Nejen ženy, ale i muži chtějí dnes působit příjemně, přirozeně a atraktivně. Ti z Vás, kteří jste zatím ošetření v našem centru neabsolvovali, se neobávejte a přijďte nás navštívit.

Čistá, jemná a pružná pleť je jedním ze základních předpokladů pro krásný vzhled. Když je vše perfektní, mění se i Vaše vystupování.

Nabízíme speciální kosmetické procedury s použitím francouzské bio kosmetiky Biologique Recherche určené pro potřeby mužské pleti:

Péče o obličej

Všechny programy péče o pleť od Biologique Recherche jsou vyvinuty tak, že se dají snadno přizpůsobit pro potřeby konkrétního klienta. Kosmetika Biologique Recherche se vzájemně doplňuje a rozsáhlá kolekce produktů nabízí řešení pro každý stav a typ pleti. Kosmetické produkty Biologique Recherche používá mnoho slavných světových osobností, mezi kterými nechybí herci, sportovci nebo politici. Hlavní výhodou výrobků Biologique Recherche je okamžitý účinek, dosažení efektivních a dlouhotrvajících výsledků se zaměřením na konkrétní problém vaší pleti.

Pro lepší účinnost kosmetický programu naše klinika používá skenovací systém Face Skin K19 pro hloubkovou diagnostiku stavu pleti. Přístroj Face Skin K19 provádí analýzu pleti podle 8 kritérii na základě kterých jsme schopní lépe vyhodnotit stav pleti a vybrat nejvhodnější proceduru. Navíc, přístroj má funkci lupy s videokamerou, která umožňuje detailní kontrolu stavu epidermis, dermis a UV vrstvy. Na základě výsledku každá zpráva v jednotlivých položkách poskytuje detailní analýzu stavu pleti a navrhuje příslušné odborné postupy dalších ošetření, návrhy na domácí péči o pleť a nabídku doporučených kosmetických produktu Biologique Recherche.

Kosmetické procedury Biologique Recherche pro může nabízí několik variant péče o pleť:

LPG Endermolift

Kůže je orgán, jehož buněčná aktivita udržuje její pevnost, hebkost a zdravý vzhled. Od 25 let, buňky kůže (fibroblasty) začínají zpomalovat produkci kolagenu a elastinu. Kůže se pak ztenčuje a objevují známky stárnutí: vrásky, povislé kontury, matná pleť. LPG - světový lídr v buněčné stimulaci s přístrojem Cellu M6 - přináší Endermolift™ - 100% přírodní anti-aging metodu fungující na základě 3D stimulace pokožky k vymazání známek stárnutí. Liftmassage má mnohem hlubší účinky než kterákoli jiná metoda a pomáhá pleti obnovit její pevnost a elasticitu. Prostřednictvím mechanické stimulace je povrch kůže stimulován k vytvoření hloubkových biologických reakcí, které jsou bezbolestné, neinvazivní a neagresivní.
Výsledek: zářící pleť, obnovené kontury obličeje, hladkou kůží přirozeně a mladě vypadající tvář.

Více o proceduře

Redukce vrásek, nedokonalostí pokožky a silný liftingový účinek, srovnatelný s účinkem plastické chirurgie. Fotona 4D ošetření je skvělou volbou pro ty, kteří se zdráhají využít niťový lifting, výplně či skalpel, ale vyžadují razantnější účinek.

Fotona 4D je souborem synergických, neinvazivních laserových zákroku, které jsou prováděny z vnější i vnitřní strany tváře a tím je dosaženo kontrakce kolagenu v celé oblasti a následného vypnutí a vyplnění bez použití injekčních výplňových materiálu. Dvě vlnové délky laseru (Er:YAG a Nd:YAG) a čtyři druhy ošetření umožňují komplexní přistup k omlazení ve čtyřech různých úrovních: v hluboké, střední i povrchové vrstvé kůže a zároveň jsou odstraněny drobné nedokonalostí.

Čtyři „dimenze“ v nazvu Fotona 4D odkazuji právě na čtyři odlišná laserová ošetření. Tyto zákroky jsou spojené v jednu efektivní metodu v bojí proti stárnutí obličeje, bez nutnosti anestezie či rekonvalescence. Toto ošetření lze aplikovat celoročně.

Jde o 4 po sobě jdoucí kroky, kdy lékař přizpůsobí přesně nastavené hodnoty přístroje konkrétnímu typu pokožky a dosahujeme tak naprosto skvělých výsledků za 60 minut.

 1. Smooth Lifting - Erbiový laser v první fázi ,díky patentované technologie Smooth, ošetří sliznice zevnitř úst na tváři. Hned po ošetření již lze cítit jazykem, že sliznice a kůže je výrazně pevnější.
 2. FRAC3 - Neodymovým laserem ve druhé fázi neinvazivně prohříváme pokožku v derme, tak odstraníme nerovnosti a zpevníme pleť.
 3. PIANO - Neodymovým laserem ve třetí fázi neinvazivně prohříváme do hloubky místa hlavních obličejových svalů. Dokáže totiž jako jediný z laserů pronikat nejhlouběji a stimulovat tvorbu kolagenu v hlubších vrstvách pokožky, kde běžné lasery ani neinvazivní přístroje nedosáhnou. Hned po ošetření je jasně viditelný liftingový efekt.
 4. SupErficial - Patentovaný postup leštění povrchu pokožky pomocí technologie „studeného“ peelingu. Provádí se plným nebo frakčním laserovým paprskem. Erbiovým laser vyhlazuje a barevně sjednocuje povrch pokožky. Výsledkem je pevnější, jasnější a pružnější pleť.

Dle nejnovějších zahraničních odborných publikací se pro maximální a až 2 roky přetrvávající efekt doporučuje absolvovat 2-3 ošetření za sebou v odstupu 3 měsíců.

Po ošetření se doporučuje používat krém s vysokým SPF. Pleť může být mírně zarudlá, zarudnutí do druhého dne ustupuje.

Našim klientům doporučujeme kombinaci ošetření  Fotona 4D a SmoothEye, díky tomu můžou dosáhnout výrazného omlazení celé oblasti obličeje, včetně očního okolí. Tato kombinace je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže.

Délka ošetření: 60 min.

Více o proceduře

Masáže

Máme pro Vás širokou nabídku masáží na tělo a obličej – zdravotní a odborné masáže, relaxační masáže, wellness programy a různé speciální masáže.

Využijte naši nabídku masáží a přijďte si je vyzkoušet k nám do salonu:

 

CooLiftingCooLifting – revoluční metoda regenerace a omlazení pokožky. Profesionální přístroj ve tvaru pistole Coolifting® vytváří silný studený průtok CO2, který proniká do hlubších vrstev pokožky spolu s velmi vysokou koncentrací účinných látek (kúra obsahuje jednorázové ampule po 4 ml).

Omlazení pleti CooLiftingem® má dvojí účinek:

 • Okamžitý účinek (intenzivní hydratace, lifting). Rozjasnění pleti, redukce vrásek a prevenci jejich vzniku.
 • Dlouhodobý účinek (omlazení): regenerace dermisu, zlepšení textury a kvality pokožky. Aktivace syntézu kolagenu, což přispívá ke zlepšení pružnosti pokožky.
Více o proceduře

Naše klinika při léčbě akné využívá výjimečnou kombinaci speciálního kosmetického ošetření Biologique Recherche "Péče o mastnou pleť a odstranění akné" a světelné terapie PDT/LED. Tato léčebná kombinace:

 • Redukuje aktivní akné a brání tvorbě nového
 • Zcela bezbolestná a neinvazivní
 • Pomůže vám získat zpět sebevědomí

Zánětlivé akné jsou charakteristické šířením akné na celou plochu obličeje. Není problémem pouze dospívajících, může přetrvávat i do dospělosti a zanechávat následky v podobě pigmentových skvrn a hlubokých jizev. Jedním z důvodu akné je mastná pleť s kterou je spojeno hodně potíží – zanícené vyrážky (komedony, akné), mastný vzhled a rozšířené póry. Zvýšenou tvorbu kožního mazu můžou způsobit vnitřní důvody (hormonální poruchy, chybná výživa atd.) a vnější (vysoká teplota vzduchu, nesprávná péče). Specialisté laboratoře Biologique Recherche vyvinuli pro takový typ pleti efektivní proceduru, která rychle odstraňuje všechny výše uvedené problémy. Důležitou součástí procedury je maska Masque Vivant, což v překladu z francouzštiny znamená "živá maska". Tenhle název maska získala díky své hlavní složce – extraktu z pivovarských kvasnic, který je získán metodou extrakce za studena. Tato metoda umožňuje průběžně podporovat procesy fermentace v droždí, a v důsledku toho zůstávají "živé" delší dobu. Navíc metoda extrakce pivovarských kvasnic za studena umožňuje uchovat vitamíny skupiny B, minerály, které aktivně regenerují strukturu mastné a problémové pleti. Kromě toho Masque Vivant obsahuje kolagen, který hydratuje, tonizuje plet´, stahuje rozšířené póry, а taky bio-komplex, doplňující působení kvasnic, který změkčuje a vyživuje pokožku a posiluje stěny cév.

Doporučený program obsahuje 6 ošetření dvakrát týdně, s následnou podpůrnou péčí - jedna procedura  do 3 - 4 týdnů.

Světelná terapie

Aplikace světelné terapie PDT/LED velice efektivně doplňuje kosmetickou proceduru "Péče o mastnou pleť a odstranění akné"  a podněcuje progresivní hojení akné a urychluje jeho průběh.

Již po třetí aplikace kombinované léčby dochází k vymizení zánětlivých ložisek. Postižená místa se hojí. Zároveň, díky analgetickému účinku, dochází k výraznému potlačení bolesti a svědění a  postupně mizí pigmentové skvrny po akné. Díky protizánětlivému účinku polarizovaného světla nedochází během léčby k žádným komplikacím. Těžké zánětlivé akné zanechávají následky v podobě jizev, ale aplikace světelné terapie PDT/LED stimuluje hojení tkání, stimuluje tvorbu kolagenu, a tím zabraňuje tvorbě hlubokých jizev.

Naše dlouholeté zkušeností pomohly se zbavit nebo výrazně omezit následky akné desítkám klientů.

Světelná terapie (PDT - Photodynamic therapy) patří mezi nejstarší léčebné metody lidstva datující se až do starověkého Egypta. Nejmodernější LED světla využívají speciální diody s vysokou svítivostí a vyšším průměrem pro maximální vyzařovaný výkon na ošetřovanou plochu a pro jedinečnou míru polarizace.

Kombinace červeného, modrého, žlutého a zeleného světla představuje nejširší spektrum využití a pomáhá při řešení následujících problémů:

 • Ničení bakterii, které vyvolávají akné
 • Zklidnění kůže a redukci jizev
 • Odstranění otoků a kožních zánětů
 • Omlazení kůže
Více o proceduře
LPG Lipomassage

Procedura LPG Systems Lipomassage
Francouzská společnost LPG Systems, vynálezce metody endermologie, uvedla svou převratnou metodu před více než 30 lety. Efektivita těchto ošetření byla potvrzena již několika výzkumy, během kterých si lékaři všimli významného zlepšení stavu kůže a snížení tukových zásob v těle po provedených ošetřeních LPG.V našem salonu pro proceduru Lipomassage používáme převratnou technologii nového přístroje CELLU M6® Alliance.

Ošetření těla Lipomassage se zaměřuje na:

 • zpevnění pokožky
 • formování postavy a zeštíhlení
 • zlepšení lymfotického toku a mikrocirkulace
 • zesílení okysličovaní tkání


Vip Lipo Line Duo

VIP LIPO LINE DUO multifunkční přístroj na lokalizované hubnutí a zpevnění svalů
Je jediný přístroj svého  druhu, který umí účinně zatočit s nadváhou, povislým svalstvem a otoky, či zmírnit příznaky předčasného stárnutí! Pět funkcí tohoto přístroje, které se dají kombinovat, vám zaručí, že se  budete cítit mladší a především štíhlejší!

Žádné injekce či operace! VIP Lipoline Duo zvládá vše  bezbolestně:

 • trvalý a stabilní pokles tloušťky nadbytečných tukových vrstev
 • lokalizované rychlé hubnutí
 • tvarování postavy a zpevnění svalů
 • rychlé a plné zpevnění každého svalového svazku
 • neinvazivní lifting obličeje
 • zvýšení tónu kůže
Více o proceduřách

Pokud jste unaveni z častého holení, následných vyrážek, zarůstání chloupků či utrácení peněz za bolestivé vytrhávání chloupků voskem, je časově i cenově výhodnější podstoupit laserovou epilaci, která dokáže efektivně odstranit chloupky z obličeje i těla.

Na naší klinice používáme nejmodernější italský diodový 808 nm laser, který může ošetřovat světlejší či jemnější chloupky a díky systému chlazení je ošetření prakticky bezbolestné.

Laser Modula DL 808 je dvakrát rychlejší než ostatní diodový lasery. 600 wattů výstupního výkonu umožňuje získat rychlost 12 pulzů za sekundu. Rychlejší skenování kůže a krátký čas ošetření umožňuje nabídnout klientům více kvality a pohodlí. Tajemství jeho výkonu je v chladicí technologii HPC, která chrání pokožku a zaručuje vysoký výkon. Chladicí systém poslední generace, který přeskakuje těžkopádné technologie minulosti, je schopen pohlcovat rychle teplo produkované vysokým výkonem diody. Tímto se plně využije energie laseru k efektivní depilaci. Ochrana kůže je zajištěna SCS Skin chladicím systémem, který ochlazuje kůži a chrání kůži před vysokou teplotou.

Jak to funguje?

Diodový laser (808 nm) pro trvalou epilaci, který funguje na principu selektivní fototermolýzy, tj. absorpce světelné energie laseru melaninem ve folikulu chloupku. Světelná energie se zde mění na energii tepelnou, která zničí vyživující struktury folikulu. V důsledku větší koncentrace melaninu ve folikulu chloupku než v ostatních tkáních, dojde k výrazně většímu zahřátí folikulu než okolní tkáně a tím k jeho trvalému odstranění.

Pro koho jé doporučeno?

 • Pro všechny fototypy.
 • Vysoká citlivost na bolest.
 • Pánské silný až jemní zbytkové chloupky.
 • Povrchy na kostech, vaginálním labiu a perianální oblasti, kde je zapotřebí vysoké přesnosti.

Kolik ošetření budu potřebovat?

Obvykle je zapotřebí absolvovat sérii alespoň 5 – 10 sezení s rozestupem cca 4 – 10 týdnů dle ošetřované oblasti. Opakování je nutné z toho důvodu, že je ošetření účinné pouze na chloupky, které jsou ve fázi aktivního růstu (tzv. anagen), ve které se momentálně nachází pouze cca 20% chloupků z ošetřované lokality.

Jaký je rozdíl mezi ošetření IPL, diodovým a alexandritovým laserem?

Mnoho vědeckých studii potvrdily, že nejméně účinným prostředkem pro odstranění chloupků je intenzivní pulzní světlo (IPL), kdy bývá zapotřebí vysoký počet opakování, ošetření nemá dlouhotrvající výsledky a není možné bezpečně ošetřit tmavší fototypy. Jako nejúčinnější ze všech tří typů přístrojů vyšlo ošetření chloupků diodovými lasery. Ošetření alexandritovým laserem je bolestivější a méně účinnější, pro standardní evropské fototypy pleti (1-4), než ošetření diodovým laserem (např. Modula DL 808) z důvodu použití nižší vlnové délky, která propouští více světla.

Jsou nějaká omezení před a po ošetření?

Po dobu min. 4 týdnů před ošetřením chloupky nevytrhávejte. Můžete je pouze holit nebo zastřihovat, v opačném případě by byla snížena efektivita laseru. Ošetření se také nedoporučuje absolvovat na čerstvě opálené pokožce. Den před ošetřením chloupky oholte do hladka. Po ošetření doporučujeme pokožku několik dní zvýšeně hydratovat přípravky s panthenolem či aloe vera a vyhnout se návštěvám sauny či bazénů, které by mohly způsobit podráždění pokožky. Do podpaží min. 12 hod neaplikujte sprejový antiperspirant/deodorant. Zamezte působení UV záření na ošetřenou oblast min. 2 týdny po ošetření (můžete používat krémy s SPF 50).

Kdo bude provádět ošetření?

Ošetření provádí certifikovaný zdravotnický personál naši kliniky.

Pokud i Vy uvažujete o odstranění chloupků diodovým laserem, neváhejte nás kontaktovat!

Testovací ošetření 1 podpaží ZDARMA.

Ověřte si na "vlastní kůži" náš nejmodernější diodový laser Modula DL 808 před zakoupením ošetření. Součástí ošetření je bezplatná konzultace.

 

CHCI SE OBJEDNAT NA TESTOVACÍ OŠETŘENÍ S BEZPLATNOU KONZULTACI:

  Vaše jméno:*

  Váš email:*

  Váš telefon:*

  Průvodní dopis:*

  Vložte svůj životopis:*

   

  POZOR AKCE! 20% sleva na veškeré druhy epilace do odvolání. Neváhejte a využijte tuto mimořádnou nabídku za nejlepší cen v Praze!

  Můžete se objednat ON LINE.

  Prodáváme francouzskou přírodní kosmetiku světoznámé firmy: Biologique Recherche, která byla založena před 30 lety. Dnes má Biologique Recherche pověstný věhlas díky ohromující efektivitě produktů, založených na vědeckém přístupu k péči o pleť. Používá výhradně ryzí, koncentrované ingredience v původním stavu, a stejně tak i inovativní a přesné postupy a procedury.

  Produkty s laboratoří BR využívají ženy I muži s aktivním společenským životem z celého světa. Patří k nim například: Madonna, Jennifer Lopez, Angelina Jolie, Brad Pitt, Carla Bruni a další…
  Produkty Biologique Recherche v roce 2009 získaly ocenění Sisters Beauty Pro Awards 2009 za “VYJÍMEČNÝ PŘÍNOS“ kosmetickému průmyslu.
  Autentičnost a harmonie jsou duchem a tvoří základ kosmetických produktů Biologique Recherche.

  Veškeré kosmetické produkty Biologique Recherche spojuje tyto specifické charakteristiky:

  • Vysoké koncentrace botanických, mořských a biologických extraktů (více než 20% ve většině produktů).
  • Žádná umělá parfemace, z důvodu zachování integrity receptu a prevence před alergickými reakcemi.
  • Respektují původní strukturu aktivních ingrediencí a většina z nich jsou proto získávané během „studeného procesu".
  • Obsahují vysoce kvalitní kompozice a aktivní ingredience odpovídající kvalitě značky Biologique Recherche.
  • Produkty jsou formulovány tak, aby se s použitím unikátních, originálních technik a Remodeling Face Machine vzájemně doplňovaly a bylo dosaženo okamžitých, výjimečných a vždy magických výsledků.

  Naše klinika nabízí kompletní řádu produktů Biologique Recherche se kterými se setkáte v naší beauty klinice, také pro použití u vás doma. Kompletní sortiment produktů můžete zakoupit v naši klinice v centru Prahy.

  Více o produktech Biologique Recherche

  Video ukázka procedur pro může: