Pokud máte zájem o práci na naši klinice, vyplňte a pošlete formulář s životopisem. V současné době nabízíme následující volné pracovní pozice:
Náplň práce:
  • Provádění zákroků v oblasti korektivní estetické dermatologie (aplikace botulotoxinu, biorevitalizace, plazmaterapie, dermální výplně atd.),
  • Laserová ošetření laserem Fotona (omlazení 4D, odstranění výrůstků, pigmentace, žilek, strii, jizev po akné),
  • IPL  ošetření,
  • Dermatologické konzultace pacientů.
Co požadujeme:
  • Praxi v dermatologii se zaměřením na estetickou a laserovou dermatologii,
  • Spolehlivost, komunikativnost, příjemné a profesionální vystupování,
  • Komunikativní znalost AJ a RJ výhodou,
  • Dochvilnost, spolehlivost a pracovitost.
Co nabízíme:
  • Pracovní smlouvu na HPP, DPP nebo DPČ,
  • Hezké pracovní prostředí v centru Prahy,
  • Velmi dobré a motivační platové ohodnocení,
  • Zaměstnanecké slevy na produkty a procedury,
  • Úvazek je možné nastavit dle dohody a vašich možností.

    Vaše jméno:*

    Váš e-mail:*

    Váš telefon:*

    Průvodní dopis:*

    Vložte svůj životopis:*