FOTONA SP Spectro - je unikátní v tom, že kombinuje 2 nejvýkonnější lasery - Er:YAG (erbiový) a Nd:YAG (neodymiový). Tyto lasery v kombinaci s různými typy nástavců a nastavení parametrů umožňují nejširší spektrum zákroků na poli estetické medicíny, dermatologie, gynekologie, ORL a chirurgie.

Výrobce FOTONA vyrábí nejlepší lasery na světě, jsou uznávány po celém světě jako "zlatý standard" laserové technologie. Jedná se o nejmodernější technologii, kdy laser disponuje mnoha kontrolními mechanismy, jsou zcela minimalizovány nežádoucí účinky, proto laser Fotona se považuje se za  maximálně bezpečný laser.

Zákroky se provádí ambulantně v místním znecitlivění, pokud je to nutné. Jde o miniinvazivní zákrok, který je doporučován absolvovat nejlépe v chladnějších měsících, ale ne bezpodmínečně. Není limitován věkem ani pohlavím, vždy je ale nutná konzultace pro případnou adaptabilnost pacienta k zákroku.

Kromě estetického hlediska a zlepšení vzhledu kůže, má odstranění kožních defektů i účinek preventivní, protože při včasném odstranění napomáhá předcházení zdravotních problémů. Výhodou laserového zákroku oproti chirurgickému je zátěž na organismus minimální, další pozitiva:

 • Rychlé zhojení bez jizev
 • Bezpečný a účinný ambulantní zákrok
 • Rychlé obnovení pokožky

Nejžádanější ošetření estetické dermatologie a omlazovací procedury, která umí pouze laser Fotona SP Spectro jsou tato:

Kompletní odstranění vrásek, nedokonalostí pokožky a silný liftingový účinek, srovnatelný s účinkem plastické chirurgie. Fotona 4D ošetření je skvělou volbou pro ty, kteří se zdráhají využít niťový lifting, výplně či skalpel, ale vyžadují razantnější účinek.

Fotona 4D je souborem synergických, neinvazivních laserových zákroku, které jsou prováděny z vnější i vnitřní strany tváře a tím je dosaženo kontrakce kolagenu v celé oblasti a následného vypnutí a vyplnění bez použití injekčních výplňových materiálu. Dvě vlnové délky laseru (Er:YAG a Nd:YAG) a čtyři druhy ošetření umožňují komplexní přistup k omlazení ve čtyřech různých úrovních: v hluboké, střední i povrchové vrstvé kůže a zároveň jsou odstraněny drobné nedokonalostí.

Čtyři „dimenze“ v nazvu Fotona 4D odkazuji právě na čtyři odlišná laserová ošetření. Tyto zákroky jsou spojené v jednu efektivní metodu v bojí proti stárnutí obličeje, bez nutnosti anestezie či rekonvalescence. Toto ošetření lze aplikovat celoročně.

Jde o 4 po sobě jdoucí kroky, kdy lékař přizpůsobí přesně nastavené hodnoty přístroje konkrétnímu typu pokožky a dosahujeme tak naprosto skvělých výsledků za 60 minut.

 1. Smooth Lifting - Erbiový laser v první fázi ,díky patentované technologie Smooth, ošetří sliznice zevnitř úst na tváři. Hned po ošetření již lze cítit jazykem, že sliznice a kůže je výrazně pevnější.
 2. FRAC3 - Neodymovým laserem ve druhé fázi neinvazivně prohříváme pokožku v derme, tak odstraníme nerovnosti a zpevníme pleť.
 3. PIANO - Neodymovým laserem ve třetí fázi neinvazivně prohříváme do hloubky místa hlavních obličejových svalů. Dokáže totiž jako jediný z laserů pronikat nejhlouběji a stimulovat tvorbu kolagenu v hlubších vrstvách pokožky, kde běžné lasery ani neinvazivní přístroje nedosáhnou. Hned po ošetření je jasně viditelný liftingový efekt.
 4. SupErficial - Patentovaný postup leštění povrchu pokožky pomocí technologie „studeného“ peelingu. Provádí se plným nebo frakčním laserovým paprskem. Erbiovým laser vyhlazuje a barevně sjednocuje povrch pokožky. Výsledkem je pevnější, jasnější a pružnější pleť.

Dle nejnovějších zahraničních odborných publikací se pro maximální a až 2 roky přetrvávající efekt doporučuje absolvovat 2-3 ošetření za sebou v odstupu 3 měsíců.

Po ošetření se doporučuje používat krém s vysokým SPF. Pleť může být mírně zarudlá, zarudnutí do druhého dne ustupuje.

Našim klientům doporučujeme kombinaci ošetření  Fotona 4D a SmoothEye, díky tomu můžou dosáhnout výrazného omlazení celé oblasti obličeje, včetně očního okolí. Tato kombinace je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže.

Délka ošetření: 60 min.

Neinvazivní Er: YAG laserové ošetření pro vypnutí a redukci vrásek v periokulární oblasti

 • Zlepšuje pružnost pokožky kolem očí, její celkovou strukturu a objem
 • Stimuluje tvarování kolagenu a iniciuje neokolagenezi v očním okolí
 • Jemný, rychlý a neinvazivní zákrok
 • Bezpečné ošetření s okamžitou kontrolou přesnosti
 • Ihned viditelný výsledek

SmoothEye je nový patentovaný způsob neabrazivního ošetření systémem Fotona SMOOTH pro vypnutí pokožky v periokulární oblasti a pro okamžité snížení výskytu vrásek kolem očí. SmoothEye viditelně napíná uvolněnou a stárnoucí pokožku očních víček a pokožku oblasti kolem očí s okamžitým výsledkem. Jedná se o velmi vyhledávanou neinvazivní kosmetickou proceduru.

Již po několika ošetřeních si v zrcadle všimnete celkově lepší pružnosti, struktury a objemu pokožky kolem očí včetně výrazné redukce vrásek.

Výhody ošetření metodou SMOOTH

Revoluční režim laserového zákroku Fotona SMOOTH ošetřuje pokožku jemným neabrazivním způsobem, bez krvácení a s maximálně přesně vyměřeným ukládáním tepla. Světelná energie působí v unikátní sekvenci vteřinových pulzů, čímž se zabraňuje hromadění tepla na povrchu kůže a dosahuje se rovnoměrného zahřívání v několika stech mikrometrech kožní tkáně. SMOOTH intenzivní a kontrolované zahřívání povrchové tkáně je ideální pro její vypnutí, podporuje remodelaci kolagenu a vyvolává neokolagenezi. Výsledkem je pak celkové vyrovnání vrásek a návrat pružnosti pokožky v ošetřovaných oblastech kolem očí.

Délka ošetření: 30 minut

Našim klientům doporučujeme kombinaci ošetření  SmoothEye a Fotona 4D, díky tomu můžou dosáhnout výrazného omlazení celé oblasti obličeje, včetně očního okolí. Tato kombinace je vhodná jak pro ženy, tak i pro muže.

Frakční resurfacing je vědecky ověřená a revolučně účinná metoda pro váš ještě mladistvější vzhled. Na rozdíl od tradičních zákroků jako jsou dermabraze a chemický peeling umožňuje vývoj laserové technologie stále přesnější kontrolu a zacílení při procesu ošetření metodou laserového resurfacingu kůže. Obnova přirozeně krásné pokožky má pak dlouhotrvající účinek.

Laserový paprsek při resurfacingu působí ve vrchních a středních vrstvách kůže a vyvolává následné efekty:

 • omlazení a obnovení pokožky
 • odstranění nebo vyrovnání jemných i hlubších vrásek celého obličeje nebo jeho části
 • omlazení krku a dekoltu, hřbetů rukou
 • odstranění hnědých a pigmentových skvrn, jizev, bradavic, mateřských znamének, fibromků
 • okamžité smrštění pokožky a liftingový efekt
 • tvorba nových kolagenních vláken a to až po dobu 6 měsíců od zákroku

Výhodami, je nejen okamžité vypnutí pokožky či obnova kolagenové produkce, ale taky zlepšení celkové struktury pleti, rychlejší hojení a odstranění drobných kožních výrůstků a pigmentových skvrn.

Proces omlazení pleti ve třech jednoduchých a efektivních krocích
V případě frakčního omlazení se jedná o jednoduchý třífázový postup optimalizovaný tak, aby výrazně zlepšil hladkost pokožky a dodal jí svěží a zdravější vzhled. Efekt hlubokého zahřívání laserovým paprskem Nd: YAG společnosti Fotona pomáhá omlazovat a stimulovat pokožku, zatímco paprsek Er: YAG pomáhá tělu vytvářet novou hladší pokožku.

Krok 1 – Kondicionování: Paprsek Nd: YAG prochází dvakrát po povrchu. První průchod poskytuje kůži krátký stimul, druhý průnik míří do tkáně, což způsobuje hluboké zahřívání FRAC3 a kondicionování pokožky pro účinnou terapii frakční léčbou.

Krok 2 – Frakční terapie: Staré odumřelé kožní buňky jsou odstraněny frakčním Er: YAG laserem. Jemné mikroablační kanály budou nahrazeny novými, pevnějšími a zdravými tkáněmi nové kůže.

Krok 3 – Peeling: Kůže je odstraněna světelným paprskem Er: YAG, který dokončí ošetření a odpomůže od povrchních nedokonalostí.

Použití frakčního světla k omlazení pokožky umožňuje dokonale odstupňovaný přístup podle vašeho výsledného očekávání a nabízí také určitý stupeň kontroly a účinnosti, který nabízí přesné zacílení při ošetření pokožky. Léčba se může odehrávat na škále od lehkých doteků až po hlubokou remodelaci kolagenu. Ta je ideální pro vaše radikální omlazení v případě, že nejste příznivcem chirurgických nebo chemických alternativ. Toto ošetření je vhodné pro všechny typy a tóny vaší pleti.

Tradiční choroba puberty, akné se nyní stále více stává celoživotním problémem. Existuje mnoho důvodů: nevhodná výživa, stres a nepříznivé faktory způsobené člověkem. Pokud se akné objeví na pozadí genetických poruch nebo onemocnění trávicího systému, je třeba nejprve léčit hlavní příčinu.

Pokročilé laserové technologie pomáhají vyřešit problémy s akné (zvýšené vylučování mazových žláz, zánětlivé procesy). Je to jedna z nejúčinnějších metod léčby, protože má baktericidní účinek, to znamená, že zabíjí bakterie, které samotnou chorobu způsobují, což znamená, že laser působí na příčinu nemoci. Kromě toho se zlepšuje krevní oběh, metabolické procesy v ohnisku zánětu. Pomocí laseru je možná:

 • eliminace zánětlivých prvků.
 • aktivace buněčné imunity.
 • normalizace krevního oběhu.
 • obnova zdravé pleti.
 • rozšířené póry,
 • jizvy,
 • nerovnoměrný reliéf pokožky.

Neodymový laser se osvědčil při léčbě akné, protože má vhodné vlastnosti při řešení tohoto problému:

 • ošetření pupínků laserovým paprskem je nejsterilnějším způsobem jejich odstranění, protože má baktericidní vlastnosti;
 • laser nejen přispívá k eliminaci "zralých" zánětu, ale také ničí proces tvorby nových na buněčné úrovni, snižuje aktivitu mazových žláz a jejich ucpávání;
 • podporuje aktivní tvorbu kolagenu v hlubokých vrstvách epidermis, díky čemuž jsou současně s léčbou akné vyhlazeny jizvy a pokožka se stává svěží a pružnou;
 • bodové ošetření problémových oblastí pokožky laserem nezpůsobuje intoxikaci těla a popáleniny, protože toto ošetření laserem se nazývá „studené“;
 • hloubka průniku laseru do vrstev kůže se nastavuje individuálně, díky čemuž je laserové ošetření akné celkem pohodlné;
 • dochází k výraznému zlepšení krevního oběhu, metabolických procesů, což významně urychluje resorpci poškozené kůže.

Zotavení

Po zákroku může dojít k mírnému zarudnutí, které obvykle zmizí po 2-3 hodinách nebo dříve. Lékař doporučí domácí péčí, protože ihned po zákroku pokožka je náchylná k loupaní, zmizí za několik dní nebo méně. Kůže se stává dokonale hladkou a měkkou.

Pro zlepšení vzhledu jizev po akné je zde Fotona doplňkové laserové ošetření založené na precizním a šetrném postupu resurfacingu pokožky, při kterém je laserový paprsek Er: YAG absorbován vrchními mikrovrstvami kůže, aby napravil zjizvenou tkáň a stimuloval produkci nového kolagenu v pokožce.

Nejmodernější laser současnosti Fotona SP Spectro dokáže zahlazovat vystupující nerovnosti a frakčním ošetřením s prohříváním podporuje tvorbu kolagenu zespodu jizvy. To vede k jejímu zarovnání a stažení. Jedná se o velmi účinné ošetření pro všechny, kdo hledají řešení na té nejvyšší úrovni.

Mini invazivní charakter léčby odstraňování jizev laserem způsobuje jeho obecně dobrou snášenlivost. Psychologický dopad léčby jizev pocítíte díky rychlosti zákroku téměř okamžitě.

V dnešní době se mnoho z nás potýká, ač nerado, s různými kožními výrůstky, jako jsou mateřská znaménka, genitální bradavice (kondylomata), veruky, fibromy, pihy. Mnohdy jde při odstraňování o estetický problém, ale je dobré nepodceňovat žádný útvar na těle (mohou se nacházet kdekoli) a raději vždy absolvovat vyšetření pro zhodnocení zdravotního rizika. Pro jejich odstranění jsou vážné důvody, protože převážná část z nich jsou způsobena virem HPV (lidský papilomavirus) a šíří se po těle kontaktem, tudíž hrozí riziko roznesení infekce na jiné části těla. Je důležité také vyloučit, zda nejde o útvar benigní.

Dermatologickému zákroku vždy předchází konzultace s odborníkem

Na klinice Synergy vždy před vlastním zákrokem probíhá odborná konzultace. Jejím cílem je přesně určit, jaký dermatologický projev má být odstraněn. Na základě výsledku vyšetření lékař určí, jakou metodou daný projev odstranit (laserem nebo chirurgicky s histologickým vyšetřením). Specialista přitom nezkoumá pouze příslušné znaménko / výrůstek, ale vyšetřuje také aktuální zdravotní stav pacienta i rodinnou anamnézu pro odhalení případné dědičné zátěže. Teprve je-li si lékař 100% jist, že zákroku nestojí nic v cestě, doporučí zákrok a seznámí vás s jeho cenou.

Jak probíhá zákrok?

Odstranění výrůstku laserem Fotona funguje na principu odpařování neboli vaporizace. Paprsek laseru, řízený počítačem, odstraňuje nežádoucí tkáň (kožní výrůstky - znaménka, bradavičky) velice precizně po mikroskopických vrstvách. Tkáň se zahřeje na vysokou teplotu a doslova se odpaří. Zákrok není nijak výrazně bolestivý, pouze ucítíte mírné štípání až pálení. V případě zákroků většího rozsahu nebo na přání pacienta ošetřované místo znecitlivíme buď injekčně, nebo anestetickou mastí ELMA.

Výhody zákroku:

 • Rychlé zhojení bez jizev
 • Bezpečný a účinný ambulantní zákrok
 • Rychlé obnovení pokožky

Pigmentové skvrny jsou velice časté a naprostá většina z nich je neškodná. Laser Fotona představuje ideální nástroj pro efektivní odstranění pigmentových skvrn. Poradí si s širokou škálou pigmentových lézí, což umožňuje ošetření všech struktur od névů (mateřská znaménka), přes cévní léze, stařecké skvrny až po pihy, skvrny a melasma.

Laser Fotona je zvlášť efektivní díky tomu, že umožňuje rozpad pigmentů, nikoliv však buněk. To znamená, že zničení pigmentu může probíhat i bez odpaření kůže - jde o unikátní vlastnost, která umožňuje i jiné možnosti ošetření, např.  může být použit také k odstranění keratóz, znamének a dalších pigmentových lézí, což umožňuje odstranění epidermu a povrchové škáry kontrolovaným a relativně nekrvavým způsobem.

Klinické studie ukázaly, že lasery Er: YAG jsou velmi účinné v řešení keratózy, s klinickým a histologickým zlepšením až na 93 % již po prvním ošetření.

 • rychlá a účinná metoda
 • vysoká účinnost i u obtížných stavů
 • rychlé hojení
 • široká škála možností ošetření
 • ničení pigmentu bez poškození kůže s vynikajícími výsledky

Klinické projevy růžovky mohou vypadat různě, v závislosti na stadiu a závažnosti onemocnění. Růžovka je lokalizována nejčastěji ve středu obličeje. Nos a tváře jsou postiženy téměř vždy. Pacienty často mívají bolestivý pocit, neustálé svědění, loupání. U růžovky je zaznamenáno poškození kapilárních cév, zánět vlasových folikulů, trvalé zarudnutí. Léčba růžovky je velmi složitá a dlouhodobá, vyžaduje od pacienta trpělivost a vytrvalost.

Beauty Clinic Synergy používá integrovaný přístup k léčbě růžovky, včetně využití nejnovějších pokroků v laserové technologii. Speciální režim laseru Fotona  SP Spectro umožňuje ovlivnit tři faktory onemocnění najednou. Nejprve laserový paprsek zničí demodex a další mikroorganismy, které mohou zhoršit zánět. Za druhé, laser „spouští“ mocné mechanismy samoléčby a regenerace pokožky, posiluje kapilární cévy.  A za třetí, laser eliminuje následky růžovky - čistí a vyhlazuje povrch pokožky, zbavuje ji zrohovatěných šupin, „krust“ a dalších stop po zánětlivé reakci.

Velmi šetrné a rychlé ošetření rosacei (růžovky) provádíme laserem a postačí 3 – 5 ošetření během roku. Jedno ošetření trvá 5 minut, je zcela bezbolestné.

 • Dlouhodobě pomáhá s růžovkou
 • Bleskové ošetření - trvá jen 5-15 minut
 • Probíhá zcela bez bolesti

Pavoučí žíly (telangiectasias) jsou sítě poškozených kapilár, které se objevují pod kůží. Původ“ hvězd“ lze určit podle jejich barvy a velikosti. Modré a fialové hvězdy jsou tvořeny z venul. Jsou umístěny na nohou (stehna a nohy) a jsou nepříjemnou kosmetickou vadou. Metoda laserového ošetření křečových žil a žilních sítí na nohou je velmi účinná a stala se nejběžnějším postupem na všech klinikách na světě. Moderní laserové systémy „lepí“ cévy rychle a bezbolestně a po zákroku nejsou prakticky žádné stopy po expozici, takže není potřeba rehabilitační období a můžete se okamžitě vrátit ke svým každodenním činnostem!

Příčiny výskytu:

 • Hormonální poruchy
 • Špatné návyky
 • Kožní choroby
 • Genetická dispozice a mnoho dalších

Jaké problémy řeší:

 • Cévní pavoučí
 • Růžovka
 • Kuperoza

Kontraindikace:

 • akutní infekční nemoci,
 • zhoršení chronických onemocnění,
 • zánět v místě výkonu;
 • těhotenství, kojení;
 • bronchiální astma závislé na hormonech,
 • revmatoidní artritida,
 • stupeň hypertenze 3;
 • cukrovka,
 • systémová onemocnění pojivové tkáně,
 • sklon ke keloidním jizvám.

Co je třeba dodržovat před a po zákroku:

 • neopalujte se 2 týdny před a 2 týdny po zákroku;
 • když jdete ven, použijte opalovací krém s vysokým ochranným faktorem (minimálně 35 SPF);
 • zdržet se fyzické aktivity po dobu 2 týdnů po zákroku;
 • 3 dny po zákroku neotírejte ošetřený povrch pokožky přípravky obsahující alkohol;
 • nenavštěvujte sauny a koupele.
 • nepoužívat dekorativní kosmetiky 24 hodiny po zákroku.

Laserová léčba onychomykózy je zákrok, který vám poskytne jedinečnou příležitost pohodlně a bezpečně se zbavit plísní nehtů NAVŽDY!

Během laserového ošetření nehtů postižených houbami laserové působení sterilizuje mycelium a spory hub, takže jejich další vývoj je NEMOŽNÝ.

Laserová léčba onychomykozy  je účinná terapie BEZ LÉKŮ!

Hlavní výhody laserové terapie:

 • Bezpečnost a pohodlí
 • Odstranění hlavní příčiny nemoci.
 • Úplná absence nutnosti dlouhodobě užívat vysoce toxické systémové léky.
 • Procedura je prakticky bezbolestná.

Kontraindikace:

 • Těhotenství a kojení.
 • Užívání antikoagulantu, imunosupresiv, léků s fotocitlivými účinky během posledních 6 měsíců.
 • Jakýkoli typ nádoru.
 • Cukrovka.

Průběh léčby:

obvykle 4 - 10 procedur s intervalem 1 týden. Protože zdravý nehet doroste během několika měsíců, musíte být trpěliví a uvědomit si, že výsledek ošetření nebude patrný okamžitě.

Laserová léčba nehtů je nejúčinnější, progresivní a bezpečnou metodou řešení onychomykózy!

IntimaLase - zpevnění poševních stěn nejen po porodu pro váš kvalitnější intimní život

IncontiLase je inovativní, patentovaná laserová Er: YAG terapie prováděná pomocí revoluční neinvazivní technologie Fotona SMOOTH pro léčbu mírné a střední stresové inkontinence moči (SUI) vznikající po porodech nebo ochabnutím svalstva pánevního dna.

Jak IncontiLase funguje?
Při metodě IncontiLase se používá Fotona Laser 2940 nm Er: YAG. Pomocí přesně řízeného indukovaného tepla stimuluje obnovení a remodelaci kolagenu ve tkáni sliznice, a to jak v oblasti poševního vchodu a ústí močové trubice, tak v oblasti podél přední poševní stěny. Konečným výsledkem léčby je neablativní fototermální napětí, smršťování a napínání tkáně v oblasti močového měchýře a návrat jeho normální funkce. Rychle a bezbolestně se tak zbavíte náhlého nechtěného úniku moči a zároveň strachu provázejícího každé kýchnutí nebo popoběhnutí.

Unikátní výhody IncontiLase
Očekávaného výsledku lze dosáhnout již po dvou sezeních provedených s měsíčním rozestupem. Pro podstoupení zákroku nejsou nutné žádné speciální předběžné procedury nebo následná opatření. Po zákroku se okamžitě a bez omezení můžete vrátit ke svým běžným každodenním činnostem. Zákrok probíhá bez jakéhokoli narušení tkání a prakticky bezbolestně, bez krvácení a bez stehů. Zotavení je velmi rychlé bez nutnosti použití analgetik nebo antibiotik.

Vynikající klinické výsledky podle vědeckých studií
Od zavedení minimálně invazivní laserové terapie Fotona SMOOTH v roce 2012 bylo vydáno více než 35 SCI (Science Citation Index) odborných publikací. Všechny tyto studie poukazují na vynikající výsledky při léčbě inkontinence a dalších genitourinárních příznaků.

IncontiLase - rychlá a bezbolestná léčba inkontinence bez nutnosti chirurgického zákroku

Vaginální omlazení a zpevnění a zúžení pochvy

Omlazení pochvy a poševního vchodu je v současné době jedním z nejvíce žádaných ošetření estetické medicíny.

Velká část žen trpí, nejen po porodu, různými problémy v oblasti intimních partií. Tyto obtíže pak mají za následek zhoršení kvality sexuálního života a později možné psychické a partnerské problémy.

V našem salonu provádíme vaginální omlazení a zpevnění a zúžení pochvy laserem Fotona. Společnost Fotona toto ošetření vynalezla a uvedla na trh jako první na světě a její systém je tedy nejdokonalejší. Nyní je absolutní novinkou speciální plně automatizovaný systém zvaný G-Runner.

Princip vaginálního omlazení

Laserový paprsek stimuluje vaginální tkáň a obnovuje se pevnost pochvy a poševního vchodu tvorbou nových kolagenních vláken. Výsledkem je zúžení a zlepšení pružnosti vaginy, lepší lubrikace a s tím související zlepšení sexuálních prožitků pro oba partnery. Dalším přínosem je snížení výskytu gynekologických zánětů a zabránění nechtěnému úniku moči.

Náš laser Fotona SP Spectro má pro Váš komfort speciální aplikátor zvaný G runner, který je plně automatizovaný a proto je zaručeno, že bude efektivně ošetřena celá stěna vaginy.

Nejde ale jen o omlazení. Fotona G runner zákrok je vhodný i pro mladé ženy po vaginálním porodu, neboť po porodu dochází vždy k určitému stupni uvolnění poševních stěn a tím tedy i zvětšení vnitřního průměru pochvy, což může způsobit horší kontakt s partnerem při pohlavním styku a tím i pokles sexuálního uspokojení pro ženu i jejího partnera.

Průběh vaginálního omlazení

Lékař zavede do pochvy speciální aplikátor a přizpůsobí nastavení na přístroji konkrétní klientce. Následně spustí laserový systém a ošetření celé pochvy probíhá již automatizovaně. Ošetření je bezbolestné, klientka vnímá pouze mírné teplo. Na konci cca 30 minutového zákroku je pak ošetřen ještě poševní vchod.

Efekt pociťuje většina klientek ( i jejich partnerů) ihned při prvním styku.

Po ošetření

Nejsou potřeba žádná omezení kromě týdenní sexuální abstinence. Doporučujeme také vynechat koupání ve veřejných bazénech, neboť sliznice pochvy je týden po ošetření vnímavější ke vstupu infekce.

Zákrok VAGINÁLNÍ OMLAZENÍ je vhodný pro všechny ženy po porodech, zejména ty, které nejsou spokojeny s objemem svojí pochvy s dopady na jejich partnerský sex, pro ženy trpící suchostí sliznice pochvy a opakovanými záněty a svěděním.

RenovaLase je jedinečná inovativní a neinvazivní laserová terapie odstraňující symptomy vaginální atrofie. Je založena na neabrazivním fototermálním ošetření vaginálního kanálu. Klinické studie prokazují, že se jedná o účinný, snadno použitelný, rychlý a bezpečný postup, který snižuje potřebu dlouhodobého podávání estrogenu a zároveň přispívá k vymizení obtíží v sexuálním životě.

Jak RenovaLase funguje?
Ošetření metodou RenovaLase je založeno na laserem vyvolaném mírném a kontrolovaném zahřívání vaginální tkáně pomocí Y: YAG 2940 nm Er: YAG. To stimuluje tzv. angiogenezi, aktivitu buněk vazivové tkáně a tvorbu nového kolagenu. To vše bez tepelného nebo ablativního poškození. Konečným výsledkem je zvýšení tloušťky epitelu a vaskularizace vrstev slizničního vaziva. Po zákroku dochází ke snížení příznaků jako je suchost, svědění, podráždění a bolestivost při intimním styku.

Výjimečné klinické výsledky
Výsledky klinické studie Marca Gambaccianiho a Dr. Adriana Gaspara jasně prokázaly znatelné zlepšení symptomů vaginální atrofie po zákroku metodou RenovaLase. Jde zejména o příznivé změny v dráždivosti vaginální sliznice se současným zvýšením hladiny kolagenu a vaskularizace, stejně jako hladiny glykogenu a tloušťky slizničního epitelu. Pozitivní účinky jsou dlouhodobé, výsledky studie byly prokazatelné při sledování pacientek až 6 měsíců po zákroku. RenovaLase je vhodný také pro pacientky s rakovinou související s působením estrogenu (jako je rakovina endometria, rakovina prsu atd.) nebo pro pacientky s rodinným zatížením touto diagnózou.

Ošetření Fotona 4D Lifting

Ošetření Fotona resurfacing (celkové omlazení)

Ošetření Fotona Smooth Eye

Gynekologická ošetření Fotona