PEELING GOMMAGE P50 CORPS

Peeling těla může byt prováděn buď jako samostatná procedura (zejména před letní plážovou sezónou), nebo taky jako přípravná fáze k dalším procedurám, zaměřeným na boj s nadváhou a celulitidou, určeným k obnovení pevnosti a elasticity pokožky.

Velmi efektivní je tělový peeling Gommage P50 Corps od Biologique Recherche, které obsahuje hydratační složky jako např. kyselinu hyaluronovou a esenciální mastné kyseliny. Tento peeling rychle čistí pokožku, vyrovnává pH na povrchu pleti, stimuluje přirozenou exfoliaci pleti, reguluje sekreci mazu, redukuje viditelné projevy strií a jizev, a dělá pleť hladkou, sametovou a pevnou.

Tělový peeling Gommage P50 Corps je doporučen pro všechny typy pleti. Lze aplikovat jak před opalováním, tak i po opalování. Gommage P50 Corps je vhodný pro:

 • Suchou pokožku - eliminuje odumřelé buňky z povrchu pleti, zklidňuje a zjemňuje pleť a hydratuje epidermis.
 • Mastnou a problémovou plet - předchází vzniku zánětu a vyrážek eliminuje nezdravý lesk.
 • Při nadváze a celulitidě - zklidňuje, uvolňuje a odvádí nahromaděné tekutiny, zlepšuje účinky v programu proti celulitidě a procedur zaměřených na celkové hubnutí.
 • Před opalováním - posílení ochranné funkce pleti, zajištění hladkého a krásného opálení.
 • Po opalovaní - hydratace pokožky, zachování hladkého a krásného opálení po dlouhou dobu.

Účinek:

 • Hloubkové čištění - eliminuje odumřelé buňky z povrchu pleti, předcházení vzniku zánětu a vyrážek, podporuje hojení jizev.
 • Stimulační účinek - aktivuje cirkulaci krve a zlepšuje mikrocirkulaci, normalizuje proces obnovení epidermu.
 • Zpevnění - revitalizuje a zpevňuje pokožku, sjednocuje mikro reliéf pleti a vyhlazuje její strukturu, zjemňuje viditelnost strii.
 • Hydratace - rychle odstraňuje suchost a odlupování kůže.

Výsledek:

 • Okamžitý účinek - pokožka je hluboce vyčištěna a hydratovaná, plet je jemná a sametová.
 • Prodloužený účinek - pokožka se stává hladší, pružnější, zcela zmizí projevy zánětu, jsou odstraněny některé nesrovnalosti (malé jizvy, strie), pokožka získává zdravý lesk.

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 4 - 6 ošetření jednou týdně, s následnou podpůrnou péčí - jedna procedura  do 3 - 4 týdnů. Tělový peeling Gommage P50 doporučujeme zahrnout do kúry proti celulitidě a programů určených pro hubnutí pro zlepšení jejich výsledků.

Délka ošetření: 60 minut.

KRÉMOVÝ PEELING S OBSAHEM ČERVENÉ ŘASY CHONDRUS CRISPUS
Jemná exfoliace těla i pro citlivou a křehkou pokožku. Tělový peeling Descomask přináší krásu, jemnost, hydrataci a mladistvý vzhled.
Krémový tělový peeling  Descomask Body Scrub s obsahem červené řasy Chondrus Crispus je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé a křehké. Jemná mechanická exfoliace pro krásu vašeho těla. Pokožka je po použití jemnější a tonizovaná. Lépe přijímá pěstící produkty Thalgo.

Obsahuje jemné mikročástečky k odstranění odumřelých buněk bez podráždění pleti. Dále sléz pro změkčení pokožky. Listnatec ostnitý podporuje mikrocirkulaci. Mořská řasa Chondrus crispus hydratuje a zjemňuje.

Vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

Účinek:

 • Čištění
 • Hydratace
 • Regenerace
 • Exfoliace

Složení:

 • Chondrus Crispus (červená mořská řasa) uklidňuje a hydratuje
 • Přírodní minerály odstraňují odumřelé buňky bez podráždění pokožky
 • Přírodní oleje a rostlinné extrakty tonizují

Doporučení:

Pro udržování účinku, doporučeno 1 ošetření za dva týdny.

Délka ošetření: 60 minut.

DETOXIKAČNÍ PROGRAM „MOŘSKÁ PŘEDEHRA“ VYROVNÁVÁ, ČISTÍ, DETOXIKUJE
Vyrovnávací, čistící, detoxikační ošetření z Rozemletých mořských řas. Peeling z mořských hlubin, který obsahuje vulkanický písek a výtažek z řasy  Primalg jemně, důkladně odstraňuje odumřelou suchou kůži, tělo zbavují toxinu. Následně pokožka zahalená do ochranného závoje výživy a hydratace. Vysoký obsah přírodních minerálu zejména zinku má vyrovnávací a ozdravný účinek.

Toto ošetření je vhodné jako příprava před dovolenou, pro klienty s problematickou pokožkou, oslabenou imunitou. Ošeření je vhodné kombinovat s programem na hubnutí.

Výsledek:

 • Čistí a detoxikuje
 • Obnovuje původní rovnováhu našeho těla.
 • Regulují produkci mazu
 • Hydratace.

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 6 až 10 ošetření 2 krát týdně a s následnou podpůrnou péči – jedna procedura do 2 - 3 týdnů.

Délka ošetření: 40 min.

KATALITICKÁ ТERMOLIPOLÝZA A TERMOSAUNA ESUDATIVA - DETOX, ODSTRANĚNÍ CELULITIDY, RELAX

Pořádek dělá přátele. Chcete-li zůstat kamarádi se svým organizmem, a hezké vypadat. Pěkně si v něm na jaře a na podzim ukliďte…

Více než 80 procent žen trpí nevzhlednou celulitidou především na stehnech a hýždích. Hlavní faktor, který způsobuje celulitidu, je především sedavý životní styl, stres, nedostatek fyzické aktivity, hormonální faktory způsobené především antikoncepcí, ale především špatné stravovací návyky podporují zadržování vody a zhoršování oběhu v tukové tkáni. Někdy může být i příčinou dědičný a genetický faktor. Kromě zlepšení životních návyků, snížení hmotnosti nebo posilování svalů, vám pomůže kvalitní rozumná detoxikační očistná kúra. Potřebujeme restartovat organizmus, zvlášť na jaře nebo v podzimním období, kdy metabolismus těla se zpomaluje a tělo přibírá kila navíc.

Pod pojmem rozumná očistná kúra si ale nepředstavujme hladovění ani žádné radikální diety či experimenty. Pouze ověřené metody. Odměnou vám bude nejen snížení váhy, zmenšení celulitidy, ale taky lepší, hladší pokožku, a zdravý duch v zdravém těle.

Procedura spočívá v naneseních speciálních účinných hmot z řady Metrini a následné aplikaci tepelné přikrývky na dobu 30 – 40 minut. Během zahřívání dochází k odstranění metabolických škodlivin, tuků a přebytečné vody. Po ošetření se budete cítit jako po luxusní lázeňské proceduře

CO MŮŽETE OČEKÁVAT?

 • Redukci otoků a tuků
 • Intenzivní odstranění přebytečné vody
 • Nastartuje procesy metabolizmu v těle
 • Výraznou redukci celulitidy
 • Celkové uvolnění
 • Zkvalitnění nočního odpočinku

Aktivní látky tělové hmoty METRINI

 1. mix-remove essudativo - zlepšení tělesného profilu kombinací dvou tělových hmot (lipo-remove a dren-remove)
 2. lipo-remove essudativo - zrychlení metabolismu tuků pomocí exsudace metabolických škodlivin (karnitin,kofein, fosfátdicholin, Regu-Shape, botanické výtažky z ananasu, břečťanu, papayi, lípy, třezalky, kaštanu, éterické oleje z citronu, levandule, bílého čaje, metylnikotinát, biodisponibilní kyslík, teofylin, organický jód).
 3. dren-remove essudativo - ošetření s drenážními vlastnostmi s posílením regenerace, vylučováním přebytečných tekutin a toxinů, evidentní zlepšení otoků a tělesného profilu (kofein, aescin, organický jód, biodisponibilní kyslík, karnitin, teofylin, botanické výtažky z ananasu, břízy, břečťanu, lípy, pomeranče, sluncovky kalifornské).

Doporučujeme 6 procedur - 1x týdně.

PROGRAM „LEHKÉ NOHY“ S BANDÁŽÍ - STIMULUJE, ODVÁDÍ PŘEBYTEČNOU VODU, ELIMINUJE OTOKY
Toto ošetření zanechává nohy příjemně lehké. Působí jako prevence nebo odlehčuje již ztěžklé, unavené nohy. Ošetření je obohaceno o směs esenciálních olejů cypřiše, šalvěje, máty, rozmarýnu a kafru. Naplní vás pocitem nádherné pohody. Ideální pro horké letní dny, jako příjemné osvěžení. Pro klienty pracující ve stoje celý den, nebo trpící otoky nohou.

Doporučeno:

Pro klienty trpící otoky.  Pro zlepšení mikrocirkulaci krve a lymfy v žilním systému, eliminace toxiny.

Výsledek:

 • Eliminuje otoky
 • Odvádí přebytky vody/ drenáž
 • Stimuluje
 • Dodává pocit „ lehkých“ nohou

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 6 až 10 ošetření 2 krát týdně a  následnou podpůrnou péči – jedna procedura do 2 - 3 týdnů.

Délka ošetření: 40 min.

PROGRAM "LIPOLYTICKÁ PEČE" - ZEŠTÍHLENÍ, FORMOVÁNÍ POSTAVY, ODSTRANĚNÍ CELULITIDY
Nadváha je jeden z nejčastějších problému současnosti. Řešit tento problém lze jen  komplexně: dieta, cvičení, pozitivní duševní postoj, kvalitní a efektivní péče o krásu. Samozřejmě, že boj s nadváhou vyžaduje spoustu času a úsilí, ale výsledek stojí za to. Právě pro hubnutí a odstranění tukových ložisek specialisté laboratoře Biologique Recherche vyvinuli program "Lipolytická péče". Během této procedury se používají vysoce účinné prostředky od Biologique Recherche, které stimulují lipolýzu, posilují a tonizují pokožku tak, aby se předešlo efektu povislé kůže.

Program "Lipolytická péče" zahrnuje lymfodrenážní a anticelulitidní masáže, které posilují účinek prostředků od Biologique Recherche. Díky tomuto programu můžete se úplně zbavit celulitidy 1. třídy a viditelně zlepšit reliéf a strukturu pokožky. Délka programu je 28 dnů. V důsledku toho se objem těla se sníží o 3 - 4 cm, kůže se stane pevnější, pružnější a hladší.

Doporučeno:

 • Při nadváze a výskytu lokálních tukových ložisek: stimuluje lipolýzu a odstranění tuků z těla, hubnutí a snížení objemu těla.
 • Při výskytu celulitidy: eliminuje přebytky vody, odvádění vnějšího projevu celulitidy, zlepšení krevního oběhu.

Účinek:

 • Lipolytický účinek: stimuluje lipolýzu  a odstranění tuků z těla, snižuje se objem problémových zón.
 • Stimulační účinek: zlepšuje mikrocirkulaci krve a lymfy, odvádí lymfatickou tekutinu z těla.
 • Tonizující a posilující účinek: tonizuje, posiluje kožní tkáně, vyrovnává reliéf pleti, plet´ se stává hebkou, pružnou a elastickou.

Výsledek:

 • Okamžitý účinek: odstraňuje se otok v oblasti péče, redukce objemu těla, kůže se stává pevnější a pružnější.
 • Prodloužený účinek: výrazně se snižuje objem těla, obnovuje se elasticita a pružnost pokožky, vyrovnává se reliéf pleti, plet´ se stává rovnou a hladkou, výrazně sníží nebo zcela zmizí vnější vzhled celulitidy, výrazně se zlepšuje tón pleti.

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 6 až 10 ošetření 2 krát týdně a s následnou podpůrnou péči – jedna procedura  do 2 - 3 týdnů.

PROGRAM AROMATERAPIE - RELAX, DRENÁŽ, TONIZACE, ZEŠTÍHLENÍ
Biologique Recherche nabízí celou řadu specifických olejů a komplexů vytvořených tak, aby ošetřovaly, obnovovaly a zachovávaly krásu pleti. Mohou se používat samostatně nebo v kombinaci s krémy, aby stimulovaly účinky jejich aktivních látek. Ihned se vstřebávají a nezanechávají na pokožce žádný mastný film.

Program "Aromaterapie" zahrnuje masáž s esenciálními oleji a botanické komplexy od Biologique Recherche, které zajišťují drenáž a eliminují toxiny, stimulují a posilují pleť. Efekt aktivních ingrediencí zesílím použitím zahřívací přikrývky. Závěrečná modelační masáž s krémem podle typu pleti, prodlužuje účinky ošetření na několik hodin.

 • Relaxační účinek : relaxace, odbourání napětí a naplnění pocitem vnitřního klidu.
 • Lipolytický účinek: stimuluje lipolýzu a pomáhá odstraňovat lokální adipozitu, snižuje se objem problémových zón.
 • Stimulační účinek: zlepšuje mikrocirkulace krve a lymfy, odvádí lymfatickou tekutinu z těla.
 • Pomáhá redukovat celulitidu, zanechává pleť hluboce hydratovanou.
 • Tonizující a posilující účinek: intenzivně tonizuje a stimuluje epidermis, vyrovnává reliéf pleti, plet´ se stává hebkou, pružnou a elastickou.

Výsledek:

 • Okamžitý účinek: kůže se stává pružnou, zmizí pocit suchosti, sníží se vyskytováni celulitidy a otoku.
 • Prodloužený účinek: sjednocení mikro reliéfu pokožky a obnovení ztraceného tonu pleti, zmenšení tukových ložisek, odstranění celulitidy.

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 6 až 10 ošetření 2 krát týdně a s následnou podpůrnou péči – jedna procedura do 2 - 3 týdnů.

Délka ošetření: 120 min

EXKLUZIVNÍ RITUÁL NA FORMOVÁNÍ POSTAVY - TOTÁLNÍ DEMOLICE NAHROMADĚNÉHO PODKOŽNÍHO TUKU

Další, velice jednoduchou, účinnou metodou hubnutí a modelace těla, je kombinace použití bandáže.

Kosmetické tělové bandáže zlepšují stav a kondici kůže, zejména její pevnost. Bandáže se používají na všechny formy celulitidy i na ošetření tvrdé celulitidy, na hubnutí, zeštíhlení, spalování tuků a odvodnění těla. Některé bandáže jsou vhodné i při křečových žilách a narušených kapilárách. Uleví unaveným nohám a odstraní otoky.

Ošetřují všechny estetické nedokonalosti těla. Bandáže mají různá zaměření, tudíž aplikuje se pro každou klientku individuálně, podle toho, co žádá ošetřit. Záleží, jaký má klientka problém a co chce vyřešit.

Bandáže:

 • cell-edemis – revoluční ošetření proti všem typům celulitidy
 • firm-tonic – tělové ošetření k zeštíhlení a zpevnění těla
 • slim-term – silné zeštíhlení a intenzivní demolice tuků
 • crio-dren – silný drenážní efekt a tonizace žilní stěny

Produkty obsahují vysoce účinné aktivní látky, které jsou osvědčené zejména při drenáži, detoxikaci a hubnutí. Roztoky jsou plné minerálů, aminokyselin a rostlinných výtažků. Mají tonizační, anticelulidní a drenážní účinek, intenzívně působí na tukovou tkáň.

Metody jsou vhodné pro každého, ošetření jsou bez kontraindikací.

Pro intenzivnější účinek modelace těla doporučujeme kombinaci třech principů působení:

 1. Peeling - odstraní odumřelé buňky pokožky a připraví tělo k lepšímu pronikání účinných kosmetických hmot.
 2. Teplo - účinek hubnoucího a modelačního ošetření zvýšíme použitím Termosauny.
 3. Přístroje - celý proces modelace těla podpoří i další přístroje, které lze při kúře také využít, například: VIP Complex elektrostimulace, LPG Lipomassage.

Nechejte se hýčkat a dopřejte své pokožce exkluzivní rituály. Užijte si soukromý oddechový čas v nadstandardní péči našeho profesionálně vyškoleného personálu.

Program na 10 tělových ošetření zaměřený na radikální modelaci těla, muže se skládat z kombinaci různých technik. Který Vám poradí terapeutka na základě diagnostiky.

Délka ošetření: 60 min

PROGRAM LIFT CVS CORPS - EXFOLIACE, TONIZACE, TVAROVÁNÍ A HYDRATACE
Abychom eliminovali odumřelé buňky, které ucpávají póry a zpomalují tak okysličující proces pleti začíná ošetření LIFT CVS Corps s hloubkovou exfoliací za použití koktejlu z mikrokrystalické řasy, extraktu hedvábí a přirozené aminokyseliny. Pleť může poté znovu dýchat a je připravena absorbovat hydratační a ochranný komplex aplikovaný Bio-Reflex masáží. Výsledky jsou okamžité: pleť je saténově hladká, kontury těla a dekoltu jsou znovu vytvarovány a tkáň je tonizovaná.

Metoda používaná při LIFT CVS CORPS byla speciálně vyvinuta a zaměřena na specifické oblasti jako jsou ochable bříško, paže a stehna, kde má pleť tendence ztrácet elasticitu.

Doporučeno:

Složí ke zpevnění a tonizaci tkáně uvolněné a povadlé díky nedostatku elasticity. Vhodné během programu na snížení váhy.

Účinek:

 • Eliminuje odumřelé buňky
 • Urychluje regenerační proces pleti
 • Zjemňuje texturu
 • Tonizuje a zpevňuje
 • Tvaruje tělo
 • Stimuluje cirkulaci krve
 • Hydratuje vrchní vrstvy

Výsledek:

 • Tonizuje a zpevňuje vnitřní strany paží, hýždě nebo břicho.
 • Hydratuje a vyhlazuje pleť.

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 6 až 10 ošetření 2 krát týdně a s následnou podpůrnou péči – jedna procedura do 2 - 3 týdnů.

Délka ošetření: 120 min.

EXKLUZIVNÍ RELAXAČNÍ RITUÁL INDOCEÁNE - PROBUĎTE SVÉ SMYSLY A OBJEVTE SÍLU VITÁLNÍ RELAXACE!
Čím dál častěji trpíme zdravotními problémy spojenými se stresem. Pokud však víme jak relaxovat, znamená to pro nás zvýšení psychické odolnosti, zlepšení schopností zotavit se a schopnosti koncentrace a kreativity. Relaxace je hledání přirozeného stavu a načerpaní nové energie.
Rituál INDOCEANE Vás zasvětí do vitální relaxace.
Vezmeme Vás na cestu po moři, kde se mísí vůně a barvy Orientu s bohatstvím moře.
Rituál obsahuje:

 1. Sladký a voňavý tělový peeling
 2. Unikátní modelační masáž s prvky ajurvédy a dalších orientálních technik.
 3. Tělový zabal z produktů obsahujících:
 • Qi- marine (extrakt z hnědé řasy), který má silné čistící a antistresové účinky.
 • Svatý lotos, jenž je symbolem duševního naplnění po celém světě.

Svatý lotos má silné zklidňující vlastnosti, obsahuje relaxační esenciální oleje a pomáhá zlepšit mikrocirkulaci. Posiluje funkci ochranné bariéry pleti a má protizánětlivé a antioxidační účinky. V tradiční medicíně je svatý lotos používán jako sedativum proti nespavosti při přepracování a stresu.

Vydejte se s námi na cestu plnou smyslových prožitků…. A nechte se vést dvou hodinovou procedurou.

Video o proceduře - Peeling těla

Video o programu detoxikace, hubnutí a odstranění celulitidy