Nejen ženy, ale i muži chtějí dnes působit přirozeně a atraktivně. Ti z Vás, kteří stále váháte, nemějte obavy. Postaráme se o Vás.

Čistá a pružná pleť je jedním ze základních předpokladů pro sebevědomý vzhled.

Nabízíme speciální kosmetické procedury s použitím špičkové francouzské kosmetiky Biologique Recherche určené pro potřeby mužské pleti:

Péče o obličej

Všechny programy péče o pleť od Biologique Recherche jsou vyvinuty tak, že se dají snadno přizpůsobit potřebám konkrétního klienta. Kosmetika Biologique Recherche se vzájemně doplňuje a rozsáhlá kolekce produktů nabízí řešení pro každý stav a typ pleti. Používá ji mnoho slavných světových osobností, mezi kterými nechybí herci, sportovci nebo politici. Hlavními výhodami výrobků Biologique Recherche jsou okamžitý účinek, dosažení efektivních a dlouhotrvajících výsledků se zaměřením na konkrétní problém pleti.

Pro lepší účinnost kosmetické péče naše klinika používá moderní skenovací systém Face Skin K19 pro hloubkovou diagnostiku pleti. Analýza je prováděna  podle 8 kritérii, na základě kterých jsme schopni lépe vyhodnotit stav pleti a vybrat nejvhodnější proceduru. Navíc má, přístroj funkci lupy s videokamerou, která umožňuje detailní kontrolu stavu epidermis, dermis a UV vrstvy. Na základě toho  získáme detailní analýzu stavu pleti a navrhneme příslušné odborné postupy dalších ošetření včetně domácí péči o pleť.

Kosmetická ošetření Biologique Recherche nabízejí pro muže několik variant péče o pleť:

LPG Endermolift

Kůže je orgán, jehož buněčná aktivita udržuje její pevnost, hebkost a zdravý vzhled. Od 25. roku věku buňky kůže (fibroblasty) začínají zpomalovat produkci kolagenu a elastinu. Kůže se pak ztenčuje a objevují se známky stárnutí: vrásky, povislé kontury, matná pokožka.

LPG EndermoliftTM – světový lídr v buněčné stimulaci s přístrojem Cellu M6 – přináší 100% přírodní anti-aging metodu fungující na základě 3D stimulace pokožky k redukci známek stárnutí. Liftmassage má mnohem hlubší účinky než kterákoli jiná metoda a pomáhá pleti obnovit její pevnost a elasticitu. Prostřednictvím mechanické stimulace dochází k novotvorbě kolagenu a elastinu, a to  bezbolestné, neinvazivně a neagresivně.
Výsledek: rozjasnění a vyhlazení pleti,  obnovení kontur obličeje, přirozeně a mladě vypadající tvář.

Více o proceduře

Redukce vrásek, nedokonalostí pokožky a silný liftingový účinek, srovnatelný s účinkem plastické chirurgie, přináší Fotona 4D Lifting. Ošetření je skvělou volbou pro ty, kteří se zdráhají využít niťový lifting, výplně či skalpel, ale vyžadují razantnější účinek.

Fotona 4D Lifting je souborem synergických, neinvazivních laserových zákroků, které jsou prováděny z vnější i vnitřní strany tváře, a tím je dosaženo kontrakce kolagenu v celé oblasti a následného vypnutí a vyplnění bez použití injekčních výplňových materiálů. Dvě vlnové délky laseru (Er:YAG a Nd:YAG) a čtyři druhy ošetření umožňují komplexní přistup k omlazení v  různých úrovních: v hluboké, střední i povrchové vrstvé kůže, a zároveň jsou odstraněny drobné nedokonalosti.

Fotona 4D Lifting a její 4 čtyři odlišná na sebe navazující laserová ošetření nabízejí  efektivní metodu v bojí proti stárnutí obličeje, bez nutnosti anestezie či rekonvalescence. Toto ošetření lze aplikovat celoročně.

Nastavené hodnoty přístroje pro konkrétní typ pokožky nám umožňují dosáhnout  naprosto skvělých výsledků za pouhých 60 minut.

 1. Smooth Lifting – erbiový laser v první fázi, díky patentované technologii Smooth, ošetří sliznice zevnitř úst na tváři. Hned po ošetření je sliznice a kůže výrazně pevnější.
 2. FRAC3 – neodymovým laserem ve druhé fázi neinvazivně prohříváme pokožku v dermě, tím odstraníme nerovnosti a zpevníme pleť.
 3. PIANO –- neodymovým laserem ve třetí fázi nechirurgicky prohříváme  hlavní obličejové svaly. Dokáže totiž jako jediný z laserů pronikat nejhlouběji a stimulovat tvorbu kolagenu v hlubších vrstvách pokožky, kde běžné lasery ani neinvazivní přístroje nedosáhnou. Hned po ošetření je jasně viditelný liftingový efekt.
 4. SupErficial – patentovaný postup tzv. leštění povrchu pokožky pomocí technologie „studeného“ peelingu. Provádí se plným nebo frakčním laserovým paprskem, který  vyhlazuje a barevně sjednocuje povrch pokožky. Výsledkem je pevnější, jasnější a pružnější pleť.

Dle nejnovějších zahraničních odborných publikací se pro maximální až 2 roky přetrvávající efekt doporučuje absolvovat 2–3 ošetření za sebou v odstupu 3 měsíců.

Po ošetření se doporučuje používat krém s vysokým SPF. Pleť může být mírně zarudlá, zarudnutí do druhého dne ustupuje.

Našim klientům doporučujeme kombinaci ošetření Fotona 4D Lifting a SmoothEye, čímž  dosáhneme výrazného omlazení celého obličeje včetně očního okolí. Tato kombinace je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže.

Délka ošetření: 60 min.

Více o proceduře

Masáže

Máme pro Vás širokou nabídku masáží na tělo a obličej – zdravotní a odborné masáže, relaxační, wellness programy a různé další speciální masáže:

 

CooLifting

CooLifting je revoluční metoda regenerace a omlazení pokožky. Profesionální přístroj ve tvaru pistole CooLifting® vytváří silný studený průtok CO2, který proniká do hlubších vrstev pokožky spolu s velmi vysokou koncentrací účinných látek (kúra obsahuje jednorázové ampule po 4 ml).

Omlazení pleti CooLiftingem® má dvojí efekt:

 • Okamžitý účinek (intenzivní hydratace, lifting),  rozjasnění pleti, redukce vrásek a prevence jejich vzniku.
 • Dlouhodobý účinek (omlazení): regenerace dermisu, zlepšení textury a kvality pokožky. Aktivace syntézy kolagenu, což přispívá ke zlepšení pružnosti pokožky.
Více o proceduře

Naše klinika při léčbě akné využívá výjimečnou kombinaci speciálního kosmetického ošetření Biologique Recherche "Péče o mastnou pleť a odstranění akné" a světelné terapie PDT/LED. Tato léčebná kombinace:

 • Redukuje aktivní akné a brání tvorbě nového
 • Zcela bezbolestná a neinvazivní péče
 • Pomůže vám získat zpět Vaše sebevědomí

Zánětlivé projevy akné jsou charakteristické šířením projevů po celém obličeji.  Není problémem pouze dospívajících, může přetrvávat i v dospělosti a zanechávat následky v podobě pigmentových skvrn a hlubokých jizev. Jedním aktivátorem  akné je mastná pleť, se kterou je spojeno hodně potíží – zanícené vyrážky (komedony, např. hormonální poruchy, špatná životospráva, pobyt ve vysokých teplotách  vzduchu, nesprávná péče o pleť. Specialisté laboratoře Biologique Recherche vyvinuli pro takový typ pleti efektivní ošetření, které pomáhá rychle odstranit kožní problémy. Důležitou součástí procedury je Masque Vivant ( "živá maska"). Díky obsahu extraktu z pivovarských kvasnic, který je získán metodou extrakce za studena,  umožňuje použité vitamíny skupiny Ba minerály udržovat „živé“ delší dobu. Tím se aktivně regenerují struktury mastné a problémové pleti. Kolagen obsažený v masce Vivant dále  hydratuje, tonizuje plet´, stahuje rozšířené póry, а taky bio-komplex, který změkčuje, vyživuje pokožku a posiluje stěny cév.

Doporučený program obsahuje 6 ošetření 2x týdně a následnou podpůrnou péči vždy 1 ošetření do 3 – 4 týdnů.

Světelná terapie

Aplikace světelné terapie PDT/LED velice efektivně doplňuje kosmetickou proceduru "Péče o mastnou pleť a odstranění akné",  podněcuje progresivní hojení akné a urychluje jeho průběh.

Již po 3. aplikaci kombinované péče dochází k vymizení zánětlivých ložisek a hojení. Díky analgetickému účinku dochází k výraznému potlačení bolesti a svědění a postupně mizí pigmentové skvrny po akné. Polarizované světlo má protizánětlivý účinek, tudíž  nedochází během léčby k žádným komplikacím, navíc  PDT/LED stimuluje hojení tkání, tvorbu kolagenu, a tím zabraňuje tvorbě hlubokých jizev.

Světelná terapie (PDT – Photodynamic therapy) patří mezi nejstarší léčebné metody lidstva datující se až do starověkého Egypta. Nejmodernější LED světla využívají speciální diody s vysokou svítivostí a vyšším průměrem pro maximální vyzařovaný výkon na ošetřovanou plochu a pro jedinečnou míru polarizace.

Kombinace červeného, modrého, žlutého a zeleného světla představuje nejširší spektrum využití a pomáhá při řešení následujících problémů:

 • Ničení bakterii, které vyvolávají akné
 • Zklidnění kůže a redukci jizev
 • Odstranění otoků a kožních zánětů
 • Omlazení kůže
Více o proceduře
LPG Lipomassage

Procedura LPG Systems Lipomassage
Francouzská společnost LPG Systems, vynálezce metody endermologie, uvedla svou převratnou metodu před více než 30 lety. Efektivita těchto ošetření byla potvrzena již několika výzkumy, během kterých si lékaři všimli významného zlepšení stavu kůže a snížení tukových zásob v těle po provedených ošetřeních LPG.V naši klinice pro proceduru Lipomassage používáme přístroj nové generace CELLU M6® Alliance.

Ošetření těla Lipomassage se zaměřuje na:

 • Zpevnění pokožky
 • Formování postavy a zeštíhlení
 • Zlepšení lymfatického toku a mikrocirkulace
 • Zesílení okysličování tkání


Vip Lipo Line Duo

VIP LIPO LINE DUO multifunkční přístroj na lokalizované hubnutí a zpevnění svalů
Je jediný přístroj svého druhu, který umí účinně zatočit s nadváhou, povislým svalstvem a otoky, či zmírnit příznaky předčasného stárnutí! Pět funkcí tohoto přístroje, které se dají kombinovat, Vám zaručí, že se budete cítit mladší a především štíhlejší!

Žádné injekce ani operace! Ošetření VIP Lipo Line Duo je  bezbolestné a účinné:

 • Trvalý a stabilní pokles nadbytečných tukových vrstev
 • Lokalizované rychlé hubnutí
 • Tvarování postavy a rychlé zpevnění svalů
 • Rychlé zpevnění každého svalového svazkuNeinvazivní lifting obličeje
 • Zlepšení tonusu kůže
Více o proceduřách

Pokud jste unaveni z častého holení, následných vyrážek, zarůstání chloupků či bolestivé vytrhávání chloupků voskem, je časově i cenově výhodnější podstoupit laserovou epilaci, která dokáže efektivně odstranit chloupky z obličeje i těla.

Na naší klinice používáme nejmodernější italský diodový laser, který může ošetřovat i jemnější chloupky, a díky systému chlazení je ošetření prakticky bezbolestné.

Laser Modula DL 808 je 2x rychlejší než ostatní diodové lasery. 600 wattů výstupního výkonu umožňuje získat rychlost 12 pulzů za sekundu. Rychlejší skenování kůže a krátký čas ošetření umožňuje nabídnout klientům více kvality a pohodlí. Tajemství jeho výkonu je v chladicí technologii HPC, která chrání pokožku před spálením a zaručuje vysoký výkon.

Jak to funguje?

Diodový laser pro trvalou epilaci funguje na principu selektivní fototermolýzy, tj. absorpci světelné energie laseru melaninem ve folikulu chloupku. Světelná energie se zde mění na energii tepelnou, která zničí vyživující struktury folikulu. V důsledku větší koncentrace melaninu ve folikulu chloupku než v ostatních tkáních, dojde k výrazně většímu zahřátí folikulu, a tím k jeho trvalému odstranění.

Laser je doporučen

 • Pro všechny fototypy
 • Pro ty, co mají vysokou citlivost na bolest
 • Pánské silné chloupky
 • Povrchy na kostech a perianální oblasti, kde je zapotřebí vysoké přesnosti

Kolik ošetření budu potřebovat?

Obvykle je zapotřebí absolvovat sérii alespoň 5-10 sezení s rozestupem cca 4–10 týdnů dle ošetřované oblasti.

Jaký je rozdíl mezi ošetřením IPL, diodovým a alexandritovým laserem?

Mnoho vědeckých studii potvrdilo, že nejméně účinným prostředkem pro odstranění chloupků je intenzivní pulzní světlo (IPL), kdy bývá zapotřebí vysoký počet opakování, ošetření nemá dlouhotrvající výsledky a není možné bezpečně ošetřit tmavší fototypy. Jako nejúčinnější  je ošetření chloupků diodovými lasery. Ošetření alexandritovým laserem je bolestivější a méně účinné, než ošetření diodovým laserem  z důvodu použití nižší vlnové délky, která propouští více světla.

Jsou nějaká omezení před a po ošetření?

Po dobu min. 4 týdnů před ošetřením chloupky nevytrhávejte. Můžete je pouze holit nebo zastřihovat, v opačném případě by byla snížena efektivita laseru. Ošetření se také nedoporučuje absolvovat na čerstvě opálené pokožce. Den před ošetřením chloupky oholte do hladka. Po ošetření doporučujeme pokožku několik dní hydratovat přípravky s panthenolem či aloe vera a vyhnout se návštěvám sauny či bazénům, by nedošlo k  podráždění pokožky. Do podpaží min. 12 hod neaplikujte sprejový antiperspirant/deodorant. Zamezte působení UV záření na ošetřenou oblast min. 2 týdny po ošetření (můžete používat krémy s SPF 50).

Pokud i Vy uvažujete o odstranění chloupků diodovým laserem, neváhejte nás kontaktovat!

Po dobu min. 4 týdnů před ošetřením chloupky nevytrhávejte. Můžete je pouze holit nebo zastřihovat, v opačném případě by byla snížena efektivita laseru. Ošetření se také nedoporučuje absolvovat na čerstvě opálené pokožce. Den před ošetřením chloupky oholte do hladka. Po ošetření doporučujeme pokožku několik dní hydratovat přípravky s panthenolem či aloe vera a vyhnout se návštěvám sauny či bazénům, aby nedošlo k  podráždění pokožky. Do podpaží min. 12 hod neaplikujte antiperspirant/deodorant. Zamezte působení UV záření na ošetřenou oblast min. 2 týdny po ošetření (můžete používat krémy s SPF 50).

Pozor! Do konce roku 2023 při nákupu balíčku 5 ošetření sleva 55 %!

Můžete se objednat ON LINE.

Prodáváme francouzskou přírodní kosmetiku světoznámé firmy Biologique Recherche, která byla založena před 30 lety. Dnes má Biologique Recherche pověstný věhlas díky ohromující efektivitě produktů, založených na vědeckém přístupu k péči o pleť. Používá výhradně ryzí, koncentrované ingredience v původním stavu, a stejně tak i inovativní a přesné postupy a procedury.

Produkty s laboratoří BR využívají ženy I muži s aktivním společenským životem z celého světa. Patří k nim například: Madonna, Jennifer Lopez, Angelina Jolie, Brad Pitt, Carla Bruni a další…
Produkty Biologique Recherche v roce 2009 získaly ocenění Sisters Beauty Pro Awards 2009 za “VÝJÍMEČNÝ PŘÍNOS“ kosmetickému průmyslu.
Autentičnost a harmonie jsou duchem a tvoří základ kosmetických produktů Biologique Recherche.

Veškeré kosmetické produkty Biologique Recherche spojují tyto specifické charakteristiky:

 • Vysoké koncentrace botanických, mořských a biologických extraktů (více než 20 % ve většině produktů).
 • Bez parfemace, z důvodu zachování integrity receptu a prevence před alergickými reakcemi.
 • Respektují původní strukturu aktivních ingrediencí a většina z nich jsou proto získávané během „studeného procesu".
 • Obsahují vysoce kvalitní kompozice a aktivní ingredience odpovídající kvalitě značky Biologique Recherche.
 • Produkty jsou formulovány tak, aby se s použitím unikátních, originálních technik a Remodeling Face Machine vzájemně doplňovaly a bylo dosaženo okamžitých, výjimečných a nejlepších výsledků.

Naše klinika nabízí kompletní řádu produktů Biologique Recherche, které lze u nás též zakoupit pro domácí péči.

Více o produktech Biologique Recherche

Video ukázka ošetření pro muže: