Energizující Fytobio-komplex zjemňuje, vyhlazuje a poskytuje pleti intenzivní hydrataci. Doporučovaný pro všechny typy pletí, zejména dobrý pro dehydratovanou a poškozenou pokožku. Aktivní látky zahrnují extrakt z myrhy, myrty, cibule, kvasnic a kyselinu mléčnou.
Energizující Fytobio-komplex dodává pleti jas a podporuje zářivou, zdravou pokožku. Velmi dobře působí, pokud je obden střídán s Rénovateur 14 pro krátké a intenzivní hydratační ošetření. Doporučovaný pro všechny typy pletí. Aktivní látky zahrnují extrakt z kvasnic, okurky, třezalky a kyselinu mléčnou.

Nejnovější produkt ve Phytobio řadě Biologique Recherche tvořený z aktivních ingrediencí v jejich nejčistší formě. Efektivně bojuje s dehydratací a projevy stárnutí. Regeneruje epidermis. obnovuje elasticitu pleti, plnost obličeje a rtů. Redukuje velikost a hloubku vrásek a zanechává pleť viditelně osvěženou a regenerovanou. Aktivní látky zahrnují extrakt z granátového jablka, ibišku, mořský kolagen a vysoké koncentrace kys. hyaluronové (3.7%)

Okysličující fluid pomáhá chránit pleť před vnějším znečištěním a slouží k dosažení světlejší, jasnější pleti. Předchází váčkům pod očima a šetrně zpevňuje oční okolí. Skvělý pro použití pod make-up k docílení jemného vyhlazeného finiše. Aktivní látky zahrnují exkluzivní okysličující komplex Biologique Recherche, hedvábné proteiny, extrakt z okurky, myrty, kvasnic a kyselinu mléčnou.

Hydratační a ochranný Fytobio-komplex pomáhá předcházet a pečovat o škody způsobené znečištěným prostředím. Skvělý pod make-up k docílení jemného, vyhlazeného finiše. Doporučovaný pro suchou a devitalizovanou pleť. Aktivní látky zahrnují extrakt z hedvábí, mimózy, mytry, myrhy a kyselinu mléčnou.

Regenerační Fytobio-komplex pomáhá obnovit hydro-lipidový film pleti. Je také výborný jako matující přípravek. Doporučovaný pro všechny typy pletí mimo seborrhoické. Aktivní látky zahrnují extrakt z hedvábí, okurky, myrty, myrhy, cibule a kyselinu mléčnou.

Prevence proti předčasnému strnutí epidermis. Tonizuje, revitalizuje a zklidňuje epidermis. Posiluje přirozený obranný systém pleti. Rozjasňuje pleť a hydratuje vrchní vrstvy epidermis.