La Grande Creme

Biologique Recherche představuje naprostou inovaci ve světě profesionální kosmetiky – La Grande Créme

Tento inovační krém cíli na všechny jevy související se stárnutím pokožky. Působí na expresi genů podílejících se na procesu kožního stárnutí a podporuje unikátní buněčnou regeneraci a růst.
Genetická laboratoř v San Diegu učinila v roce 2017 významný objev v oblasti buněčného přeprogramování, které zpomaluje stárnutí, omlazuje buňky a dokáže zvrátit poškození DNA. Začínáme tak objevovat revoluční řešení, které zpomalí nebo dokonce mohou zvrátit proces stárnutí. Epigenetické objevy ukazují, že je možné opravit negativní znaky uvnitř buněk a potlačit kožní stárnutí
Společnost Biologique Recherche identifikovala unikátní EpigenActiv© peptid působící na receptory epidermálního růstového faktoru (EGF), nezbytného k regeneraci tkání a recyklaci znehodnocených proteinů.
Svým revolučním balením futuristických tvarů evokuje La Grande Créme budoucnost Biologique Recherche, pro kterou jsou charakteristické nekonformní koncepty a složení zaměřené na vědecké inovace. Tvar dózy navrhla jedna z posledních francouzských uměleckých skláren zabývající se ruční výrobou. Dóza je ručně odlévaná a leštěná tradičním způsobem. Kovová lžička slouží k dávkování krému, umožňuje tak používat produkt a zároveň zachovat jeho složení.

La Grande Créme představuje vrcholnou péči o pleť Biologique Bcherche působící na 6 úrovních:

 1. BUNĚČNÁ REGENEREACE - podporuje hloubkovou dermální regeneraci a restrukturuje epidermis. Chrání buňky a prodlužuje jejich životnost.
 2. STRUKTURA A OBJEM - zlepšuje funkční architekturu vláken, aktivně se podílí na znovuzískání objemu obličeje a tonusu pleti, zlepšuje odolnost pokožky proti působení gravitace.
 3. ZPEVNĚNÍ - zpevňující platforma pomáhá zlepšovat viskoelasticitu docílení tonusu a zpevněné pleti.
 4. VRÁSKY - upravuje expresi progerinu, markeru předčasného stárnutí, který se s věkem hromadí. Cílem je vyhladit obličejové rysy, snížit velikost a hloubku vzniklých vrásek, zpomalit tvorbu nových vrásek. Antiglykační účinné složky bojují proti změnám kolagenových a elastinových vláken, aby se omezil výskyt příznaků stárnutí.
 5. PIGMENTOVÉ SKVRNY - obohacen o aktivní látky proti pigmentovým skvrnám, snižuje pigmentační nepravidelnosti a zabraňuje fenoménu fotostárnutí. Omezuje tvorbu nových pigmentových skvrn. Vyrovnává a zjemňuje pleť a zanechává ji zářivou a projasněnou.
 6. OCHRANA - chrání mitochondriální DNA a epidermální kmenové buňky. Podporuje syntézu lipidů v epidermálním cementu za účelem zlepšení kvality kožní bariéry a boje s negativními vnějšími faktory.

Video o inovačních vlastnostech krému La Grande Créme

Mám zájem o krém:

  Vaše jméno:

  Váš e-mail:

  Váš telefon:*

  Další informace k poptavce: