Po dobu platností usnesení č. 1079 Vlády ČR ze dne 21. října 2020, Beauty clinic Synergy má otevřeno v plném rozsahu s výjimkou poskytování kosmetických služeb Po–Pá od 10:00 do 18:00 (mimo svátek 28.10).  Všichni naši lékaři a zdravotnický personál pracuje ve zvýšeném hygienickém režimu. Nadále zajišťujeme prodej kosmetických produktů během otevírací doby.

Vzhledem k vyhlášenému omezení pohybu osob od 22.10 jsme obnovili možnost objednání produktů BR s dopravou kurýrní službou (platba bankovním převodem). Objednávky produktů posílejte výhradně na e-mail info@synergycosmetic.cz.

V návaznosti na vyhlášení omezení pohybu osob, nabízíme Vám personalizované Biologique Recherche Video On-Line konzultace prostřednictvím Livi Connect, na základě kterých Vám rádi doporučíme produkty do domácí péče a instrukce pro jejich aplikaci.

Od 25.10.2020 si můžete rezervovat termín On-Line konzultace na naší Facebook stránce. Během rezervace doplňte svoje telefonní číslo, případně další informace ohledně konzultace. Na FB messenger Vám přijde potvrzení o potvrzení termínu konzultace. V den a čas naplánované konzultace Vám přijde SMS s odkazem na On Line Video konzultaci. Po kliknutí na odkaz se přihlásíte k video konzultaci.

ZDRAVOTNÍ OŠETŘENÍ 

Pro objednání na laserovou epilaci, IPL, korektivní dermatologii, laserovou dermatologii použijte níže uvedený odkaz