Mastná pleť má jednu velikou výhodu: vrásky se na ní objevují mnohem později a mastná pleť stárne pomaleji. Zároveň je ale s mastnou pletí spojeno hodně potíží – zanícené vyrážky (komedony, akné), mastný vzhled a rozšířené póry. Zvýšenou tvorbu kožního mazu můžou způsobit vnitřní důvody (hormonální poruchy, chybná výživa atd.) a vnější (vysoká teplota vzduchu, nesprávná péče). Specialisté laboratoře Biologique Recherche vyvinuli pro takový typ pleti efektivní proceduru, která rychle odstraňuje všechny výše uvedené problémy. Důležitou součástí procedury je maska Masque Vivant, což v překladu z francouzštiny znamená "živá maska". Tenhle název maska získala díky své hlavní složce – extraktu z pivovarských kvasnic, který je získán metodou extrakce za studena. Tato metoda umožňuje průběžně podporovat procesy fermentace v droždí, a v důsledku toho zůstávají "živé" delší dobu. Navíc metoda extrakce pivovarských kvasnic za studena umožňuje uchovat vitamíny skupiny B, minerály, které aktivně regenerují strukturu mastné a problémové pleti. Kromě toho Masque Vivant obsahuje kolagen, který hydratuje, tonizuje plet´, stahuje rozšířené póry, а taky bio-komplex, doplňující působení kvasnic, který změkčuje a vyživuje pokožku a posiluje stěny cév.

Naše klinika při léčbě akné využívá výjimečnou kombinaci tohoto ošetření Biologique Recherche se světelnou terapie PDT/LED. Tato léčebná kombinace:

  • Redukuje aktivní akné a brání tvorbě nového
  • Zcela bezbolestná a neinvazivní
  • Pomůže vám získat zpět sebevědomí

Aplikace světelné terapie PDT/LED velice efektivně doplňuje kosmetickou proceduru "Péče o mastnou pleť a odstranění akné"  a podněcuje progresivní hojení akné a urychluje jeho průběh.

Již po třetí aplikace kombinované léčby dochází k vymizení zánětlivých ložisek. Postižená místa se hojí. Zároveň, díky analgetickému účinku, dochází k výraznému potlačení bolesti a svědění a  postupně mizí pigmentové skvrny po akné. Díky protizánětlivému účinku polarizovaného světla nedochází během léčby k žádným komplikacím. Těžké zánětlivé akné zanechávají následky v podobě jizev, ale aplikace světelné terapie PDT/LED stimuluje hojení tkání, stimuluje tvorbu kolagenu, a tím zabraňuje tvorbě hlubokých jizev.

Naše dlouholeté zkušeností pomohly se zbavit nebo výrazně omezit následky akné stovkám klientů

Doporučeno: 

Procedura je doporučena pro mastnou pleť a je ideální pro péči o problémovou pleť bez ohledu na věk.

Účinek:

  • Čistí plet´ do hloubky: hluboce čistí póry, urychluje proces zrání akné.
  • Protizánětlivý účinek: odstraňuje příznaky zánětu na kůži, má antibakteriální účinek.
  • Regulující účinek: absorbuje přebytečný maz, vyrovnává pH pleti, hydratuje pleť, revitalizuje pokožku a nasycuje ji vitamíny a mikroelementy, zlepšuje metabolismus a krevní oběh, tonizuje pleť, obnovuje její hydralipidový film.
  • Regenerační účinek: stimuluje regeneraci pleti, sjednocuje mikrorelief pleti, vylepšuje barvu pleti.

Výsledek:

  • Okamžitý účinek: snižuje se počet zánětů, sjednocuje mikroreliéf pleti, tonizuje Vaši pleť, stahuje rozšířené póry.
  • Prodloužený účinek: zabraňuje vzniku nových zánětů, zanechává plet´ hladkou, zářící a elastičtější, vylepšuje se barva pleti, zcela zmizí jizvy po akné.

Doporučení:

Doporučený program obsahuje 6 ošetření dvakrát týdně, s následnou podpůrnou péčí - jedna procedura  do 3 - 4 týdnů

+ velmi účinné produkty Biologique Recherche pro domácí péči

V závažnějších případech doplňujeme léčení akné ošetřením IPL (Intense Pulsed Light) nebo ošetřením špičkovým neodymiovým laserem Fotona SP Spectro.

Více o světelné terapie Více o ošetření laserem Fotona