Biorevitalizace / Mezoterapie je minimální invazivní postup,  při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikro injekcemi těsně pod pokožku.

Používáme různé koktejly a přípravky k dosažení optimálních výsledků:

 • revitalizace jemné pokožky
 • hydratace pokožky
 • vyhlazení vrásek
 • prevence stárnutí
 • vznik nového kolagenu a kožních buněk
 • odstranění pigmentace různého původu

Mezoterapii doporučujeme na:

 • obličej a tváře
 • čelo
 • kolem očí
 • krk
 • dekolt
 • hřbet ruky

Kontraindikací:

 • Zánět nebo infekční onemocnění
 • Těhotenství, period kojení
 • Používaní antikoagulanty, antibiotika.

Používáme širokou škálu přípravků a jejích kombinaci od předních evropských a světových výrobců. Na základě vašich potřeb Vám doktor nabídne ten nejlepší, který bude nejlépe vyhovovat vaši pokožce a pomůže vyřešit problém který potřebujete odstranit.

 

Bioregenerace na 100% s dosažením úžasných výsledků již po první proceduře!!

SuneKOS ─  unikátní injekční produkty vyrobené v Itálii. Hlavní výhodou SuneKOS na rozdíl od jiných produktů je jedinečný vzorec kyseliny hyaluronové a 6 aminokyselin, které vyživují fibroblasty a stimulují produkci nejen kolagenu a elastinu. Účinná podpora produkce nového kolagenu a elastinu je proto možná pouze při správném poměru těchto aminokyselin v přípravcích SuneKos.  Elastinová vlákna umožňují pokožce návrat do původního stavu klidu a pružnosti.

Přípravky SuneKOS 200 a SuneKOS 1200 účinně regenerují nové mladé fibroblasty, které syntetizují kolagen typu IV.

SuneKOS doporučuje kůru 4 ošetření, které zajistí přirozený efekt zářivé, pružné pokožky a přirozené omlazení díky bioregenerace extracelulární matrice. Extracelulární matrix je molekulární komplex, který se skládá z vody, strukturních proteinových složek (kolagenu a elastinu), speciálních proteinů a proteoglykanů.

SuneKOS 200 - skutečně pokročilé řešení s neuvěřitelným účinkem

 • Vyhlazuje vrásky, dodává efekt zářivé a pružné pokožky. Fibroblast syntetizuje více elastinových a kolagenových vláken. Obnovuje objem v periorbitální zóně a  hydratuje pokožku.
 • Redukuje tmavé kruhy pod očima a vyhlazuje vrásky kolem očí - tmavé kruhy a pytle pod očima jsou jedním z prvních příznaků stárnutí a unaveného dolního víčka. Kůže v této oblasti je velmi tenká, takže podkožní změny jsou okamžitě patrné na povrchu. Mimo to, v oblasti měkkých tkání kolem oka se navíc může hromadit tekutina, což vede k takzvaným „pytlům“.

SuneKOS 1200 - přirozený objemový efekt, pro ty kdo nemá rad výplně!

 • Podporuje kožní turgor. Vlastnosti kyseliny hyaluronové a speciálního shluku aminokyselin nemění tvar obličeje, ale pouze zlepšují pružnost pokožky, vyplňují ji v oblastech ztráty, dodává  vlhkost ve vrstvách dermis a hypodermis.

SuneKOS BODY - je navržen speciálně pro oblast vnitřních stehen, pokožky rukou, kolen a  povoleného bříška po porodu

 • Při práci s vnitřním povrchem stehen je nutné vzít v potaz individuální vlastnosti kůže v této oblasti. Je méně pružná než v jiných oblastech a může být 10x sušší. S věkem také prochází specifickými změnami. Přípravek je chráněn patentem a studován v rámci spolehlivého dermatologického výzkumu, který potvrzuje jeho výjimečnou účinnost. Přípravek obnovuje homeostázu extracelulární matrix, stimuluje fibroblasty k syntéze strukturálních proteinů a obnovuje pružnost a odolnost pokožky.

Bioregenerační procedura s přípravky SuneKOS je maximálně pohodlná a zahrnuje jemné vstříknutí přípravku do pokožky.

Nová generace kolagenu LinErase v současné době je jediný heterologní kolagen typu I ve formě injekce určený pro nejcitlivější oblasti obličeje a celého těla. Přípravek LinErase vytváří optimální podmínky pro rekonstrukci dermis a jejích kolagenových vláken a přispívá ke zlepšení hustoty, pružnosti a celkového stavu pokožky, a tím taky k mladistvému vzhledu. Kolagen LinErase byl oceněn prestižní evropskou cenou Perla estetické dermatologie v roce 2016. Otevírá nové možnosti v oblasti regenerace kůže a vrací pokožce její pevnost a ubývající kolagen. Patentovaný nealergenní přípravek je schválený americkou FDA a Evropským ústavem na kontrolu léčiv.

Co je to kolagen?

Kolagen je jednou z nejdůležitějších složek fibroblastů v extracelulární matrici pro vytváření nové pojivové tkáně a struktury. Existuje několik typů kolagenu s různými účely. Kolagen typu I ovlivňuje staré fibroblasty a vytváří nové kolagenové fibroblasty typu III. Kolagenové injekce pomáhají  pokožku zpevňovat, dělat ji hustší, pružnější a napnutější, stejně jako zbavit se jizev a strií. Kolagen nepřitahuje vodu a nedělá tkáň těžší, což znamená, že nedává otoky. Účinek kolagenových injekcí trvá dlouhou dobu a projevuje se liftingem pokožky, nikoli zvlhčovacím účinkem, proto je možné kombinovat s aplikaci kyseliny hyaluronové.

Pro koho je Linerase kolagen vhodný?

Kolagenová mezoterapie LinErase je vhodná pro ženy a muže různého věku. Efektivně působí na hluboké záhyby kolem úst a nosu, propadlé a povislé tváře, hlubokých jizev po akné. Signálem k zahájení léčby je unavená, ochablá a suchá pokožka, která postrádá pružnost a ztrácí záře.

Jaký je postup ošetření LinErase kolagen?

LineErase se výjimečně snadno aplikuje, protože nemá gelovou, ale tekutou formu. Těsně před provedením procedury lékař připraví roztok, který použije během ošetření. Přípravek LineErase je velmi účinný, protože jedna ampulka umožňuje provádět ošetření na čtyřech oblastech těla: obličeji, krku, dekoltu a hřbetu rukou.  Po dokončení aplikace přípravku je důležité ošetřenou oblast jemně masírovat.

Kdy jsou viditelné první výsledky ošetření?

První účinky jsou obvykle viditelné po několika dnech. Po této době můžete vidět zlepšení pružnosti, napětí a záře pokožky. Konečný efekt regenerace, zpevnění a zesílení pokožky je dosažen po úplné terapii. Získané výsledky trvají 6 až 12 měsíců.  Po zákroku se může v místě aplikace objevit zarudnutí, otok, svědění nebo citlivost. Tyto reakce mohou trvat až 2–3 dny. Po této době zmizí.  Léčba se provádí aplikaci 4 ošetření v intervalu 2 týdnů. Doporučená podpůrná kura: 1 ošetření jednou za 3 měsíce.

Vědecká studia prokázaly, že po injekčních aplikacích LinErase kolagenu typu I se:

 • o 90% zlepšila hustota kůže
 • o 98% zlepšila kvalita kůže

Kontraindikace:

 • Věk do 18 let
 • Těhotenství a kojení (studie s touto skupinou pacientů nebyly provedeny).
 • Rakovina kůže.
 • Zánětlivý proces v oblasti navrhovaného postupu.
 • Autoimunitní kožní onemocnění (sklerodermie, lupus atd.)
 • Keloidní jizvy

Přípravky LinErase se doporučuje užívat nejen při známkách stárnutí, ale také i ke zlepšení stavu jizev (post chirurgických či posttraumatických) a strií. Za tímto účelem je možné použít kombinovanou aplikaci kolagenu LinErase a roztoku LinErase Hydro na bázi kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností a aminokyselin.

Kombinované použití doporučujeme, protože přípravky se navzájem doplňují a umožňuje dosáhnout nejlepších výsledků během velmi krátké době.  Kyselina hyaluronová má maximální zvlhčující účinek, zatímco heterologní kolagen je naopak směřován více na regeneraci kolagenových vláken a zlepšení hustoty, pružnosti a celkového stavu pokožky.

Linerase Hydro - roztok na bázi kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností a aminokyselin, schopný remodelace a plnění buněčné matrix (PCM). Ideální příprava a vytvoření optimálního prostředí pro práci fibroblastů.

Produkt výrazně zlepšuje strukturu pokožky a poskytuje potřebnou hydrataci.

Produkt stimuluje tvorbu fibroblastů.

Kyselina hyaluronová aktivuje fibroblasty a podporuje vznik kolagenu.

Umožňuje použití minimálně invazivních technik podávání s minimálním traumatem kůže.

Standardní léčebný protokol, navržen k prevenci změn kůže souvisejících s věkem, zejména při těžké dehydrataci

Léčebná  kura:

3-5 aplikací s intervalem 7 dnů.

Podpůrná kura: 

1 aplikace s intervalem 1 měsíce

Přípravky LinErase se doporučuje užívat nejen při známkách stárnutí, ale také i ke zlepšení stavu jizev (post chirurgických či posttraumatických) a strií. Za tímto účelem je možné použít kombinovanou aplikaci kolagenu LinErase a roztoku LinErase Hydro na bázi kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností a aminokyselin.

Kombinované použití doporučujeme, protože přípravky se navzájem doplňují a umožňuje dosáhnout nejlepších výsledků během velmi krátké době.  Kyselina hyaluronová má maximální zvlhčující účinek, zatímco heterologní kolagen je naopak směřován více na regeneraci kolagenových vláken a zlepšení hustoty, pružnosti a celkového stavu pokožky.

Přípravky LineErase a SunekOS jsou velmi účinné a universální. Proto jsme připravili pro Vás mimořádnou akční nabídku aplikace těchto přípravků:

2 balíčky kombinovaného ošetření 4 oblastí přípravkem LinErase se slevou 20%

I balíček Ošetření 4 oblastí: obličeji, krk, dekolt a hřbety rukou Cena: Akční cena:
1 ošetření LinErase HYDRO 4 500 Kč
2 ošetření LinErase HYDRO + COLLAGEN po 7 dnech 8 500 Kč
3 ošetření LinErase HYDRO + COLLAGEN po 14 dnech 8 500 Kč
21 500 Kč 17 000 Kč (ušetříte 4500 Kč)

 

II balíček Ošetření 4 oblastí: obličeji, krk, dekolt a hřbety rukou Cena: Akční cena:
1 ošetření LinErase HYDRO 4 500 Kč
2 ošetření LinErase COLLAGEN po 7 dnech 6 800 Kč
3 ošetření LinErase COLLAGEN po 14 dnech 6 800 Kč
18 100 Kč 14 400 Kč (ušetříte 3700 Kč)

 

4 balíčky ošetření přípravkem SuneKOS se slevou 20%

I balíček SuneKOS 200: bioregenerace očního okolí Cena: Akční balíčková sleva 20%
1 ošetření SuneKOS 200 4500 Kč
2 ošetření SuneKOS 200 po 14 dnech 4500 Kč
3 ošetření SuneKOS 200 po 30 dnech 4500 Kč
13 500 Kč 10 800 Kč (ušetříte 2700 Kč)

 

II balíček SuneKOS 1200: bioregenerace obličeje Cena: Akční balíčková sleva 20%
1 ošetření SuneKOS 1200 6 800 Kč
2 ošetření SuneKOS 1200 po 14 dnech 6 800 Kč
3 ošetření SuneKOS 1200 po 30 dnech 6 800 Kč
20 400 Kč 16 500 Kč (ušetříte 3900 Kč)

 

III balíček SuneKOS 200 + 1200: bioregenerace očního okolí  a obličeje Cena: Akční balíčková sleva 20%
1 ošetření SuneKOS 200 + 1200 8 500 Kč
2 ošetření SuneKOS 200 + 1200 po 14 dnech 8 500 Kč
3 ošetření SuneKOS 200 + 1200 po 30 dnech 8 500 Kč
25 500 Kč 20 400 Kč (ušetříte 5100 Kč)
IV balíček SuneKOS Body: bioregenerace povadlé, povislé pokožky na bříšku, pažích, strie Cena: Akční balíčková sleva 20%
1 ošetření SuneKOS Body 10 500 Kč
2 ošetření SuneKOS Body po 14 dnech 10 500 Kč
3 ošetření SuneKOS Body po 30 dnech 10 500 Kč
31 500 Kč 25 200 Kč (ušetříte 6300 Kč)

Akční nabídka platí jen do 30.11.2022!

Neváhejte a využijte výhodné akční ceny!

Objednat se na ošetření můžete telefonicky, mailem nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Těšíme se na vaši návštěvu.