Pokud máte zájem o práci na naši klinice, vyplňte a pošlete formulář s životopisem. V současné době nabízíme následující volné pracovní pozice:
Náplň práce:
  • Obsluha klientů estetické kliniky, objednání na ošetření,
  • Správa klientské databáze a zdravotní dokumentace,
  • Prodej kosmetických produktů, evidence skladu produktů,
  • Objednávání spotřebního materiálu a kosmetických produktů,
  • Vyřizování telefonických, mailových objednávek klientů, komunikace s klienty přes sociální sítě,
  • Pokladní činnost spojená s vyúčtováním služeb klientů a prodejem kosmetických produktů,
Požadujeme:
  • Optimismus, komunikativnost a příjemné vystupování.
  • Zájem o zdrávi, krásu a kosmetiku,
  • Velmi dobrá znalost češtiny slovem a písmem podmínkou. Znalost ruštiny a angličtiny výhodou.
  • Pečlivost, zodpovědnost a chuť učit se novým věcem,
Nabízíme:
  • Práce v estetické klinice v příjemném prostředí v centru Prahy,
  • Motivující finanční ohodnocení (základ + provize z prodeje produktů),
  • Zaměstnanecké slevy na estetická a kosmetická ošetření a kosmetické produkty.
Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc + odměny za prodej kosmetických produktů Nastup možný ihned
  • Provádění zákroků v oblasti korektivní estetické dermatologie (aplikace botulotoxinu, biorevitalizace, plazmaterapie, dermální výplně atd.),
  • Laserová ošetření laserem Fotona (omlazení 4D, odstranění výrůstků, pigmentace, žilek, strii, jizev po akné),
  • IPL  ošetření,
  • Dermatologické konzultace pacientů.
Co požadujeme:
  • Praxi v dermatologii se zaměřením na estetickou a laserovou dermatologii,
  • Spolehlivost, komunikativnost, příjemné a profesionální vystupování,
  • Komunikativní znalost AJ a RJ výhodou,
  • Dochvilnost, spolehlivost a pracovitost.
Co nabízíme:
  • Pracovní smlouvu na HPP, DPP nebo DPČ,
  • Hezké pracovní prostředí v centru Prahy,
  • Velmi dobré a motivační platové ohodnocení,
  • Zaměstnanecké slevy na produkty a procedury,
  • Úvazek je možné nastavit dle dohody a vašich možností.

    Vaše jméno:*

    Váš e-mail:*

    Váš telefon:*

    Průvodní dopis:*

    Vložte svůj životopis:*