Biorevitalizace / Mezoterapie je minimální invazivní postup,  při kterém se speciální léčivé roztoky aplikují mikro injekcemi těsně pod pokožku.

Používáme různé koktejly a přípravky k dosažení optimálních výsledků:

 • revitalizace jemné pokožky
 • hydratace pokožky
 • vyhlazení vrásek
 • prevence stárnutí
 • vznik nového kolagenu a kožních buněk
 • odstranění pigmentace různého původu

Mezoterapii doporučujeme na:

 • obličej a tváře
 • čelo
 • kolem očí
 • krk
 • dekolt
 • hřbet ruky

Kontraindikací:

 • Zánět nebo infekční onemocnění
 • Těhotenství, period kojení
 • Používaní antikoagulanty, antibiotika.

Používáme širokou škálu přípravků a jejích kombinaci od předních evropských a světových výrobců. Na základě vašich potřeb Vám doktor nabídne ten nejlepší, který bude nejlépe vyhovovat vaši pokožce a pomůže vyřešit problém který potřebujete odstranit.

 

Nová generace kolagenu LinErase v současné době je jediný heterologní kolagen typu I ve formě injekce určený pro nejcitlivější oblasti obličeje a celého těla. Přípravek LinErase vytváří optimální podmínky pro rekonstrukci dermis a jejích kolagenových vláken a přispívá ke zlepšení hustoty, pružnosti a celkového stavu pokožky, a tím taky k mladistvému vzhledu. Kolagen LinErase byl oceněn prestižní evropskou cenou Perla estetické dermatologie v roce 2016. Otevírá nové možnosti v oblasti regenerace kůže a vrací pokožce její pevnost a ubývající kolagen. Patentovaný nealergenní přípravek je schválený americkou FDA a Evropským ústavem na kontrolu léčiv.

Co je to kolagen?

Kolagen je jednou z nejdůležitějších složek fibroblastů v extracelulární matrici pro vytváření nové pojivové tkáně a struktury. Existuje několik typů kolagenu s různými účely. Kolagen typu I ovlivňuje staré fibroblasty a vytváří nové kolagenové fibroblasty typu III. Kolagenové injekce pomáhají  pokožku zpevňovat, dělat ji hustší, pružnější a napnutější, stejně jako zbavit se jizev a strií. Kolagen nepřitahuje vodu a nedělá tkáň těžší, což znamená, že nedává otoky. Účinek kolagenových injekcí trvá dlouhou dobu a projevuje se liftingem pokožky, nikoli zvlhčovacím účinkem, proto je možné kombinovat s aplikaci kyseliny hyaluronové.

Pro koho je Linerase kolagen vhodný?

Kolagenová mezoterapie LinErase je vhodná pro ženy a muže různého věku. Efektivně působí na hluboké záhyby kolem úst a nosu, propadlé a povislé tváře, hlubokých jizev po akné. Signálem k zahájení léčby je unavená, ochablá a suchá pokožka, která postrádá pružnost a ztrácí záře.

Jaký je postup ošetření LinErase kolagen?

LineErase se výjimečně snadno aplikuje, protože nemá gelovou, ale tekutou formu. Těsně před provedením procedury lékař připraví roztok, který použije během ošetření. Přípravek LineErase je velmi účinný, protože jedna ampulka umožňuje provádět ošetření na čtyřech oblastech těla: obličeji, krku, dekoltu a hřbetu rukou.  Po dokončení aplikace přípravku je důležité ošetřenou oblast jemně masírovat.

Kdy jsou viditelné první výsledky ošetření?

První účinky jsou obvykle viditelné po několika dnech. Po této době můžete vidět zlepšení pružnosti, napětí a záře pokožky. Konečný efekt regenerace, zpevnění a zesílení pokožky je dosažen po úplné terapii. Získané výsledky trvají 6 až 12 měsíců.  Po zákroku se může v místě aplikace objevit zarudnutí, otok, svědění nebo citlivost. Tyto reakce mohou trvat až 2–3 dny. Po této době zmizí.  Léčba se provádí aplikaci 4 ošetření v intervalu 2 týdnů. Doporučená podpůrná kura: 1 ošetření jednou za 3 měsíce.

Vědecká studia prokázaly, že po injekčních aplikacích LinErase kolagenu typu I se:

 • o 90% zlepšila hustota kůže
 • o 98% zlepšila kvalita kůže

Kontraindikace:

 • Věk do 18 let
 • Těhotenství a kojení (studie s touto skupinou pacientů nebyly provedeny).
 • Rakovina kůže.
 • Zánětlivý proces v oblasti navrhovaného postupu.
 • Autoimunitní kožní onemocnění (sklerodermie, lupus atd.)
 • Keloidní jizvy

Linerase Hydro - roztok na bázi kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností a aminokyselin, schopný remodelace a plnění buněčné matrix (PCM). Ideální příprava a vytvoření optimálního prostředí pro práci fibroblastů.

Produkt výrazně zlepšuje strukturu pokožky a poskytuje potřebnou hydrataci.

Produkt stimuluje tvorbu fibroblastů.

Kyselina hyaluronová aktivuje fibroblasty a podporuje vznik kolagenu.

Umožňuje použití minimálně invazivních technik podávání s minimálním traumatem kůže.

Standardní léčebný protokol, navržen k prevenci změn kůže souvisejících s věkem, zejména při těžké dehydrataci

Léčebná  kura:

3-5 aplikací s intervalem 7 dnů.

Podpůrná kura: 

1 aplikace s intervalem 1 měsíce

 

Přípravky LinErase se doporučuje užívat nejen při známkách stárnutí, ale také i ke zlepšení stavu jizev (post chirurgických či posttraumatických) a strií. Za tímto účelem je možné použít kombinovanou aplikaci kolagenu LinErase a roztoku LinErase Hydro na bázi kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností a aminokyselin.

Kombinované použití doporučujeme, protože přípravky se navzájem doplňují a umožňuje dosáhnout nejlepších výsledků během velmi krátké době.  Kyselina hyaluronová má maximální zvlhčující účinek, zatímco heterologní kolagen je naopak směřován více na regeneraci kolagenových vláken a zlepšení hustoty, pružnosti a celkového stavu pokožky.

Přípravky LineErase jsou velmi účinné a universální, protože jedna ampulka umožňuje provádět ošetření na čtyřech oblastech těla: obličeji, krku, dekoltu a hřbetu rukou. Proto jsme připravili pro Vás mimořádnou akční nabídku dvou balíčků kombinovaného ošetření přípravky LinErase se slevou 15%.

Akční nabídka s platí jen do 30.11.2021!

I balíček ošetření

Ošetření 4 oblastí: obličeji, krk, dekolt a hřbety rukou Cena: Akční cena:
1 sezení LinErase HYDRO 4 000 Kč 3 400 Kč
2 sezení LinErase HYDRO + COLLAGEN po 7 dnech 8 000 Kč 6 800 Kč
3 sezení LinErase HYDRO + COLLAGEN po 14 dnech 8 000 Kč 6 800 Kč
20 000 Kč 17 000 Kč (ušetříte 3000 Kč)

 

II balíček ošetření

Ošetření 4 oblastí: obličeji, krk, dekolt a hřbety rukou Cena: Akční cena:
1 sezení LinErase HYDRO 4 000 Kč 3 400 Kč
2 sezení LinErase COLLAGEN po 7 dnech 6 500 Kč 5 500 Kč
3 sezení LinErase COLLAGEN po 14 dnech 6 500 Kč 5 500 Kč
17 000 Kč 14 400 Kč (ušetříte 2600 Kč)

 

Neváhejte a využijte výhodné akční ceny!

Objednat se na ošetření můžete telefonicky, mailem nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.