Naše klinika nabízí širokou škálu služeb péče o tělo, od relaxačních a zdravotních masáží, přes detoxikační zábaly, až ke zeštíhlujícím přístrojovým ošetřením a výživovému poradenství. Za celý tým se snažíme, aby klienti byli při návštěvě naši kliniky maximálně spokojení a získali vždy péči, pro kterou k nám přichází. Velice nás proto těší, že se zájem o naše služby v poslední době zvyšuje a přibývá proto čím dál více spokojených a věrných klientů. Protože bychom chtěli našim zákazníkům nabídnout více možností a volných termínů, hledáme posilu do našeho týmu péče o tělo. Rádi bychom mezi sebe přivítali novou masérku, která by se stala naší kolegyní a obohatila naše služby.

Nabídka práce - Masérka

Náplň práce:
  • Provádění relaxačních, zdravotních masáží, SPA rituálů a různých typů zábalů
  • Obsluha kosmetologických tělových přístrojů (LPG, VIP Complex, T-Shape atd.)
Požadujeme:
  • Masérské vzdělání a předešlá masérská zkušenost.
  • Spolehlivost, komunikativnost, příjemné a profesionální vystupování.
  • Dochvilnost, spolehlivost a pracovitost.
  • Chuť se učit nové věci.
  • Komunikativní znalost AJ a RJ výhodou.
  • Certifikáty na práci s přístroji: LPG, VIP Complex, T-Shape nebo jiných značek výhodou.
Nabízíme:
  • Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr,  DPP nebo OSVČ.
  • Hezké pracovní prostředí v centru Prahy.
  • Dobré platové podmínky podle praxe a výkonností.
  • Školení a certifikace práce s přístroji.
  • Zaměstnanecké slevy na produkty a procedury.
  • Pravidelnou pracovní dobu.
  • Nástup možný ihned.
  Pokud máte zájem, vyplňte a pošlete formulář s životopisem:

Vaše jméno:*

Váš email:*

Váš telefon:*

Průvodní dopis:*

Vložte svůj životopis:*