu pleti a navrhuje příslušné odborné postupy dalších ošetření, návrhy na domácí péči o pleť a nabídku doporučených kosmetických produktu Biologique Recherche.

Kosmetické procedury Biologique Recherche nabízí několik variant péče o pleť se zaměřením na lifting a korekci vrásek:

Předpokládá se, že kosmetický přípravek nemůže nahradit plastickou operaci. Ale dnes, díky jedinečným technikám a metodám vyvinutým laboratoří Biologique Recherche, taková možnost existuje. Lift C.V.S. – jedna z nejoblíbenějších a nejvyhledávanějších procedur. Jedinečnost a efektivitu této procedury poskytuje vysoce koncentrovaná dvoufázová maska Lift CVS Vizáž a speciální masážní technika podobná poštipům dle Jacquet Leroye. Lift C.V.S. Visage obsahuje unikátní přírodní biorostlinný komplex, hyaluronovou kyselinu a vitaminy, které obnovují strukturu pleti, hluboce hydratují pleť a zabraňují stárnutí. Po ošetření Lift C.V.S. unavená pleť bez lesku oživuje před našima očima, je kompletně revitalizovaná, mizí projevy hyperkeratózu a používaná masážní technika od Biologique Recherche koriguje kontur obličeje, vytváří okamžitý a dlouhotrvající lifting efekt.

Doporučeno:

 • Pro mladou pleť: ošetření mastné a ztvrdlé kůže.
 • Pro unavenou a nadměrně suchou pleť: hydratuje, zabraňuje vývoji vrásek a zlepšuje strukturu pleti.
 • Pro unavenou a atonickou pokožku: koriguje kontur obličeje,zvyšuje tonus a zlepšuje turgor pletí
 • Pro křehkou pleť s projevy kuperozy: posílení imunitní funkce pleti, posílení stěny cév.
 • Před opalováním: posílení obranné funkce epidermis, zajištění krásného opálení.
 • Po opalování: jemná exfoliace a hydratace pleti, abyste si udrželi rovnoměrné, dlouhodobě opálení.

Účinek:

 • Peelingový účinek: hluboce čistí pleť, odstraňuje odumřelé buňky kůže, snižuje keratinizace pokožky, zlepšuje pleť.
 • Okamžitý lifting obličeje: mění obrysy obličeje, zpevňuje a tonizuje obličej, hydratuje a tonizuje oční kontury a víčka, vyhlazuje hluboké vrásky, redukuje vzhled jemných linek.
 • Hluboce hydratuje pleť: podporuje optimální stav hydrolipidového filmu pleti, zlepšuje pružnost pokožky, je zdrojem vitaminů a minerálů.
 • Čistící antibakteriální účinek: normalizuje tvorbu kožního mazu, vyrovnává pH pleti, čistí a stahuje póry.
 • Posílení cév: posiluje stěny cév, omezuje výskyt kožních žilek, posiluje obrannou funkci epidermis.

Výsledek:

 • Okamžitý účinek: ihned po první proceduře lépe definované obličejové kontury, dramatický se redukuje vzhled jemných linek a vrásek, zvláště kolem oči, úst a nosoretní rýhy. Oči se zdají širší a tváře pozvednuté. Pleť je vyhlazena, hydratována, zpevněna, zářivější a plná života!
 • Prodloužený účinek:.zlepšuje strukturu pokožky, plet‘ je hydratovaná, vláčná, měkká a sametová

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 2 ošetření za 10-15 dní, s následnou podpůrnou péčí – jedna procedura do 2-3 týdnů.

Mimické vrásky se objevují dost brzo – u většiny lidí se první vrásky vyskytují kolem třiceti let, a každý rok jsou viditelnější a jasnější. Pro vyřešení problému mimických vrásek se mnozí obracejí k plastické chirurgii nebo injekční terapii založené na použití neurotoxinů. Nicméně, existuje mnohem šetrnější způsob. Odbornici  Biologique Recherche vyvinuli exkluzivní proceduru Biofixine, která dovoluje vyřešit problém mimických vrásek bez použití plastické chirurgie a metod injekční terapie. Pro korekci mimických vrásek používá se exkluzivní anti-age maska-krém Masque-Creme Biofixine, která má větší účinek díky specifickým patentovaným masážním technikám. Komplexní účinek masky a masážních technik dokáže nejen redukovat stávající mimické vrásky ale také zabránit jejich výskytu v budoucnosti. Intenzivní účinek omlazující masky-krémy Masque-Creme Biofixine je dosažen díky použití extraktu z anýzu, který maximálně uvolňuje mimické svaly obličeje a tak redukuje hloubku mimických vrásek a navíc výrazně vzdaluje čas jejich výskytu v budoucnu. Aktivní ingredience zahrnují exkluzivní okysličující komplex VIP O², který stimuluje mechanismus regenerace tím, že přenáší kyslík do vrchních vrstev epidermis. Procedura korekce mimických vrásek Bioxifine je doporučena pro všechny typy pleti. Ošetření čistí, zklidňuje a zjemňuje pleť, obnovuje zdravý vzhled pokožky. Procedura normalizuje rovnováhu lipidu, díky tomu je pleť hladká, dokonce se snižuje pravděpodobnost výskytu zánětů, vyvolává procesy regenerace kožních buněk. Ve výsledku bude vaše pleť chráněna před nepříznivými vlivy životního prostředí.

Doporučeno:

 • Pro odstranění mimických vrásek, bez ohledu na věk.
 • Pro všechny typy ženské a mužské pleti s projevy předčasného a fyziologického stárnutí.

Účinek:

 • Rozjasňující a liftingový účinek: v důsledku uvolnění mimických svalů obličeje, redukují se vrásky a výrazně se vzdaluje čas jejich výskytu v budoucnu. Zvyšuje se elasticita a tonus pleti.
 • Rychlá regenerace pleti: pracuje na zvýšení kyslíku na povrchu pokožky, stimuluje metabolické procesy a regeneraci epidermis.
 • Hydratace pleti: rychlé regeneruje hydrolipidový film pleti.
 • Posílení cév: posiluje stěny cév, omezuje výskyt kožních žilek.
 • Ochranný účinek: chrání před nepříznivými vlivy životního prostředí, působí jako ochrana proti volným radikálům.

Výsledek:

 • Okamžitý účinek: mimické vrásky stávají méně viditelné, pleť se napíná a stává se pružnější, redukují se jemné vrásky. Obličej má svěží a zdravý vzhled.
 • Prodloužený účinek: výrazně snižuje se hloubka mimických vrásek, zpomaluje se vznik nových vrásek. Zlepšuje  se tonus pleti, díky tomu pleť je pružná a elastická. Redukuje tmavé kruhy v oblasti očí. Zanechává pleť jemnou a sametovou.

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 6-8 ošetření dvakrát týdně, s následnou podpůrnou péčí - jedna procedura  do 2-3 týdnů.

Restrukturalizační a vyhlazující ošetření Biologique Recherche jemně odstraní všechny vaše problémy s pletí. Zapomeňte, prosím na okamžik na stres, připravte se na potěšeni a radost z ošetřeni. Důraz je zde kladen na modelující a vyhlazující masáž z použitím dvoufázového přípravků «Soin Restructurant et Lissant», který obsahuje přírodní amino kyseliny, komplex Omega 3 a 6, extrakt z hedvábí, kyselinu hyaluronovou, regenerační rostlinný komplex a extrakt z dýně. Restrukturalizační a vyhlazující ošetření hydratuje a chrání vaši pleť, která je poté jemnější, hladší a zregenerovaná.

Doporučeno:

Pro citlivou pleť: Anti-stres, hydratační a zklidňující ošetření

 • Pro unavenou a nadměrně suchou pleť: hydratuje, zabraňuje vývoji vrásek a zlepšuje strukturu pleti.
 • Pro unavenou a atonickou pokožku: koriguje kontur obličeje, zvyšuje tonus a zlepšuje turgor pletí
 • Pro křehkou pleť s projevy kuperozy: posílení imunitní funkce pleti, posílení stěny cév.
 • Před opalováním: posílení obranné funkce epidermis, zajištění krásného opálení.
 • Po opalování:j emná exfoliace a hydratace pleti, abyste si udrželi rovnoměrné, dlouhodobě opálení.
 • Před a pooperační ošetření

Výsledky:

 • Vyhlazuje vrásky, vyrovnává nerovnosti pleti
 • Upevňuje vlákna pleti
 • Vytváří okamžitý liftingový efekt
 • Hydratuje do hloubky a posiluje přirozený ochranný systém pleti
 • Regeneruje epidermis po estetických zákrocích
 • Epidermis vyživován a plný nepostradatelných živin
 • Omezuje ztrátu základních živin.

Beauty Program:

Doporučujeme provedení 3x ošetření před a/nebo po letním období. Každé ošetření aplikovat s odstupem 7 dnů. Vaše pleť po 90 minutách čisté relaxace a intensivního požitku znovu nabude energii, vitalitu, jas a tón. Výsledkem 90 minutového programu bude absolutní relaxace, pevnější, zdravější pokožka a taky hladká a zářící pleť.

Nedávejte vráskám šanci a zařte krásou s Masque Caviar Vert!

Biologique Recherche přináší revoluční řešení, které Vám obnoví mladistvý vzhled. Masque Caviar Vert je nepřekonatelným koncentrátem proti vráskám, pracuje na obnově a zpevnění Vaší pokožky a její tři účinné platformy zaručí pokožce to nejlepší:

 • zelený kaviár a kolagen redukuje vrásky a je prevencí proti vzniku nových,
 • mořský exopolysacharid a extrakt z modré agáve zjemňuje rysy obličeje a posiluje dermální vrstvu,
 • obsažený 3D Matrix Lift a extrakty z červených mořských řas a plodů Tara okamžitě zpevňují pokožku a zlepšují její texturu.

Microneedling s Cocktail d'Actifs Régénérants nebízí neinvazivní omlazení pleti, stimulaci kolagenu a elastinu, až 90% lepší vstřebání účinných látek.

Multiaktivní séra Cocktail d'Actifs Régénérants jsou bohaté na vitamíny, peptidy, aminokyseliny, minerály a poskytují intenzivní, multifunkční výsledky, jako jsou redukce jemných linek a vrásek, aktivace buněčné obnovy, prevence stárnutí, rozjasnění pleti, hydratace, posílení jejího tonu, vyhlazení a obnova pokožky.

Přírodní alternativa injekčních výplní Revoluční náplasti na vrásky Seconde Peau je elektronicky vytvořená maska s nánovlákny kyseliny hyaluronové v 80% koncentraci, tj. Ve 40x vyšší koncentraci, než jaká je běžně dostupná v kosmetických produktech na trhu. Nanovlákna jsou nanesena pomocí 3D technologie v pěti vrstvách na Patchs Seconde Peau – speciální náplasti ve tvaru včelí plástve. Sérum urychluje dostupnost ksy.hyaluronové v pokožce a současně poskytuje liftingový efekt a vyhlazuje texturu pleti. Toto unikátní ošetření urychluje a optimalizuje proces hojení, opravuje a regeneruje kožní tkáň, zvyšuje pevnost a hustotu pokožky a urychluje buněčnou obnovu. Ihned po ošetření jsou silně redukovány hluboké vrásky, zpevněné, vypnuté a vyplněné obličejové rysy. Seconde Peau tak dokáže efektivně zpomalit procesy předčasného stárnutí. Elasticita pokožky je výrazně zlepšena a celkově je podpořen její celistvý vyhlazený vzhled.

EFEKT:

 • Viditelně vyplňuje obličejové rysy
 • Poskytuje okamžitě viditelný efekt vypnutí pleti
 • Odstraňuje příznaky stárnutí: vrásky a jemné linky
 • Zvyšuje soudržnost, pevnost a hutnost/hustotu pokožky
 • Urychluje buněčnou obnovu a optimalizuje proces hojení
 • Zpevňuje, vypíná a re-modeluje obličejové rysy
 • Rozjasňuje pleť
 • Opravuje a regeneruje kožní tkáň

DOPORUČENÝ PRO: zralou, poškozenou pokožku

SLOŽENÍ :

Regenerační a hojící proces optimalizující aktivní ingredience: Kyselina hyaluronová, mořské exopolysacharidy z Aber-Benoît, extrakt ze semen karobu

Zpevňující a vyhlazující aktivní ingredience: Kyselina hyaluronová, mořské exopolysacharidy z moře Iroise, extrakt z kasavy/manioku

Doporučujeme provedení 3-5 ošetření v kombinace s RFM, s odstupem 7 dnů. 3D technologie umožňuje nahradit vyplň.Vaše pokožka dostava druhou šance.

Video představení procedury