Kolektiv salonu Synergy

Vítejte ve světě krásy, zdraví a duchovní harmonie!

Kosmetologická klinika SYNERGY kombinuje moderní korektivní dermatologii s pohodlím SPA procedur a nejlepších technik moderní kosmetologie od světově proslulé francouzské kosmetické značky Biologique Recherche hezky na jednom místě. Tyto kombinace různých metodik a postupů se v klinice vzájemně doplňují a podporují. Výsledkem je silný synergický efekt, který nám umožňuje dosáhnout efektivních výsledků kosmetologických procedur.

Jedinečnost kliniky spočívá v autorské koncepci práce: hluboká diagnostika, ozdravení a prevence. Tento koncepční přístup nám umožňuje vyvinout nejpřesnější postupy a jedinečné programy vhodné pro konkrétního klienta. Udržení mládí a krásy je mnohem snazší než jeho obnovení a zotavení po zanedbané péče. Proto doporučujeme našim klientům podstoupit komplexní programy nejen k řešení problémů s pleti, ale taky k povzbuzení buněk všech tkání, které jsou zodpovědné za pružnost a hydrataci pokožky. Je to nikdy nekončící práce nejen pro kosmetičky a doktory, ale především pro ženy samotné. Proto se říká, že krása ženy není dar, ale výsledek její vlastní práce.

Pokud jde o metody péče a omlazení, je to platné pro všechna pohlaví bez ohledu na věk a sociální zařazení našich klientů. Péče je nezbytná pro absolutně každého, kdo si chce udržet svou pleť zdravou, pružnou a mladou po mnoho let. Klinika SYNERGY disponuje nejmodernějším zdravotním a kosmetologickým vybavením, využívá jedinečné a bezpečné postupy udržování krásy a zdraví s bezvadným klientským servisem.

Naši vysoce kvalifikovaní a certifikovaní specialisté pečlivě vypracují individuální programy omlazení a korekce vad pro každého klienta s přihlédnutím ke všem vlastnostem pokožky a zdraví, aby bylo dosaženo maximálního kosmetologického účinku.

Připravujeme klienty na estetické chirurgické zákroky. Před operační přípravou podporujeme a ovlivňujeme dobrý výsledek operace. Zároveň poskytujeme širokou škálu procedur pro po operační péči. Hlavním cílem post operačních ošetření je rychlé zotavení kůže, odstranění otoků, hematomů a fibróz.

Přejeme si, abyste se u nás cítili dobře a příjemně. Dodáváme svým klientům dobrou náladu – určitě nám dáte za pravdu, že každý ubraný centimetr přes boky či pas i každá vyhlazená vráska vyvolá úsměv na tváři.

Milujeme svou práci a považujeme ji za umění! Zaměřujeme se na kvalitní výsledky ve spolupráci s našimi klienty, a proto klienti nám důvěřují a doporučují nás.

Přejeme Vám vždy zůstat zdraví, krásní a šťastní!

Patříme do sítě unikátních EXPERT CENTER značky Biologique Recherche.

V říjnu 2018 náš salon získal významné ocenění od Biologique Recherche ČR, kdy jsme byly vyhlášeny jako nejlepší v České republice v kategorie "Proměna salonu". 

V našem salonu se domluvíte česky, rusky a anglicky.

Najdete nás na adrese Bolzanova 1679/3 v centru Prahy a můžete se k nám snadno dostat jakýmkoliv druhem dopravy. V blízkosti se nachází velké množství placených parkovacích míst.

Video prezentace kliniky Synergy

360 virtuální prohlídka kliniky