Plastická chirurgie a její postupy jsou „regulované“  tzn.,  vždy jsou plánované a neprovádí  se v nouzi, na rozdíl od opravných operací po traumatu nebo jiné chirurgické operace. Chirurg posoudí kvalitu pokožky, včetně úrovně hydratace, citlivost, pružnost, existence známých kožních patologií, stav svalové fascie, atd. To vše bude mít vliv nejen na zvolený chirurgický postup, ale také následně na hojení tkání. Stejně jako u všech regulovaných operací je příprava, a taky po operační ošetřeni  je velmi důležité.

Naše klinika nabízí širokou škálu vhodných a prověřených procedury pro před operační ošetřenípost operační ošetření:

Hlavním cílem před operačních ošetření  nastartovat lymfatický systém, zlepšit mikrocirkulace kůže, posílit  elasticitu a pružnost pokožky, poskytnou intenzivní a řízenou stimulaci pro podporu svalu. Díky tomu, operace probíhá lepe, braní riziku pooperační zánětlivé reakce. Doporučené procedury které umožňují připravit kůži k plastickým zákrokům, například: liposukce, zmenšení a modelování prsou, face-lifting, blepharoplastika atd.

LPG Endermolift - Umožňuj připravit kůži k plastickým zákrokům, například: liposukce, zmenšení a modelování prsou, face-lifting atd. Posiluje elasticitu a pružnost pokožky, zlepšuje kožní mikrocirkulaci.

Remodeling Face Machine - Rychlá regenerace pleti: vylepšuje metabolismus, detoxikuje, uklidňuje pleť, vylepšuje regeneraci pleti, zlepšuje svalový tonus, zlepšuje krevní oběh a lymfatický tok.

Hlavním cílem post operačních ošetření je rychlé zotavení kůže, odstranění otoků, hematomů a fibróz.

Ultrazvuková mezoterapie - používání ultrazvuku během pooperačního období blahodárně  působí na regeneraci zasažených částí kůže díky obnovení výměny látek a syntézy kolagenu.

VIP Complex - pro zmenšení po operačních otoku se používá šetřící mikro proudový lymfa drenáž (Microgei)

LPG Endermolift - pooperační zotavení kůže, odstranění otoků a fibróz, urychlené hojení pooperačních jizev.

Biologique Recherche komplex - máme připravenou širokou škálu intenzivních přípravků a procedur pro post operační péči. Biologique Recherche komplex pro post operační péči může být rozdělen do 4 fází:

  1. Zklidňující, uvolňující : Redukuje nepříjemné pocity a záněty. Zvyšuje úroveň hydratace posílením přirozeného hydratačního faktoru aminokyselinami.
  2. Hydratační : Zlepšuje povrchovou hydrataci a obnovuje hydrolipidový filmu. Poskytuje hygroskopické látky, které zadržují vodu.
  3. Obnovující a rekondiční: obnovuje zásoby lipidů mezi corneocyty zodpovědných za mezibuněčnou komunikaci. Ochrana před volnými radikály.
  4. Ochranná : asistuje obrannému mechanismu v boji proti volným radikálům z důvodu dočasné «pracovní neschopnosti » enzymů chránících zřetězené oxidační procesy.

V závislosti na míře invaze lékařského nebo chirurgického zákroku, budou tyto čtyři fáze trvat kratší nebo delší dobu.