Vítejte ve světě krásy, zdraví a duševní pohody!

Jsme prestižní klinika estetické medicíny, specializujeme se na injekční a neinvazivní zákroky v oblasti laserové a estetické dermatologie, kosmetologie a tvarování těla. Pomůžeme vám s omlazením pleti, odstraněním vrásek, žilek, pigmentací, nežádoucích chloupků nebo s léčbou akné, celulitidy a prevenci stárnutí!

Připravujeme klienty na estetické chirurgické zákroky. Před operační přípravou podporujeme a ovlivňujeme dobrý výsledek operace. Zároveň poskytujeme širokou škálu procedur po operační péči. Hlavním cílem post operačních ošetření je rychlé zotavení kůže, odstranění otoků, hematomů a fibróz.

Klinika Synergy k zákrokům používá pouze špičkové lasery a jiné lékařské a kosmetické přístroje od renomovaných výrobců.

Naše klinika je certifikovaný EXPERT CENTER BIOLOGIQUE RECHERCHE, proto exkluzivně využíváme nejmodernější kosmetické přístroje od této světově proslulé francouzské kosmetické značky.

Jedinečnost kliniky Synergy spočívá v autorské koncepci práce: diagnostika, řešení problému a prevence. Tento koncepční přístup nám umožňuje využívat nejúčinnější postupy a jedinečné individuální programy vhodné pro konkrétního klienta.

Máme rádi, když jsou výsledky naší práce přirozené. Zákroky u nás provádějí zkušení lékaři, kosmetičky a terapeutky s dlouholetou praxí. Svoji profesionalitu navíc neustále zvyšujeme na odborných kongresech a školení.

Milujeme svou práci a považujeme ji za umění! Zaměřujeme se na kvalitní výsledky ve spolupráci s našimi klienty, a proto klienti nám důvěřují a doporučují nás.

Na klinice se domluvíte česky, rusky a anglicky.

Najdete nás na adrese Bolzanova 1679/3 v centru Prahy a můžete se k nám snadno dostat jakýmkoliv druhem dopravy. V blízkosti se nachází velké množství placených parkovacích míst.

Přejeme Vám vždy zůstat zdraví, krásní a šťastní!

Video prezentace kliniky Synergy

360 virtuální prohlídka kliniky